Интернет Бродилкин• 27 июля 2022

А ви жалкуєте, що ви не педагогиня?

Результат:
вже голосів: 217
116 (53.46%) Не жалкую
76 (35.02%) тиц
15 (6.91%) Дуже жалкую, там шара
10 (4.61%) Буду перекваліфіковуватись
Тетя из министерства• 27 июля 2022
Ответ дляДетектор лжи
Я - педагогиня. Але не жалкую, що педагогинею не працювала.
Аналогично. Лучше бы я училась на гинекологиню))

Маурита• 27 июля 2022
Я за укрмову но оці ’гині’ це капець.
Сижу_и_плачу• 27 июля 2022
Ответ дляoboeva
Новое слово))
у нас один дурко говорит - бугалтерица и менеджериха )
Хи хи, ну ну• 27 июля 2022
На рахунок шари, може бути. Не знаю жодної галузі, де б три роки відпочивали і отримували зарплатню)). Так-так, саме відпочивали. Бо батьки не повинні виконувати обов´язки за педагогів.
Вишиванка• 27 июля 2022
Нет. Я не люблю чужих детей. Мне жалко ’педагогинь’, что им приходится нервы тратить на чужих детей.
Выступаю Я.• 27 июля 2022
Жалкую, що педагогиня
Почему нет такого варика в опросе?
Тетя из министерства• 27 июля 2022
Ответ дляИнтернет Бродилкин
56 днів відпустка. конверти на всі свята.
до обіду й вдома.
нехай додадуть порадниці, якщо забула що.
А с начала пандемии всегда дома.

Тихомандражная• 27 июля 2022
Ответ дляИнтернет Бродилкин
до обіду й вдома.
Це таке нервове напруження, що відпустка не компенсує.
Стан після 4-5 уроків - наче вагон картоплі розгрузила.

Коли змінила роботу і пішла в офіс, з 9 до 18, після роботи могла хоч на дискотеку..
Море_море_я_скучаю• 27 июля 2022
Ответ дляКараПузовна
Не нове, колись в українській мові були фемінітиви. Потім совки максимально наближали мову до російської. Просто повернули своє.
Господи…они просто убрали феминиты,
вчитель, гінеколог, музикант, водій - это русские слова?
Так в русском языке есть феминитивы - учительница, продавщица, пианистка и т.д.
Ms. Dolly• 27 июля 2022
Ответ дляVodoleya
Чому на простої, а не у відпустці?
Вже відбула 24 дні, більше поки що не дають. Можливо в серпні решту
СкокоМнеДадите• 27 июля 2022
Ответ дляПуФФынка_мисс
я педагогиня.
Что такое педагогиня?
Маурита• 27 июля 2022
Ответ дляИнтернет Бродилкин
до обіду й вдома.
А хто вам сказав що до обіду і вдома?!! Зі школи вчителі переважно в 17-18 годин йдуть. Або беруть роботу додому.
ЕжеМышь• 27 июля 2022
Вашим детям повезло, что я не педагогиня
ПуФФынка_мисс• 27 июля 2022
Ответ дляСкокоМнеДадите
Что такое педагогиня?
https://uk.m.wikipedia.org/wiki/Учитель#%3A~%3Atex...(%D0%B2%D1%96%D0%B4%20%D0%B3%D1%80%D0%B5%D1%86.,%D0%BF%D1%80%D0%BE%D1%84%D0%B5%D1%81%D1%96%D1%97%20%E2%80%94%20%D1%83%20%D0%B2%D0%B8%D1%85%D0%BE%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D1%96%20%D0%BC%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B4%D0%BE%D0%B3%D0%BE%20%D0%BF%D0%BE%D0%BA%D0%BE%D0%BB%D1%96%D0%BD%D0%BD%D1%8F.
оксюморон• 27 июля 2022
Ответ дляИнтернет Бродилкин
до обіду й вдома.
Вообще то видпустку им сократили, также как и зарплату, оставили 2/3. Работают учителя до 16-17 это точно, может те, у кого мало часов до обеда работают, и конвертов нет на дистанционке. А попробуйте поработать с неуправляемыми детьми, так вообще кайф
ПуФФынка_мисс• 27 июля 2022
Ответ дляоксюморон
Тривалість відпустки вже поновили.
Му ма му ма му• 27 июля 2022
Тема конечно не серьезная, но честно говоря, я бы очень хотела работать педагогом. Это мое, но, увы, пошла другим путём
КараПузовна• 27 июля 2022
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
Господи…они просто убрали феминиты,
Ні, але у них тільки одна гендерна ознака, а так зрозуміло, що це жінка або чоловік.
Королева Сарказма• 27 июля 2022
Ответ дляМядуза аля моргонер
Жалкую, шо не членкiня уряду
Там стільки членів та членкінь, що ще нас не вистачає))

Молчавочка• 27 июля 2022
Чикабамбоні- педагогиня. А якщо не чикабамбоні, то не файно.
Живчик-счастливчик• 27 июля 2022
Ответ дляИнтернет Бродилкин
жіночко, і продавчиня вам не подобається?
Лiкариня, докториня...?))
Угги в горошек• 27 июля 2022
Ответ дляСкокоМнеДадите
Что такое педагогиня?
Те що й гинекологиня, фотографиня, м1н1стерка
Бурундучиха• 27 июля 2022
Ответ дляДама-мадама
Шкода, що я не прем´єрка
Або не презедентка…
Божий одуванчик• 27 июля 2022
Ответ дляМайор Медуза
Нет феменитивы все же мне не нравятся во многих вариантах
+
Это ужас как звучит
Бурундучиха• 27 июля 2022
Ответ дляМайор Медуза
Но членкиня круто!
Угги в горошек• 27 июля 2022
Ответ дляБурундучиха
Но членкиня круто!
Ms. Dolly• 27 июля 2022
Ответ дляИнтернет Бродилкин
до обіду й вдома.
І гори писанини планів, невміняєма адміністрація, безкінечні приниження звітами за кожен пук, перевірками і комісіями
Майор Медуза• 27 июля 2022
Ответ дляБурундучиха
Но членкиня круто!
Да правда мне сразу какое-то непотребство представляется
Пацаааааааан• 27 июля 2022
Ні.бо я педагогиня за освітою. Працювала у школі дууууже давно.17 років назад. За родом діяльності працюю хоч не у школі, але близько до освіти. Холи зменшилася зп, вирішила попробувати репетиторство. Взяла підручники і почала викладати. Робота сподобалась, жалкую, що раніше не почала. Прекрасний заробіток. Будь -який вчитель не пропаде ніколи.Бо можна викладати онлайн. Зараз маю 3 учні .репетиторство поєдную з основною роботою. Задоволена, як слон.
А Я Самая Самая• 27 июля 2022
Ответ дляСкокоМнеДадите
Что такое педагогиня?
Тобто, хто така лавреатка, критикиня, психологиня, метеорологиня, бійчиня і тд ви також не знаєте?))