Волшебная палочка• 31 июля 2022

Що насправді за наполегливим спонуканням вчитись очно?

Порадниці, ви все знаєте. Тема анонімна. Може врешті решт хтось натякне що відбувається? Чому так наполегливо пресують батьків за офлайн?! Укриття - цирк. Учбовий процес під сирени також. Опалення і харчування в школах - взагалі не стоїть питання. Пересування дітей до учбових закладів і потім додому під час сирен - всі делікатно мовчать.

Переважна більшість батьків проти. Але ні, вони тиснуть своє. Я не пам´ятаю жодного подібного пресингу з боку освіти. Продовжують збирати комісії важних експертів, ходять по нашвидкоруч побілених підвалах і роблять вигляд, що все нормально. Зараз зрозуміло мова не про одиночні заклади освіти з дійсно бомбосховищами. В моєму місті немає такого жодного.

Що це бл@дь відбувається?? Поясніть мені темній. Це просто нагло хочуть коштів відмити за ремонти в тих недопідвалах. Але там же копійки. Чи що тоді? Навіть страшно писати, але крім того щоб свідомо влаштувати точки прильотів щоб шокувати світ і випрошувати потім ще грошей чи зброї - в мене висновків немає.

Мені часом здається, що можливо ми взагалі усім чиновникам тут заважаємо і почалось просто викурювання людей з країни усіма способами. Крик душі просто. І школа до речі не єдине абсурдне рішення в умовах війни. Але це мені просто на голову не налазить. Можливо хтось із вас має відношення до осіб з освіти - поясніть будь ласка. Бо думаю про найгірше і вперше за всю війну накриває про тотальну зраду. Бачу в цьому що завгодно, але не турботу про дітей.
Бронетапок• 31 июля 2022
Ответ дляТанцепесенная
Вы хотите очку?
Більшість батьків в обох дітей за очне.
Майстерня домашнього текстилю• 31 июля 2022
Ответ дляБронетапок
Ви , мама з мого класу яка пише з закордону?
Танцепесенная• 31 июля 2022
Ответ дляБронетапок
Мені цікаво, а додому не прилетить? Ризиків не має? Велика кількість дітей сидить дома на онлайн одна. Що їм робити під час тривог бігти самостійно до бомбосховища, яке зазвичай щей далеко від дому, чи боятись дома на самоті?

Мені здається що це такі пости як ваш пишуть вчителі чи інші мами які мають змогу працювати онлайн з дому або не працюють. Що робити працюючим батькам, чи одиноким мамам ? Що буде з нервовою системою дитини яка всі тривоги сидить вдома на самоті?
Вы не видите разницу между обычным домом и местом скопления большого количества детей?
Танцепесенная• 31 июля 2022
Ответ дляБронетапок

На каникулах у работающей одинокой мамы кто с ребёнком сидит?
Танцепесенная• 31 июля 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Після війни переведете на очне. У Вас реально нема розуміння, що школа, садок, інститут - це мішень для терористичної росії?
Этим волшебным ни Винница, ни Ашан не указ, ей на работу и дитя не с кем оставить
Бронетапок• 31 июля 2022
Ответ дляТанцепесенная
Не всі області обстрілюють однаково.
Куратор дебошей• 31 июля 2022
Ответ дляСнегопадка
Ну, разве что так
Просто Нахера эти качели с детьми тогда устраивать и портить нервы родителям?
Укольчики протолкнуть )
Куратор дебошей• 31 июля 2022
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Понравился комент, даже сохранила себе :
’це все до першого прильоту по якійсь школі, до масової загибелі школярів та вчителів, а владі нове яскраве діло для Нюрнберзького процесу...’
Так это правда!
Бронетапок• 31 июля 2022
Найбільше в цій темі вигулюють біле пальто мами які сидять за кордоном, все як і в батьківському чаті.
Танцепесенная• 31 июля 2022
Ответ дляБронетапок
Не всі області обстрілюють однаково.
И по этому надо собрать 1000 детей в одном месте? Феерично
Танцепесенная• 31 июля 2022
Ответ дляБронетапок
Отцепитесь вы уже от выехавших, им на голову не летят ракеты
А вот вам пофиг на жизнь своих детей, что готовы их в школу отправлять
Непонятно• 31 июля 2022
Ответ дляНагайна
Да так же, как с ковидом - боятся, что родители, которые за оффлайн, будут сильно шуметь. А их не меньшинство, если судить по темам на советчице. Иногда приводят цифры из школьных опросов, там за оффлайн удивительно много народу. Вот и обещают пока, а потом просто объявят онлайн. Ну и немного на ремонтах руки нагреют. Учитывая, что никому это ремонт не пригодится, нагреть можно эффективно, все равно проблемы потом не влезут и никто не спросит ’а куда деньги пошли и где ремонт?’
А у нас в классе единогласно проголосовали за онлайн. 3-й класс.
Зам Ам• 31 июля 2022
Ответ дляlybov83
Наша попала. Капец. Там из укрытия пыльный подвал без вентиляции, дети зимой чуть не задохнулись. Бл@ придурки.
А где Вы там список школ видите видите?
У меня только текст
Куратор дебошей• 31 июля 2022
Ответ дляСнегопадка
Без согласия родителей детей никто не уколет. При чем здесь Эпицентр?
Сделают если захотят.Законы сейчас клепают наура . И все против народа.
В Италии в школу без прививки детей не пускают. Подруга ездила к маме в Италию ,недавно вернулась,рассказала такую новость.
Все будет, но потом• 31 июля 2022
Ответ дляТанцепесенная
Удалено администрацией...
Куратор дебошей• 31 июля 2022
Ответ дляРазумная Губка
Да. Потому что я отвечаю за своего ребенка, а не чужие дяди-тети которым все равно. Или вы новости не читаете что много прилетов по садикам и учебным заведениям?
Внаслідок російського нападу на Україну пошкоджено 830 закладів загальної середньої освіти, 111 вщент зруйновані.

