ToriN-iKA• 31 июля 2022

Какие первые блюда вы любите?

Какие супы, борщи Вам нравятся?
Вилами по воде• 31 июля 2022
Борщ, солянка, окрошка, грибной, бограч, с семгой и сливками, том ям. Я в принципе супики очень люблю) Как были с подругой осенью в Каппадокии, то супы заказывли в кафе по три раза в день)

Рожайтретьего• 31 июля 2022
Ответ дляЛисАпедная
а я щи люблю (((побежала
Щі - це вода, якою помили каструлю після борщу ))
Му ма му ма му• 31 июля 2022
Ответ дляРожайтретьего
Борщ, бограч, буйабес
Навчіть готувати буйабес
ЛисАпедная• 31 июля 2022
Ответ дляРожайтретьего
добре
Тюрюнь_Тюнь• 31 июля 2022
Свой борщ и свой рассольник люблю не могу. Могу только ими питаться))). Суп харчо ещё люблю,но никак не могу подобрать правильную пропорцию специй(((
Рожайтретьего• 31 июля 2022
Ответ дляМу ма му ма му
Навчіть готувати буйабес
Я не вмію ) в інеті є рецепти, але заморочливо. А от у Франції їла із задоволенням. Хоча взагалі рідко перші страви десь їм.
Бамбарбия! Кергуду.• 31 июля 2022
Борщ, гаспаччо, суп з білими грибами, собою та соєвим соусом
Почемучка• 31 июля 2022
Кабачковый крем-суп.
Барабан для взрослых• 31 июля 2022
Грибна юшка з плавленим сирком.

Не танцую- но пою• 31 июля 2022
Трехдневный борщ совсем не вкусный,вкусный свежий, только с огня
Забыла что?• 31 июля 2022
1 место борщ,ну и дальше солянка,харчо, россольник,капустняк у бабушки из печи в чугунне вкуснятина,сырный суп с фрикадельками,из холодных любим окрошку, свекольник.
Любительница• 31 июля 2022
Супы люблю: с курицей и лапшой или рисом, тыквенный, грибной. Борщи тоже ем, но если выбирать - предпочитаю суп.
Забыла что?• 31 июля 2022
Ответ дляНе танцую- но пою
Значит у вас не правильный борщ.
ЯкаКраля• 31 июля 2022
Ответ дляКредитная
Девочки, а гороховый суп это вообще бомба)))
Если правильно приготовить
ПростоБелка• 31 июля 2022
Люблю лагман, але навіть не знаю це перша чи друга страва
Алтыншаш• 31 июля 2022
Ответ дляКредитная
Девочки забыла, а как суп называется который едят ложкой и вилкой, там отдельно готовятся спагетти, и типа юшка с зажаркой?
Лагман
Алтыншаш• 31 июля 2022
Борщ червоний і зелений
Капустняк (м´ясо або риба)
Розсольник
Бограч
Лагман
Солянка
Харчо
Супи:
Курячий бульйон з омлетом або просто розбити яйця (зміїний)
З фрикадельками
Сирний з філе і грибами
Юшка грибна (з локшиною)
Юшка Поліська (риба+сушені білі гриби)
Овочевий-швидкий (заправку для нього окремо закриваю, там до хрєна всякого разного)
Супи-пюре або з кашками не люблю.)
А, ще люблю гороховий, квасолеву юшку і картопляний з кльоцками. Але це тільки собі можу зварити зрідка)
Пожмаковна• 01 августа 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Борщ, суп з галушками, суп з фрикадельками.
Как варить суп с галушками?
Майстерня домашнього текстилю• 01 августа 2022
Ответ дляПожмаковна
Как варить суп с галушками?
Дуже просто, можна на м´ясному бульйоні, а можна на воді. Картопля, морква, цибуля, сіль, спеції. Коли картопля доварилась до готовності вкидаю галушки, закипіло і суп готовий. Коли поставила суп на плиту роблю заготовку для галушок - яйце, вода, сіль, борошно, замісила некруте тісто, як дуже густа сметана, поки суп звариться, борошно випустить клітковину, розмір однієї галушки половина чайної ложки. Вчора доїли позавчорашній борщ, а на вечерю чоловік приготував суп з галушками, але взяв не чайну, а столову ложку, і вийшли не галушки, а лягушки, але нічого і так теж смачно було)

Добротная• 01 августа 2022
люблю всі традиційні і автентичні українські перші страви, також журек, мексіканський суп, солянку, суп-харчо все залежить від того як приготовано. Саме смішне що в дитинстві їла тільки суп з вермішелькою, а капусняк, розсольник, зелений борщ іт.п. просто ненавиділа.
Добротная• 01 августа 2022
Ответ дляПожмаковна
Как варить суп с галушками?
можу свій рецепт розказати)). Галушки -тісто яйце, кефір, сіль, мука. Копчену грудинку або свіже домашнє сало дрібно нарізаю кубиками і підсмажую. Шкварки вибираю, на жирі підсмажую багато дрібно порізної цибулі, як цибуля приготується, вибираю в тарілку і туди додаю свіжо видавлений часник.
До м´ясного бульйону додаю дрібно порізану картоплю, цілу морквину(потім викидаю),як зваряться овочі відриваю по трошки тісто і варю галушки. Зварені галушки вибираю в миску з цибулькою і перемішую. Шкварки додаю в супчик. Супчик окремо в тарілки, беремо галушки і заїдаємо супчиком.