...Anna• 27 июля 2022

Як думаєте скільки часу Європа буде приймати українців?

З нормальними умовами.Щось мені здається що вони до нового року почекають ,якщо буде довше то будуть придумувати якусь іншу модель.
Тема не для лайки,просто роздуми...
Murrr4a• 27 июля 2022
Нам сказали, что до конца марта ещё готовы. Дальше продлят, если что..

Козяка-маляка• 27 июля 2022
Надеюсь, что выгонят тех, которые живут в населенных пунктах, которые находятся далеко от линии фронта.
grechka827• 27 июля 2022
А чому б їм не приймати якщо кошти які виділяються для допомоги Україні залишаються у їхніх державах?
Капитанша• 27 июля 2022
Удалено администрацией...
Радостина• 27 июля 2022
Ответ дляКозяка-маляка
Борисфенка• 27 июля 2022
До перемоги.
Радостина• 27 июля 2022
Ответ дляКапитанша
Удалено администрацией...
На які їх налогі?
Ви хоч знаєте за рахунок чого утримують переселенців?
ПушАпница• 27 июля 2022
Ответ дляКапитанша
Удалено администрацией...
Небось рашисткая иммигрантка
Капитанша• 27 июля 2022
Ответ дляРадостина
На які їх налогі?
Не знаю. За что купила, за то и продаю. Женщина очень возмущалась. Она на лето к нам на турецкий курорт приехала, сидели вместе на маникюре.

Капитанша• 27 июля 2022
Ответ дляПушАпница
Небось рашисткая иммигрантка
Не, она турчанка, но родилась и выросла в Германии. Проработала там 25 лет учительницей.
Радостина• 27 июля 2022
Ответ дляКапитанша
Гроші виділяють міжнародні організації і йде воно в рахунок допомоги Україні тільки осідають вони в їх державах
Аноним Анонимыч• 27 июля 2022
Что есть ’с нормальными условиями’?
Борисфенка• 27 июля 2022
Ответ дляКапитанша
Капитанша• 27 июля 2022
Ответ дляРадостина
Понятно. Значит она не информирована. А международные организации где деньги берут?
Леплю из пластилина• 27 июля 2022
Ответ дляКозяка-маляка
Сначала у вас спросят совет ))
Нафаня Маня• 27 июля 2022
Ответ дляБорисфенка
До перемоги.
Удалено администрацией...
Радостина• 27 июля 2022
Ответ дляКапитанша
Вам всі бюджети розписати від ООН до Червоного Хреста
Капитанша• 27 июля 2022
Ответ дляРадостина
Если хотите
ВсеЧетко• 27 июля 2022
Ответ дляКозяка-маляка
А вам то что? Я не понимаю, не за ваши же деньги они там сидят. Я если что в Украине

Нафаня Маня• 27 июля 2022
Ответ дляБорисфенка
До перемоги.
Удалено администрацией...
Борисфенка• 27 июля 2022
Ответ дляНафаня Маня
Удалено администрацией...
Ну у мене ж чоловік не Зеленський, тому на фронт я не попадаю ніяк. Що ж поробиш, поплачемо з вами разом.
Радостина• 27 июля 2022
Ответ дляНафаня Маня
Удалено администрацией...
І ще забули додати що вони москалям зброю в обхід санкцій з 2014 продавали
Борисфенка• 27 июля 2022
Ответ дляНафаня Маня
Удалено администрацией...
Це у москалів сьогодні таке замовлення, себе відмазувати від фашизму?
ЖаннаНеАгузарова• 27 июля 2022
Ответ дляКапитанша
Удалено администрацией...
Это глупая учительница. Раз не понимает того, что это деньги оживили финансовый оборот Германии.
В данном случае деньги делают деньги.
Кинг-Конгша• 27 июля 2022
Ответ дляКапитанша
У нас навіть на баку для сміття написано - Україна.+ код міжнародної організації.
ПоЗиТиВнАя• 27 июля 2022
Ответ дляКапитанша
Печатают на нужды беженцев, когда надо
ЖаннаНеАгузарова• 27 июля 2022
Ответ дляНафаня Маня
Удалено администрацией...
А моего деда в ГУЛАГе згнобили.
И я это то же прекрасно помню.
Нафаня Маня• 27 июля 2022
Ответ дляБорисфенка
Удалено администрацией...
СтелькаОТединицы• 27 июля 2022
Ответ дляНафаня Маня
Удалено администрацией...
Не смогла в германию поехать( морально(
Нафаня Маня• 27 июля 2022
Ответ дляБорисфенка
Та це ви німців відмазуєте. А не я росіянців. Хрін за редьку не солодший.
Нормальна людина ті страшні злочини не буде по темах виправдовувати як робите це ви