Yellow berry• 26 июля 2022

Пора знімати корону з голови, співбесіда...

Вакансія керівника закладу торгівлі. Адміністратор магазину простими словами. Питання: чи повинен він працювати за касою на рівні з продавцями, особисто підміняти когось з них повну робочу зміну, якщо раптом треба?
HupBaHa• 26 июля 2022
нет, не должен

Bllonda1• 26 июля 2022
Так, якщо немає продавця
автор Yellow berry • 26 июля 2022
Ответ дляBllonda1
Так, якщо немає продавця
А з іншим продавцем домовитись не можна про заміну?
Николай-b526• 26 июля 2022
конечно
транжира007• 26 июля 2022
В нас так було) Коли касирів не вистачало в святкові дні, або захворів і нема заміни
Танюша• 26 июля 2022
Якщо це ларьок, то так
oksini80• 26 июля 2022
В Сильпо часто на кассах вижу руководителя, если людей много

Grga• 26 июля 2022
Звичайно
Танюша• 26 июля 2022
Я колись ходила на посаду андміністратора зала
обовязки приймати товар, відвідувачів, приймати замовлення ( офіціант) прибирати зал ( прибиральниця) сказала, вибачте, ви мені не підходите
KateFrosty• 26 июля 2022
Ответ дляYellow berry
Це відсутній продавець повинен ініціювати. Я, як керівник відділу, що приблизно тотожнє, теж повністю можу підмінити менеджера, якщо його немає. В посадовій інструкції цього немає, але буде хаос, якщо всі будуть діяти виключно по ній. Не той в нас рівень праці.
coloritka• 26 июля 2022
Так, вони можуть підміняти. В супермаркетах часто бачу таке.
Везучая_Алиса• 26 июля 2022
если будете ерепится - не возьмут. говорите, что согласны. даже если вам не нравится. работодатели любят тех, кто заинтересован в повышении кассы
Алёна1974• 26 июля 2022
що в посадовій інструкції? контролювати так, заміщати ні
coloritka• 26 июля 2022
Ответ дляYellow berry
Це ж на цілий день. Може бути 1-2 години на зміну
автор Yellow berry • 26 июля 2022
Ответ дляТанюша
Якщо це ларьок, то так
Не ларьок, звичайний магазин, три продавці
coloritka• 26 июля 2022
Ответ дляТанюша
Якщо це ларьок, то так
В ларьку адміністратор?
coloritka• 26 июля 2022
Ответ дляoksini80
В Вайкікі теж бачу часто директор магазину на касі
Natalia Salkova• 26 июля 2022
Сколько я работала в супермаркете, а это 10 лет, то админы никогда ничего не делали, могли крайне редко помочь выставить товар.
mamarama• 26 июля 2022
Нет, не должен.
Вот не будет продавца, заболел, уволился, умер...
Закрыли тот магазин до лучших времен и пошли все отдыхать.

автор Yellow berry • 26 июля 2022
Ответ дляТанюша
Замість організувати роботу, працюєш за всіх. От я і розгубилась
coloritka• 26 июля 2022
Ответ дляТанюша
Замовлення може малось на увазі на банкети?
Natalia Salkova• 26 июля 2022
При условии, если заменяемый продавец, будет потом делать вашу работу)
Атланта• 26 июля 2022
Лично видела в сильпо, как управляющий в белой рубашке и с бейджиком сидел на кассе.
В атб охранники садятся, если не хватает кассиров. Считаю да, нормально, там где клиентоориентированность на первом месте.
hrushyk• 26 июля 2022
Ответ дляcoloritka
В Сільпо на Проміні особливо
Там вечорами аншлаги(колись були) ((,то там часто бачила адміністраторів на касі
автор Yellow berry • 26 июля 2022
Ответ дляKateFrosty
Просто замість правильної організації роботи, ти собою починаєш закривати всі авральні питання. Тоді виходить, що ти ще один продавець з купою додаткових функцій і відповідальності.
Zelenkа• 26 июля 2022
Ответ дляoksini80
В Сільпо така корпоративна культура, що керівник повинен мати всі навики - від складальника онлайн-замовлення до керівництва філіалом.
Darina26• 26 июля 2022
Ответ дляoksini80
Кстати да. Если нужно администратор садится за кассу. В атб продавец и товар ставит и на кассе сидит .
Наверное как у кого.
Еще помню в Маке управляющий тоже становилсясо всеми работатт когда наплыв. Считаю что это нормальная практика
Николай-b526• 26 июля 2022
я на Сокаре видел како-го то манагера, зимоой в костюме в белой рубашке на захолустной (на трассе) заправке - снег кидал)
_Анна_83• 26 июля 2022
Администратор должен обеспечить бесперебойную работу. Каким образом - это его дело)
lisulya• 26 июля 2022
В Файномаркете такое видела, что администратор (мужчина) становится щаткассу, если людей много. А так же в первый день войны этот же администратор стоял и взвешивал печенье развесное поепателям, чтобы очереди быстрее продвигались.
Не знаю входило ли это в его обязанности, но прямо понравился подход в этом магазине.