Инфотуфелька• 27 июля 2022

Дівчата з села, як ви за собою доглядаєте?

Чи є умови для нормального миття? А якщо треба купити косметику, її продають в селі чи їдете в районний центр на закупи? Чи наносити макіяж, коли вдома?
мистерЛяпсус• 27 июля 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Прикарпаття)) серце гуцульщини
Вде прочитала))
На Закарпатті так само)

Леди_в_ночи• 27 июля 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Так, всі працьовиті, постійно щось роблять, вистачає вдома поробити і мені ще допоможуть з грядками. Я цими жінками і чоловіками захоплююсь, чистота і порядок в оселях, дворах, головах.
Да, там люди пахари, это не для лентяек, можно пахать и выглядеть нормально, но никто увлечений в сторону моды и т д не поймёт , главное обязанности
Советчица Года• 27 июля 2022
Ответ дляРазачаровусь_очень_быстро
Что на следующий день тоже самое? Наймите кого-то на огороде пахать. 200-300грн день.
Навіщо? Мені самій подобається саджати огород, я спеціально сюди для цього приїхала)
мистерЛяпсус• 27 июля 2022
Ответ дляПусин Кукин
Київська блогер, коли приїхала під час війни в Закарпатську область була шокована цінами в магазинах, окуляри від сонця по 300-400₴ ,брендові сумки, взуття, одяг. Це невелике місто Хуст і таких багато, тому що є попит і платоспроможність.
Брендові сумки в Хусті?
Це якого бренду?
Моя косметолог з Хуста показувала своі окуоляри і казала що це щось фірмове чи Гуччі чи що. Я зробила здивований вигляд, але не повірила. В Хусті і Гуччі? Ну таке..
Пусин Кукин• 27 июля 2022
Ответ дляЛеди_в_ночи
Так и я говорю, что никому она там не надо, в платье брендовом и туфлях негде не прогуляться, за эти деньги в дом что- то купят скорее всего
Gap, Tommy Hilfiger, Guess, Massimo Dutti - не люкс зовсім але мені і моїм дітям зручно, повсякденний одяг .
Пусин Кукин• 27 июля 2022
Ответ длямистерЛяпсус
Брендові сумки в Хусті?
Це якого бренду?
Ви можете не вірити але факт залишається фактом.
мистерЛяпсус• 27 июля 2022
Ответ дляПусин Кукин
То які бренди?
Массімо чи Гуччі?
Це різниця принципова)
Принцепесочка• 27 июля 2022
Ответ дляНа привозе
О, я даже однажды здесь прочитала, что в сёлах дочек стараются побыстрее выдать замуж, лет в шестнадцать, чтобы не кормить лишний рот.
Не щоб не годувати, а щоб не пересиділа в дівках, бо потім не буде за кого заміж виходити. На ЗУ дійсно виходять заміж і народжують раніше ніж в центральній частині України.
Леди_в_ночи• 27 июля 2022
Ответ дляПусин Кукин
Так это и есть одежда на каждый день, это тоже масс маркет

А Я Самая Самая• 27 июля 2022
Тема превратилась в - ’Селюкі і понти’
Леди_в_ночи• 27 июля 2022
Ответ дляПринцепесочка
В любом Пгт раньше выходят, у меня невестка оттуда, так не вышла замуж в 18- все езжай в город, там уже все выпала из рынка невест, она сейчас очень успешная и любит ездить на встречи выпускников, где кроме неё ещё всего пару барышень худенькие и хорошо выглядят остальные после 40 печальное зрелище
мистерЛяпсус• 27 июля 2022
Ответ дляЛеди_в_ночи
Ви такими стереотипами мислите..
Вініри роблять в моєму селі навіть. Я б не стала там робити, як мінімум поіхала б у обласну клініку.
Але люди роблять вініри тут, це так.
Сфера краси розвивається.
Сумки є Корс, Фурла у дівчат. Не люкс бренд, але також хороші фірми. Дорожчі не бачила, але думаю є.
Багото дорогих авто дуже.
Тесли дві в сусідніх селах.
Заміж ніхто не спішить, в 22 - це велика рідкість. До 25-27 ніхто не дивиться в бік шлюбу
Пусин Кукин• 27 июля 2022
Ответ длямистерЛяпсус
То які бренди?
Массімо чи Гуччі?
Це різниця принципова)
Ось скріни з магазину в Хусті
Леди_в_ночи• 27 июля 2022
Ответ длямистерЛяпсус
То які бренди?
Массімо чи Гуччі?
Це різниця принципова)
Это пропасть, Гуччи и в городе далеко не у каждой, кто поумнее и паль такой не покупает, лучше уж фурлу настоящую
Пусин Кукин• 27 июля 2022
Ответ дляЛеди_в_ночи
Люкс одягаю на вихід.
мистерЛяпсус• 27 июля 2022
Ответ дляПусин Кукин
Ось скріни з магазину в Хусті
Не знаю що сказати. Про цей магазин певно косметолог і казала. Якщо це рентабельно і Хуст купує такі окуляри, ну то классно))
Леди_в_ночи• 27 июля 2022
Ответ дляПусин Кукин
Ось скріни з магазину в Хусті
Так это оптика, оптику себе многие дорогую покупают, это не вещи это здоровье, у меня солнцезащитные Баленсиага , так как у них уникальные стёкла , а на сумку и ботинки жмусь денег все таки жалко .
Пусин Кукин• 27 июля 2022
Ответ дляЛеди_в_ночи
Байєри з Італії на любий смак привезуть, тоже мені проблема))
Леди_в_ночи• 27 июля 2022
Ответ дляПусин Кукин
Гуччи? Оригинал? С гесс не путаете? И куда вы в той деревне в гуччи пойдёте, там весь образ держать надо))

