Умничка-помощничка• 30 июля 2022
Як Ви відповідаєте на подібні питання у шкільному чаті стосовно форми навчання?
Директор пише,що є висновок від поліції і ДСНС.Тобто,укриття,начебто,підготували.По-перше,якщо його вже підготували,то в документах має бути зазначена кількість осіб,на яке воно розраховане.То до чого ці питання в кінці липня? Кількість дітей може і збільшитися,і навпаки.По-друге-те укриття я в очі не бачила,як і документи на нього,написати в Україні можна будь-який дозвіл.
Не хочу відповідати ,тим більше,що ми ще нічого не вирішили.
Разведка Маша• 31 июля 2022
Ответ дляЖена аллигатора
Там же опитування без прізвища поки що. Пишіть так як бажаєте, а не як більшість.
З паралелі може цілий клас он- лайн набратися
В нас опитування з прізвищем. Я бажаю дистанційно (онлайн), а такого варіанту немає. Сімейна форма - це коли ти сам навчаєш, це не онлайн.
Сижуревувшоке• 31 июля 2022
Ответ дляМона_Лиса
А,вы наверное из разряда таких же ’я же мать’,дети разные и учаться по разному,но обязанность родителей организовать им учебный процесс, а не винить в этом всех кроме себя.Вашему ребенку никто ничего не должен кроме вас..
Вы вообще в себе?
В своем посте я про Вас, не про детей. Ваше право вести ребенка в школу или нет, но за зачем тащить инфо , кто как из детей учится. Еще раз повторю, за своими смотрите.
Умничка-помощничка
• 31 июля 2022
Ответ дляДобро с Кулаками
Підвал це не укриття. Має бути саме бомбосховище з двома виходами.
Це ясно.Але,знаючи нашу владу,можна і підвал голий назвати бомбосховищем.
Бла бла бла• 31 июля 2022
Ответ дляСемен Семеныч
После всех прилетов вы ещё думаете
Какое очное обучение в войну,только онлайн
В нашому коледжі частина дітей буде на очному,так захотіли батьки, бо вони платять гроші не за онлайн.
Видно тому і опитування, бо деякі хочуть лише очне навчання.
А навчання проходить в не зовсім спокійних районах, в одному з них поруч були прильоти.
Умничка-помощничка
• 31 июля 2022
Ответ дляРазведка Маша
С призвіщем?Я в шоці.
Мона_Лиса• 31 июля 2022
Ответ дляСижуревувшоке
Вы вообще в себе?
Так вся проблема в том,что чем хуже ребенок учиться тем больше у родителей претензии к учебному процессу.
Я что фамилии учеников написал,номер школы или город?
Не в себе это наверное дама ВЫ.
Разведка Маша• 31 июля 2022
Ответ дляУмничка-помощничка
С призвіщем?Я в шоці.
З прізвищем, і навіть просить написати де територіально ми зараз знаходимось.
Умничка-помощничка
• 31 июля 2022
Ответ дляБла бла бла
У моєї дитини звичайна державна школа.Ніхто не може за мене вирішувати,яку саме форму навчання обрати.Але читала тут про ліцей,мати жалілася,що або очно,або забирайте документи.Треш просто.
Не куру• 31 июля 2022
Ответ дляУмничка-помощничка
Навіщо вводити в оману?Я поки що не знаю,що буде завтра,не те,що через місяць.
Так і директор так само написав, що це не остаточно і може змінюватися ситуація. Я тоже не знаю, що буде завтра, але планую, як би хотілось це завтра провести. Ви що, не можете проголосувати, як би ви хотіли навчатися? Поставте дистанційне. Я взагалі не бачу проблеми, ви самі собі ускладнюєте ситуацію.
Вероятненько• 31 июля 2022
Ответ дляФруты_Буты
а где выбор?
кто то сидит в Польше и он теперь должен возвращаться в Украину чтобы учиться?
Пусть тогда школа делает одновременно оф и он лайн обучение, вот тогда будет выбор
Еще скажите, что в польскую школу не пойдете, да?
Фруты_Буты• 31 июля 2022
Ответ дляВероятненько
мне она не нужна, я в Киеве
Значит надо• 31 июля 2022
Ответ длямладокошкина
знаете, я вот даже не знаю, где нашли школу за 20 К/год. Потому что я не видела дешевле 30К/год. Это младшие классы, на минуту. И смотрела я по всей Украине
Я вот тоже погуглила, и в некотором шоке.
