ким я тільки не була• 31 июля 2022

дивилась терориста гіркіна. каже, тіпа, порада мирнимому населенню - висилятись

з будинків біля стратегіч обєктів-військ частин,мостів,не памятаю за жд вокзали,але на ютуб він є..каже ,евакуюватись з міст де часто прилітає!!!і прифронтових.особо в кого діти,евакуюватись де школи,садочки,гостінници де живуть військові.каже тіпа я раджу і ворогам -українцям і руським мирним так зробити бо прилетить можете не сумніваться.тіпа він таких хорошенький заботливий .бо мол мирні люди не повинні вмирати .
тихо бо баню• 31 июля 2022
Ответ дляZelenkа
Вчорашнє відео бачили, де він розказує, шо еслі би он руоводіл всєм, то вже б давно нас всіх освободілі) Я ржала, як дика свиня))
Удалено администрацией...

Ana-0ae3• 31 июля 2022
А если я живу возле стратегических объектов , частей ,в притык садик и школа ?
С двумя детьми на предпоследнем этаже многоэтажки ?
Но в условно безопасном городе
Птица-синица• 31 июля 2022
Ответ дляИринаКа
А мені інколи подобається, як він ниє, що його не взяли)
И мне. Как надутый индюк, если бы вот я руководил спецоперацией, то уже б давно, а так как не я руковожу, то всё херово.
Ага, пиз..ть - не мешки ворочать)
olalesenko• 31 июля 2022
Ответ дляLastochka888
Мне с лаптеногими ватницами и не о чем говорить. Просто знай, что ты под наблюдением 👀💣
Под твоим? Насмешила! Дать координаты?