Anna K.• 30 июля 2022

Виплати 100 тис. військовим хтось отримав у цьому місяці?

Доброго дня, Дівчата!
Тема не для срачу.
Мій брат знаходиться на передовій. До цього місяця отримував 2 рази виплати по 100 тис. грн. У цьому місяці сказали чекати, буде приходити по частинах, до кінця місяця прийде вся сума і ось вже тридцяте число, а виплатили лише на днях 30 тис. Командири кажуть чекати. Але раніше приходила зразу вся сума, а тепер невідомо, чи буде ще доплата взагалі.
Якщо в когось є рідні на передовій, скажіть будь-ласка, чи отримали вони по 100 тис. чи так само як мій брат - 30 тис.
Ще раз повторюю, тема не для сварок, просто хочу зрозуміти статистику, хоч трохи.
Дякую і бережіть себе!
Результат:
вже голосів: 170
139 (81.76%) Результат
12 (7.06%) Отримали 100 тис. грн.
10 (5.88%) Отримали 30 т. замість 100 т.
9 (5.29%) Свій варіант в коментарях
автор Anna K. • 30 июля 2022
Ответ дляbor2583
От десь дві години тому прийшла доплата
Дякую!