Блин, афигеннистый бизнес, дороже киевских вузов во многом.
Да уж...
Умничка-помощничка
• 31 июля 2022
Ответ дляРазведка Маша
Хай покаже постанову,що ви зобов’язані вказувати персональні дані свої і своєї дитини.Нема такої.Згадала,коли в дитсадку вимагали написати місця роботи батьків.Написала,що чоловік працює в Прокуратурі,більше питань не було.Ще пам´ятаю скандал у школі,яка поряд,де одна із БК повісила на дверях класу в молодшій школі список ’боржників’.Ще той скандал був.
Аноним-ка• 31 июля 2022
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Я сказала, что буду отвечать только на официальный запрос
Как он должен выглядеть?
Опрос для того, чтоб школе понимать, как организовывать процесс. Почему не хотите отвечать?
Аноним-ка• 31 июля 2022
Ответ дляУмничка-помощничка
Я можу взагалі нічого не відповідати.
Можете. А почему не хотите? Просто интересно.
Разведка Маша• 31 июля 2022
Ответ дляУмничка-помощничка
Це їм для якоїсь звітності потрібно. Вони і весною запитували про місце перебування, для мене це не секрет, я ж точної адреси не пишу, просто область.
А от форму навчання не можу обрати. Це мене більше хвилює.
Умничка-помощничка
• 31 июля 2022
Ответ дляАноним-ка
Как он должен выглядеть?
А он никак не может выглядеть,так как нет его,официального.
Умничка-помощничка
• 31 июля 2022
Ответ дляАноним-ка
А вы учитель,директор или провокатор?Не хочу.
Аноним-ка• 31 июля 2022
Ответ дляУмничка-помощничка
Это понятно. Но школе нужно понимать, какие варианты готовить. Так почему не хотите отвечать на опрос?
АнтиТанкист• 31 июля 2022
Ответ дляМона_Лиса
А как вам такое,когда глава родительского комитета вчера пишет,что надо делать ремонт в классе,когда прошлый учебный год дети отучились от силы пару месяцев дальше был то карантин то война,когда они успели класс довести до ручки?🤣
И что самое интересное,пару мам сказало,что они не против чтоб дети шли в школу,и это мамы детей,которые за все дистанционное обучение ни разу не вышли на связь, объясняя это тем,что их дети в дистанционном ничего не понимают(хотя их дети и в офлайн режиме еле вытягивали на 6 баллов)
У нас в классе жили мобилизованные. Полы нужно красить, но денег нет
Аноним-ка• 31 июля 2022
Ответ дляУмничка-помощничка
В чем провокация? Здравый смысл - школа должна понимать, сколько детей будет очно, сколько онлайн. А вы не хотите ответить, какую форму обучения выбрать. ’Не хочу’ - это детский сад и откровенное вредительство. Но ваше право, конечно.
Умничка-помощничка
• 31 июля 2022
Ответ дляРазведка Маша
Плювала я на їх звітності.Це батьки мають вирішувати особисто,а не дурні опитування у Вайбері.
Хай подивляться на приватний садок-школу ’Хеппі-тайм’ на Татарці.Вступ 15 тис грн і ще 20 тис кожного місяця.На сайті після прильоту ракет 26 червня ще було написано,що це найбезпечніший садок в Україні.Вже все підтерли.
Nebahat Gunay• 31 июля 2022
Днепр, есть вариант очного обучения, но на собрании директора с родкомами классов,директор и завуч просили ’поговорить с теми кто за очное, это опасно!’, школа на 2тыс учеников ..
Умничка-помощничка
• 31 июля 2022
Ответ дляNebahat Gunay
2 тисячі?В нашій до лютого 600 було.
Ищу Аленя• 31 июля 2022
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Если будет меньшинство за очное,всем организуют дистанционку.если наоборот,то дистанционній клас будет сводний из паралельних. Я смотрю ви вообще логически думать не умеете,только истерить
Ні, ніхто не робить сводний клас онлайн. У нас знаю точно, багато було за онлайн. А школа поставила перед вибором - очне чи сімейне. Все. Немає ніякого онлайн. Воно було тільки в тій формі для голосування і то, щоб виконати всі ’умовності’
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 31 июля 2022
Ответ дляГомосноб
Я відповідаю що той, хто ратує за навчання оффлайн - посібник рашистського тероризму.
++++++
Николь1986• 31 июля 2022
А у нас дали 2 варианта только: очное и очное с элементами дистанционного. Другого пока не дано.