HelloKitty18• 25 июля 2022

Білорусія готується - закуповує мішки для солдат

Ось прочитала новину, подивіться, я не нагнітаю, просто хочеться обговорити це:
marata• 25 июля 2022
Щось мало купила )

Toyota• 25 июля 2022
Ідіть спати, все буде добре)
Finetouch• 25 июля 2022
Маловато))
сладкий_ноябрь• 25 июля 2022
1000?
😂😂😂😂 они оптимисты
alenka2403• 25 июля 2022
автор IlonaMask • 25 июля 2022
Ответ дляЕлена-7745
Ідіть спати, все буде добре)
Та тривога ось, ще не засну.
elitka• 25 июля 2022
Да знакомая из Минска тоже это озвучила но якобы они сдаваться будут если кадыровцы в спину им не приставят. Через Волынь захотят заходить - вперёд.
Toyota• 25 июля 2022
Ответ дляIlonaMask
Та тривога ось, ще не засну.
Не накручуйте себе, їх основна ціль - ще й залякати
автор IlonaMask • 25 июля 2022
Ответ дляalenka2403
фото
Ок, може і фейк

Унция яда• 25 июля 2022
Ответ дляIlonaMask
Ок, може і фейк
гаюн уже сказал что фейк
Catou• 25 июля 2022
1000 штук это для внутренних потребностей. Для войны надо было бы намного больше.
Гаюну я не доверяю на 100%, они, похоже, скоро покажут, откуда готовилось нападение
Janeke_in_UA• 25 июля 2022
Ответ дляmarata
Щось мало купила )
Их там вообще мало. Хватит)
Yulia-3262• 25 июля 2022
Знову регочемо? Поржали коли росіяни на кордон звозили мобільні крематорії. Весело було? Реготали що вони своїх палитимуть...ага....палять закатованих українців, знищуючи сліди своїх злочинів.....ще посміємося за пакунки від бульбашів???
автор IlonaMask • 25 июля 2022
Ответ дляYulia-3262
Та пишуть, що це фейк.
Rikitikitavi_2022• 25 июля 2022
мешки мешками, а сколько русские самих же русские покидали просто так на украинской земле? наши их даже положили в рефрижераторы и приглашали матерей чтобы приехали забрали, не знаю чем история закончилась, но русским на русских пох походу, если не пох, то чечены дострелят неверных, а на белорусов им пох тем более. может лукашенко просто экспорт свой поднимает на фоне санкций? в росии пока воюют они в Украине всегда будет спрос на те мешки, а где спрос - там и предложение, вот и заполняет нишу или конкурирует с российскими производителями мешков. кстати ковид еще пошел косить снова людей, может для ковида еще.
Клементина• 25 июля 2022
Помню, кацапье тоже мешки покупало
Но, значительно больше))
Cognac.in.ua• 25 июля 2022
Ответ дляmarata
Щось мало купила )
до вже треба, від переляку ;-)
Polz• 25 июля 2022
Волинська різня - 2
Vira_Kos• 25 июля 2022
Ответ дляPolz
Волинська різня - 2
Страшні паралелі через стільки років. московія має згинути.

Olga_31• 25 июля 2022
Ответ дляYulia-3262
Для меня это был шок, когда где то в апреле я поняла, что крематории то для нас. Ужас
sobacura• 25 июля 2022
Ответ дляYulia-3262
Я не ржу, бо живу недалеко від кордону, вже була в окупації, і дві ночі підряд сни дивні сняться. Аби Дав Бог, щоб нічого не значили ті сни.
Soufit• 25 июля 2022
Ответ дляIlonaMask
Та тривога ось, ще не засну.
Раз ви спати не збираєтесь, то скажу вам ще одне: в Житомирській області дерунів як бруду валяється. Думаю, може їхні отямились і вирішили забрати.
автор IlonaMask • 25 июля 2022
Ответ дляSoufit
Ого, не знала😯
Soufit• 25 июля 2022
Ответ дляIlonaMask
Ого, не знала😯
Думаю, вони ж не тільки там лізуть
elitka• 26 июля 2022
Ответ дляsobacura
А що снилось?
sobacura• 26 июля 2022
Ответ дляelitka
А що снилось?
Дурня всяка, давайте не будемо на цьому зациклюватись і вірити в краще.
nikiya• 26 июля 2022
Не смішно. Раша також закуповувала 45 тис мішків а всі веселилися.
Так, вони їх скоро всі наповнять. Але чого це коштувало нашій країні.