Леди_в_ночи• 27 июля 2022
И ещё в деревне много полных, очень мало правильного питания, едят тяжелую пищу и много
Пусин Кукин• 27 июля 2022
Ответ дляЛеди_в_ночи
В Ніццу полечу наступного тижня.
мистерЛяпсус• 27 июля 2022
Ответ дляЛеди_в_ночи
Ви дуже обезцінюєте жінок із села і переоцінюєте з міста.
Народитися в місті (напр Києві) ще нічого не означає. Там бувають малозабезпечені люди, які сім‘ями живуть в старих хрущах. А в селах є заможні, в яких є дом робітниця і няня.
Не потрібно дітили людей по місцю проживання.
Я 6 років жила у великому місті і нема різниці між тими хто з села чи з міста, є тільки між тими кому та мода і краса нафіг непотрібна і тими для кого це важливо. Все!
мистерЛяпсус• 27 июля 2022
Ответ дляЛеди_в_ночи
Ви в «деревнях» бували чи так, фантазії своі пишете?
Повних і худих однаково що в селах, що в містах
Леди_в_ночи• 27 июля 2022
Ответ длямистерЛяпсус
Я не обесцениваю, просто там это никому не нужно, обеспеченных там много, кто не лентяи , те все хорошо живут, просто у людей другие ценности, более правильные, но жизнь там в основном намного тяжелее, домработниц знаю только в элитных посёлках, но там и хозяйств нет
Леди_в_ночи• 27 июля 2022
Ответ длямистерЛяпсус
Конечно бывала, мне там с моим правильным питанием делать нечего
Майстерня домашнього текстилю• 27 июля 2022
Ответ дляЛеди_в_ночи
Вас там ніхто і не чекає))
мистерЛяпсус• 27 июля 2022
Ответ дляЛеди_в_ночи
Які там інші цінності?
Інші цінності, у Європі.
Де моя подруга бачила весь світ, але одягається в НМ, меблі в будинку Ікеа, а торти дітям пече сама.
А в нас хрестини, чи дні народження отак : фотограф, фотозона, проф мейк мамі, проф зачіска, мама і дитина в одному стилі сукні, кенді бар, аніматори
От вам і цінності))
На круглі дати , напр 30 років те саме: ресторан, фотограф, проф макіяж і …вилетіло слово коли всі мають поийти в одному стилі, напр в червоних сукнях

Ну я би не сказала що це нормальні цінності))
Леди_в_ночи• 27 июля 2022
Ответ длямистерЛяпсус
Які там інші цінності?
Інші цінності, у Європі.
От вам і цінності))

Чего , это же досуг и каждый развлекается как может, я тоже такое люблю красиво погулять, детские день рождения, только детские и для ребёнка, моей старшей 19 лет , а она до сих пор все торты на свой праздник помнит и тигра огромного и лебедя и т. д , это же для ребёнка
мистерЛяпсус• 27 июля 2022
Ответ дляЛеди_в_ночи
Я розумію, але коли дитині 1 рік?
То ій пофіг який в неі торт, це все роблять батьки для себе.
Моя дитина пішла в перший клас минулого року, і там полчалися ці помпезні дні народження, тоді вона вперше попросила на 7 років аніматора і стилізоване ДН
Я вирішила зробити це один раз (ціна такого свята від 15 до 30 тисяч грн) адже потім вона виросте і поки просить і зацінить зробити дитині цю казку.
(Не щоб іншим матусям пускати порох в очі)
Але війна розпочалася і я вирішила не робити. Коли інші діти по підвалах, мені було совісно.

Якби це було в такому віці коли дитина пам‘ятає, мріє, то ше ок.
Але на хрестини чи на 1 рік?
Це вже не для дитини, а для своіх амбіцій
Леди_в_ночи• 27 июля 2022
Ответ длямистерЛяпсус
Я розумію, але коли дитині 1 рік?

Але на хрестини чи на 1 рік?
Наверное, потому что люди могут себе это позволить, ощущение праздника и для себя, 1 год это в основном большой семейный праздник, а потом уже начиная даже с 2 прекрасно дети с аниматорами развлекаются , а уж тем более в школьном возрасте все хотят себе классный праздник