З нормальними умовами.Щось мені здається що вони до нового року почекають ,якщо буде довше то будуть придумувати якусь іншу модель.
Тема не для лайки,просто роздуми...
Борисфенка• 27 июля 2022
Ответ дляНафаня Маня
Удалено администрацией...
?????
А 24-го то галюцинації у всіх були?
Борисфенка• 27 июля 2022
Ответ дляНафаня Маня
Та це ви німців відмазуєте. А не я росіянців. Хрін за редьку не солодший.
Нормальна людина ті страшні злочини не буде по темах виправдовувати як робите це ви
Тю, я вже ж десь писала, вони немовлята порівняно з москалями. Ніхто їх не виправдовує.
Нафаня Маня• 27 июля 2022
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
А моего деда в ГУЛАГе згнобили.
И я это то же прекрасно помню.
Так і мого прадіда репресували.
Але це пом´якшеує провини німецьких фашистів.
Нафаня Маня• 27 июля 2022
Ответ дляСтелькаОТединицы
Не смогла в германию поехать( морально(
Я також.
Козяка-маляка• 27 июля 2022
Ответ дляВсеЧетко
А вам то что? Я не понимаю, не за ваши же деньги они там сидят. Я если что в Украине
Они занимают чужое место! Люди,которым действительно нужна помощь, из-за этих крыс должны в спортзалах жить?
Нафаня Маня• 27 июля 2022
Ответ дляБорисфенка
Підіть у музей катувань, там їм відгук лишіть, що вони немовлята
Борисфенка• 27 июля 2022
Ответ дляНафаня Маня
Зараз кину все і побіжу.
До речі, завтра в Берлін їду, треба знайти Берлінську стіну подивитися чи що там від неї залишилося.
Нафаня Маня• 27 июля 2022
Ответ дляБорисфенка
?????
А 24-го то галюцинації у всіх були?
Ракети на Оболонський район летіли у березні. Я нікуди не виїхала і все пам´ятаю.
ЖаннаНеАгузарова• 27 июля 2022
Ответ дляНафаня Маня
Так і мого прадіда репресували.
Ну и где вы сейчас в Германии нашли немецких фашистов?
Нафаня Маня• 27 июля 2022
Ответ дляБорисфенка
Удалено администрацией...
Нафаня Маня• 27 июля 2022
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
А я не про зараз пишу.
Борисфенка• 27 июля 2022
Ответ дляНафаня Маня
Дійсно, ви ж все знали наперед, що куди летітиме, а я щось не включила режим ясновидіння.
Тепер мучаюся у німаків.
Юся шопоголик• 27 июля 2022
Будуть приймати стільки скільки треба, не переживайте і вам місця вистачить
Нафаня Маня• 27 июля 2022
Ответ дляБорисфенка
Тепер мучаюся у німаків.
Удалено администрацией...
Нафаня Маня• 27 июля 2022
Ответ дляБорисфенка
Удалено администрацией...
Нафаня Маня• 27 июля 2022
Ответ дляБорисфенка
Удалено администрацией...
Де я москалів нахвалюю?!
Борисфенка• 27 июля 2022
Ответ дляНафаня Маня
Удалено администрацией...
Щось ви повторюватися стали. Москалі вам не заплатять, погано агітуєте.
Нафаня Маня• 27 июля 2022
Ответ дляБорисфенка
Удалено администрацией...
Ні не я.
Бо це не я за гроші звірства виправдовую .
Це в мене немає слів. Ви хоч розумієте, що пишете?
Борисфенка• 27 июля 2022
Ответ дляНафаня Маня
Де я москалів нахвалюю?!
Ось тут:
’Та це ви німців відмазуєте. А не я росіянців. Хрін за редьку не солодший.’
Не треба ставити знак рівняння. Москалі у тисячу разів потворніші. І ви про це знаєте.
Говорящая галограмма Чингисхана.• 27 июля 2022
Ответ дляКозяка-маляка
Надеюсь, что выгонят тех, которые живут в населенных пунктах, которые находятся далеко от линии фронта.
Надейтесь.
Ответ дляКапитанша
Удалено администрацией...
А на сирийцев ругаться ссыкотно? Те и побить могут, а на украинок в самый раз. Фашистка старая ваша немка
Борисфенка• 27 июля 2022
Ответ дляКозяка-маляка
Європейці вважають, що допомога треба всім. Ви як сортувати плануєте нужденних?
Ответ дляКапитанша
Не знаю. За что купила, за то и продаю. Женщина очень возмущалась. Она на лето к нам на турецкий курорт приехала, сидели вместе на маникюре.
Так заткнули бы ее предложением сирийцам и их женам повозмущаться. Тетка видимо думала рабыню себе заиметь, а облом случился, вот и недовольна
Ответ дляКапитанша
Не, она турчанка, но родилась и выросла в Германии. Проработала там 25 лет учительницей.
Ну так не ей вякать вообще.
Борисфенка• 27 июля 2022
Ответ дляГоворящая галограмма Чингисхана.
Удалено администрацией...
Нафаня Маня• 27 июля 2022
Ответ дляБорисфенка
Де агітую? Я за москальню й не згадувала, це ви почали. Ви не усвідомлюєте, що пишете? Невже аж так все погано? Я раніше помічала, що ви дивна. Читала що про вас тут пишуть. Але щоб аж так людину несло
Нас же інші порадниці читають. Я бачила сьогодні, як ви матюки гребли і на людей в темі кидалися.
Ответ дляКозяка-маляка
Никто ничьи места не занимает. Кто приехал первый тот и приехал. Много из разных областей людей. В лагерях место всем найдется или вы в квартиру хотите? Со всеми удобствами?
Борисфенка• 27 июля 2022
Ответ дляНафаня Маня
Удалено администрацией...