Интернет Бродилкин• 27 июля 2022

А ви жалкуєте, що ви не педагогиня?

Результат:
вже голосів: 217
116 (53.46%) Не жалкую
76 (35.02%) тиц
15 (6.91%) Дуже жалкую, там шара
10 (4.61%) Буду перекваліфіковуватись
Сливочная пенка• 27 июля 2022
Ответ дляХи хи, ну ну
На рахунок шари, може бути. Не знаю жодної галузі, де б три роки відпочивали і отримували зарплатню)). Так-так, саме відпочивали. Бо батьки не повинні виконувати обов´язки за педагогів.
Батьки якраз повинні спитати з педагогинь та адміністрації школи, чому дистанційка не проводиться як слід. Делегувати обов’язки куди слід, так би мовити. А як не можете, то вчіть самі. Наприклад, у моєму закладі дуже вимогливі батьки, і наші педагогині викладаються на повну.

Сливочная пенка• 27 июля 2022
Ответ дляБурундучиха
Но членкиня круто!
Ще крутіше утворити фемінітив до слова ’ПОСОЛ’. Чекаю на ваші варіанти) тільки без нагуглювання)
А Я Самая Самая• 28 июля 2022
Ответ дляСливочная пенка
А шо тут гуглити? Посолка, ясне діло
А Я Самая Самая• 28 июля 2022
Ответ дляСливочная пенка
Підставляєте -ка, -иня і -еса і логіка підказує, яке з них вірне для того чи іншого слова)
Живчик-счастливчик• 28 июля 2022
Ответ дляkot trifon
докторка? докториця?
Докториня то вже як тигриця чи вовчиця))) ррррр))))
Хи хи, ну ну• 28 июля 2022
Ответ дляСливочная пенка
Ми й так вчимо самі вже давно, ще при очному