Anna K.• 30 июля 2022

Виплати 100 тис. військовим хтось отримав у цьому місяці?

Доброго дня, Дівчата!
Тема не для срачу.
Мій брат знаходиться на передовій. До цього місяця отримував 2 рази виплати по 100 тис. грн. У цьому місяці сказали чекати, буде приходити по частинах, до кінця місяця прийде вся сума і ось вже тридцяте число, а виплатили лише на днях 30 тис. Командири кажуть чекати. Але раніше приходила зразу вся сума, а тепер невідомо, чи буде ще доплата взагалі.
Якщо в когось є рідні на передовій, скажіть будь-ласка, чи отримали вони по 100 тис. чи так само як мій брат - 30 тис.
Ще раз повторюю, тема не для сварок, просто хочу зрозуміти статистику, хоч трохи.
Дякую і бережіть себе!
Результат:
вже голосів: 170
139 (81.76%) Результат
12 (7.06%) Отримали 100 тис. грн.
10 (5.88%) Отримали 30 т. замість 100 т.
9 (5.29%) Свій варіант в коментарях
автор Anna K. • 30 июля 2022
Ответ дляСудьба_Победа
Нет, 100 тыс не получили
Дякую. Дуже шкода.

Cat88• 30 июля 2022
Ответ дляСудьба_Победа
Не правда. Перерасчёт у них.
Пусть будет не правда,говорю что озвучили мужу, обещали 8 вместо 30 а теперь и за их сказали не думать
MandarinaS• 30 июля 2022
Ответ дляAnna K.
Дякую. Дуже шкода.
Я знаю(((
MandarinaS• 30 июля 2022
Ответ дляCat88
А моему мужу озвучили, что перерасчёт.
Alve• 30 июля 2022
Ответ дляLetruaa
И как это поможет?
Депутатов на минималку,их помощников на 0, все равно толку от них тоже 0. Командировочных им тоже 0. И перестать оплачивать жилье и прочие плюшки. Экономия отличная. Пару миллиардов наберется
Cat88• 30 июля 2022
Ответ дляСудьба_Победа
А моему мужу озвучили, что перерасчёт.
Тогда подождём, вдруг и в правду аж 8 тыс выплатят
Alve• 30 июля 2022
Ответ дляCat88
Госслужащим порезать, в министерствах сотнями тысяч получают, прокуратура, таможня , дбр
Госслужащим на низах уже порезали. Заставили писать на свой счет и при этом ходить на работу.

MandarinaS• 30 июля 2022
Ответ дляCat88
Мой на нуле. Здесь неделю назад писали что по 30 тыс выплатили 22.07. На сколько правда, не могу знать.
Alve• 30 июля 2022
Ответ дляCat88
Этот месяц выплатили 30, как и раньше.
автор Anna K. • 30 июля 2022
Ответ дляCat88
Ох, це просто жах. Зате собі депутати зарплати підняли і нормально(((
Натали 903• 30 июля 2022
25 числа отримав бойові за червень, 77 тис - з перерахунком по днях знаходження безпосеребньо на нулі. Зарплата прийшла за пару днів до того.
автор Anna K. • 30 июля 2022
Ответ дляНатали 903
Дякую! Значить, ще є шанс.
Еленнн• 30 июля 2022
Ответ дляМарика-bf42
А с другой стороны, где их брать?
якось так... приорітети.
’Ірина Гончарова:
…Важливе питання. За чий рахунок цей фотосет? Ініціатор проекту не американський Vogue. І не Енні Лейбовіц.
Ініціатор українська сторона. Мисткіню довго умовляли. Цитую український Vogue. «Енні Лейбовіц називають «живою легендою», і це не перебільшення. Саме тому ідея запросити її до України здавалася надскладною у втіленні, надто в умовах повномасштабної війни.
«Десятки ланцюжків у мейлі, нічні перемовини з командами Енні Лейбовіц та американського Vogue, особисте листування з Анною Вінтур, без підтримки якої цей проєкт, який здавався надто амбітним, не відбувся б. Фотографії Лейбовіц увійдуть в історію, і ми пишаємося своїм внеском у цей винятково важливий проєкт», — говорить Пилип Власов, головний редактор Vogue UA».
Одразу виникає наступне питання. Хто сплатив гонорар мисткині? У джерелах вказують що гонорари Лейбовіц до 100 тис. долярів. Інше джерело вказує до 2 млн. доларів. Сподіваюся не з бюджету. Зеленський спроможний на прибуток від прокату Сватів оплатити будь яку примху коханої.
Чи доречні такі витрати під час війни самі вирішуйте.’
iryna _b• 30 июля 2022
Ответ дляCat88
В зсу у вас муж?
Кофеиночка• 30 июля 2022
Ответ дляЕлена-0f43
Депутатов сократить и их кормушку на минималку , всё равно толку с них нет.
А як же фіндопомога з-за кордону??? Треба ж угребти, а то бюджетники отримають свої 6500, а вони -ні, роботяги, коли вже нажруться
Еленнн• 30 июля 2022
Ответ дляAlve
Там же, где нашли на повышение депутатам. Там неплохая петиция набрала 25т подписей, что б эти 450 тушок перевести на минималку
тю петицію засунуть в те ж місце,як і петицію по каналам..
..а взагалі, все сумно і гірко...
Оленёнок• 30 июля 2022
Выплатили все 100 (за вычетом налогов, конечно). Пришли в начале этой недели. Это за июнь получается
автор Anna K. • 30 июля 2022
Ответ дляОленёнок
Так, за червень. Це добре, що виплатили.
У брата поки що нема.
Натали 903• 30 июля 2022
Ответ дляCat88
В мене є сусідка, що працює в РДА у відділі ЖКГ, її робота - писати відповііді на депутатські запити. При чому, в ЖКГ вона не сече нічого, програла суд та апеляцію із ОСББ будинку. Але зарплату їй ми сплачуємо з кишені платників податків. Нащо така одиниця потрібна, в принципі? А у військовий час, і поготів.

bor2583• 30 июля 2022
З0 тисяч отримали 70мають доплати, повідомили що затримка
bor2583• 30 июля 2022
https://www.facebook.com/114351485246187/posts/599...
автор Anna K. • 30 июля 2022
Ответ дляbor2583
Дякую. Нам теж так повідомили. Будемо сподіватися на краще.
Letruaa• 30 июля 2022
Ответ дляCat88
Девочка какая ведёт страничку у фейсбук в таможне получает 15 тыс, это нормально??
А чего не нормально?
космея• 30 июля 2022
Ответ дляNata_liana
Вроде прекратили выплаты?
И кто пойдет на передовую за 13000-25000?
Cat88• 30 июля 2022
Ответ дляiryna _b
В зсу у вас муж?
Нет другая структура
Cat88• 30 июля 2022
Ответ дляLetruaa
А чего не нормально?
Все отлично,у бойца 13 тыс у лахудры с фейсбук 15
iryna _b• 30 июля 2022
Ответ дляNata_liana
Вроде прекратили выплаты?
Прекратили виконавчей службе,всем оставили
космея• 30 июля 2022
Ответ дляiryna _b
bor2583• 30 июля 2022
От десь дві години тому прийшла доплата
iryna _b• 30 июля 2022
Ответ длякосмея
фото
Так это ж не з закона,а со статьи