ким я тільки не була• 31 июля 2022
дивилась терориста гіркіна. каже, тіпа, порада мирнимому населенню - висилятись
з будинків біля стратегіч обєктів-військ частин,мостів,не памятаю за жд вокзали,але на ютуб він є..каже ,евакуюватись з міст де часто прилітає!!!і прифронтових.особо в кого діти,евакуюватись де школи,садочки,гостінници де живуть військові.каже тіпа я раджу і ворогам -українцям і руським мирним так зробити бо прилетить можете не сумніваться.тіпа він таких хорошенький заботливий .бо мол мирні люди не повинні вмирати .
Lastochka888• 31 июля 2022
Ответ дляolalesenko
Ой, таки да. Прям глаза слезятся читать.
Та у лаптеногих они вообще вываливаются.
olalesenko• 31 июля 2022
Ответ дляLastochka888
Знаете из личного опыта?
ким я тільки була• 31 июля 2022
Ответ дляyulchik77
А Вы без Гиркина этого не знали?)
а я не знала,що в садочки дитячі,школи,отелі в тилу ,як він стверджує,раша буде бомбити.в технікуми.за мости ще сказав .відео з УКРАЇНСЬКОГО КАНАЛУ НА ЮТУБІ,для особо вразливих,скинула в попередньому пості.
olalesenko• 31 июля 2022
Ответ дляLastochka888
По вашему опыту
Да ладно, не увиливайте. Понятно что уже разок вывалились. Ну да вам это не навредило - особо ничего не изменилось..
Ответ дляким я тільки була
А вы видите, что вы с двух аккаунтов пишете?
ким я тільки була• 31 июля 2022
Ответ дляБайрактарочка
Опять нагнетение?
ви писали раніше про вашу криваву овуляцію .я не заходила в вашу тему,ну не цікавий мені інтим ваш.то ви і мої теми не читайте.не забивайте собі голову.
Liliana12345• 31 июля 2022
Ответ дляким я тільки була
то може про мінети вам цікавіше?вам нагнєтаніе коли ДЕРЖАВА САМА ЕВАКУЮЄ.а може цей пост кому і життя спасе.
Держава евакуює, але не дає роботу й нормальне житло.
ким я тільки була• 31 июля 2022
Ответ дляvray
звичайно.бо в мене каналів дуже багато.це моє право .як і банити навіки деяких))
Ответ дляTammy21
Несподiванка яка (нiт). Гiркiн - хлопчик, який у вiйнушку грає, iмперiю будує. Вiн у власному розумiннi - герой.
Ну так свого часу він був в парашії популярним. Настільки, що його усунули. Він тер скиглить, але чогось його не чепають.. Хоча він там нормально так наговорив.
ким я тільки була• 31 июля 2022
та справа не в тому алкашу гіркіну-воно кончене.але воно щось знає-собутильніки ж на війні і за чаркою мелять йому.там знайомий там однополчанін.не треба гіркіна з уваги попускати
ким я тільки була• 31 июля 2022
Ответ дляvray
Каких каналов? Вы тему строчите с двух акков.
Удалено администрацией...
Lastochka888• 31 июля 2022
Ответ дляolalesenko
Ну ну, поговори мне тут кацаполюбительница...
olalesenko• 31 июля 2022
Ответ дляLastochka888
Лень говорить с тобой. Скучно.
Ответ дляLada_333
Блін, ледве прочитала. Автор, ви б може освоїли якусь онлайн-програму для перевірки текстів? Якщо шкільну програму не подужали. Всі ми часом пишемо з помилками, але це.....жах
Мене завжди бісили ті, хто помилки виправляє. Але тут окремий випадок.
Автор, ви в школі взагалі не вчились?
Ответ дляким я тільки була
Автор, спалились?
А якби школу не прогулювали, ніхто б не здогадався))
Lastochka888• 31 июля 2022
Ответ дляolalesenko
Лень говорить с тобой. Скучно.
Мне с лаптеногими ватницами и не о чем говорить. Просто знай, что ты под наблюдением 👀💣
Ответ дляartemuda1
да 100% алкоголичный Слоня Стужук на военную тематику с армией дебильной подписоты. Нищее, опустившееся и ебнутое чмо, даже своим ’хозяивам’ нафиг не нужное - но алкашам расейским заходит это говнецо родненькое :)
Вчорашнє відео бачили, де він розказує, шо еслі би он руоводіл всєм, то вже б давно нас всіх освободілі) Я ржала, як дика свиня))
тихо бо баню• 31 июля 2022
Смішно,пишуть російською мовою,з помилками,але засуджують автора))Я можу писати і з помилками,і різними мовами,і грамотно,і безграмотно.Яка різниця-не читай