Казкарка• 01 августа 2022

чи можливо востановити форму поліестра?

ситуація така. купила тюль з поліестру і під час глажки її деформувало. ну не питайте, хотіла як краще. повішала тюлі - це жах, щось перекособочене, страшне. питання - щось ще можна зробити , окрім змиритися?
v_o_l_n_a• 01 августа 2022
нит, у меня не получилось
tarveldy• 01 августа 2022
Поплавили? Можна фото?
автор Дробот И. • 01 августа 2022
Ответ дляtarveldy
Поплавили? Можна фото?
ні, не поплавила. воно як би потянулося в різні боки, хвилями там тканина- полосками. полоска сітка, полоска плотніша. фото нема, на роботі саме
pavalex• 01 августа 2022
Если затяжки, то можно попробовать руками выровнять, но надо терпение
автор Дробот И. • 01 августа 2022
Ответ дляpavalex
ні не затяжки. деформація тканини відбулася. її потянуло
автор Дробот И. • 01 августа 2022
Ответ дляv_o_l_n_a
нит, у меня не получилось
сумно. руки-крюки. я так і підозрювала, що гаплик, але сподівалась на чудодійне повторне прання, ну там з уксусом наприклад. ееех
Куда ж без меня• 01 августа 2022
Ответ дляДробот И.
Ні, нажаль нічого не вдієш.
tarveldy• 01 августа 2022
Ответ дляДробот И.