Про це повідомило МОН у відповідь на інформаційний запит “Нової української школи”.

Дані вказані станом на 31 травня.
Вкаблучках• 31 июля 2022
Ответ дляlybov83
В де ви бачите в статті номер школи? Я бачу тільки район і загальну кількість шкіл?
Куратор дебошей• 31 июля 2022
Ответ дляМастер Класс
А на роботі безпечно з батьками?

Дані вказані станом на 31 травня.
Бронетапок• 31 июля 2022
Ответ дляТанцепесенная
Ті мами, які виїхали вирішують як буде проходити навчання в Україні ,хоча повертатися і не думають. Звичайно їм підходить лише дистанційка, тому тут таке засилля цих тем, від мам з закордону. Вони записали своїх дітей в школу очно в Польщі , і лише інколи підключаються дистанційно, проте диктують голосніше всіх, що нам тут на місцях робити. Це смішно, що дехто хоче всидіти на двух кріслах за рахунок інших.
Бронетапок• 31 июля 2022
Ответ дляТанцепесенная
Ви не знаєте в якій області я живу, і яка тут ситуація. За життя своїй дітей я несу відповідальність. І тому я , а не хтось за мене, буду приймати рішення.
Умный хвост• 31 июля 2022
Да не будет никакого офлайн обучения. Это только на уровне бла бла. Никакой адекватный родитель не отпустит ребёнка. Да и ковид приближается. Возможно, ещё самые смелые первые пару дней отправят своих детей. Ибо ’устали они’ от них,и ’как же без образования’
Тень льва• 31 июля 2022
Ответ дляДайте подуться
Краще хоч якесь онлайн, ніж сидіти в школі в підвалі
А вдома в багатоповерхівці під час тривоги ваші діти в безпеці? В школі їх хоч в підвал загонять. Мої підлітки будуть сидіти гратися в комп наче нічого не відбувається. Та подумаєш - тривога!
Ядвига Юсьлегко• 31 июля 2022
Ответ дляМурзилка
Це все на розсуд батьків.Ніхто Вас не змусить.Який ще пресінг?
+
у нас спрашивают -кто онлайн, кто офлайн хочет
Спрошу_ка_я_у_мужа• 31 июля 2022
Ответ дляБронетапок
Я не выезжала,но это безумство в такое время вести детей в школу. У меня только сын один, запасных нет.
Спрошу_ка_я_у_мужа• 31 июля 2022
Ответ дляУмный хвост
Ой, у нас во время карантина слезы пускали по типу ’ ребенок так соскучился по школе’ и ТД. Таких хватает, что бы побыстрее ребенка спихнуть.
МУСЯкомарова• 31 июля 2022
Складно сказати. Може провакцинують всіх восени і по домам розгонять, як вчителів.
Soufit• 31 июля 2022
Ответ дляВолшебная палочка
Ви плутаєте м´яке з теплим. Мова не про долю дитини вдома, а про очевидну небезпеку в школах, якій чомусь держава всіляко сприяє, заохочує і свідомо ігнорує.
Держава готує бомбосховища в школах.
А у вас є бомбрсховище дома? Ви потурбувались про безпеку вашої дитини?
Кому там слова не давали• 31 июля 2022
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
Без сумніву. Якість навчання онлайн набагато нижча ніж при очній формі. В мене мама вчитель і з досвіду останніх 2 років каже, що не більше 30% студентів можуть якісно навчатися дистанційно. А якщо казати про 1-2 класи школи, то зовсім все погано
Надеюсь Ваша мама также понимает, что за безопастность деией она в шкоое лично отвечает, или давления, сердце и на пенсию. С детьми бегать мама готова по подвалам?
Мурзилка• 31 июля 2022
Ответ дляТень льва
В школе детей явно больше,чем 1-2-3-4.Это начнется ещё давка и паника.
Умный хвост• 31 июля 2022
Ответ дляСпрошу_ка_я_у_мужа
Да, к сожалению, дети не самое дорогое у некоторых