Самый умный• Изменено 02 августа 2022

Чьи мужья работали в Польше и были дома 24.02 - как потом удалось выехать?

Муж знакомой приехал в Украину в отпуск и должен был 25.02 ехать назад. Не выпустили. Пробовали разными способами. Я с ней на данный момент не общаюсь, но знаю, что он таки выехал к своей семье (ребёнок и жена ждали его в Польше), вот буквально две недели, как он приехал.
Были разговоры, что работодатели будут отправлять приглашения через консульство для тех сотрудников, которые работали в Польше до войны. Так как Польша помогает Украине, но сама терпит убытки из-за недостатка рабочей силы. И при заключённом договоре/контракте такие мужчины могут выехать.
Неужели это стало возможным?
Стеклянная мышь• 02 августа 2022
Ответ дляВесотехник
Удалено администрацией...
За війну відповідальна не Україна, прокинутися потрібно вже чи у вас у зґвалтуванні вина завжди жертва?
За 20 років вже можна було залишитися в іншій країні, оформити і громодянство, аде чомусь цього не було зроблено і вина чомусь країна.

забиякина• 02 августа 2022
Ответ дляВесотехник
Не чекаю. Якщо кажуть, що ми вільний народ, то де наша воля? Я хочу жити в спокої, а не тривозі за життя дитини. Дайте можливість людям розпоряджатися своїм життям. Я хочу виїхати назавжди разом зі своєю сімєю, не хочу і не буду сюди повертатися.
Всі питання до вашого чоловіка, який за 20 років не спромігся законно вас забрати.
МамОмужа• 02 августа 2022
Ответ дляВесотехник
Удалено администрацией...
Щедрик• 02 августа 2022
Ответ длязабиякина
Ваш чоловік за 20 років не зробив собі громадянства, раз вам Україна така погана? Цікавий вибір.
Да хотя бы ВНЖ, с ним прекрасно выезжают. Видать другим был сильно занят 20 лет, некогда было
САМ_ТАКОЙ• 02 августа 2022
Ответ дляЩедрик
Не выпускают ни с внж, ни даже с пмж, сколько историй было, даже в западной прессе писали.
Щедрик• 02 августа 2022
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Выпускают с ПМЖ, я опечатались выше. Отметка в паспорте о консульском учете и прекрасно выпускают. Есть норма в порядке пересечения границ
Весотехник• 02 августа 2022
Ответ дляСамый умный
Тобто так співпало, що він станом на 24.02 знаходився в Україні?
Саме так очікував на візу 11 березня. Все спеціально було сплановано і закрито на 3 міс візові центри Польші. Як вернувся додому в грудні, так і попав у пастку. Працював офіційно по контракту із робочою візою, яка закінчилась, але продовжити не можливо було

забиякина• 02 августа 2022
Ответ дляЩедрик
За 20 років можна було не одне житло за кордоном придбати, не розумію, навіщо тут страждати.
А я с Рио-де-Житомира!• 02 августа 2022
В мене на днях виїхав знайомий, дивувалась, як. А виявилось в нього є інвалідність, про яку не знала.
автор Самый умный • 02 августа 2022
Ответ длязабиякина
От я теж не розумію, чому за стільки років не виїхали і не подали на громадянство
А я с Рио-де-Житомира!• 02 августа 2022
Мій сусід працював у Польщі, в травні в нього закінчився термін робочої візи і він повернувся додому.
автор Самый умный • 02 августа 2022
Ответ дляВесотехник
забиякина• 02 августа 2022
Ответ дляСамый умный
Бо їм тут кльово, коли мирно. Податки не платять, медицина хороша, частково безкоштовна, довідку будь-яку береш за мить, а як ні - купуєш. Тупих дітей за гроші вчать.
Тепер свої права бігом згадали)
автор Самый умный • 02 августа 2022
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
І яка з’явилась чудовим чином після 24.02
САМ_ТАКОЙ• 02 августа 2022
Ответ дляЩедрик
Нет. Если кого-то из ваших знакомых выпустили, то у него были помимо внж другие законные основания.
автор Самый умный • 02 августа 2022
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Чому не продовжив?
Весотехник• 02 августа 2022
Ответ длязабиякина
А він не працював всі 20 років в одній країні. Яка вам різниця де жити, як. Ми вільні люди, я не маю чого вам виправдовуватись і розказувати свою історію, ситуацію. Ситуація змінилася, падають ракети, литина не вчиться, країна не придатна доя життя. Хто хоче терпіти, хто морально моде виносити обстіли-живіть тут. Я не хочу. Чому ми обмежені у волі, чому нас позбавлено людських елементарних прав?
А я с Рио-де-Житомира!• 02 августа 2022
Ответ дляСамый умный
Не знаю, я близько з ним не спілкувалась, але в мене така думка теж з´явилась. Мене дивує тільки те, що жінка і дитина залишились в Україні.
Гага Газу• 02 августа 2022
Ответ дляСамый умный
Дуже дивно. Виходить, він просто купив собі довідку? Хоча чому так довго чекав. Роботодавець міг за цей час на його місце взяти іншого співробітника
может чере рашку выехал

А я с Рио-де-Житомира!• 02 августа 2022
Ответ дляСамый умный
Чому не продовжив?
Не було можливості продовжити.
Стеклянная мышь• 02 августа 2022
Ответ дляСамый умный
Багато людей не оформляли. У мене знайомий так. До війни йому вона була не потрібна, але після згадав, що має право її оформити, але там дійсно вона є, нічого не платив на руки, крім те що потрібно.
забиякина• 02 августа 2022
Ответ дляВесотехник
Мені є різниця, на відміну від вас.
Виправдовуватися не маю чого, але букв настрочили нормально
Играюся• 02 августа 2022
Ответ дляВесотехник
Удалено администрацией...
Фу
Щедрик• 02 августа 2022
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Нет, других не было. Откройте порядок пересечения границ в период военного положения. Там все чёрным по белому написано. Просто не у всех есть отметка в паспорте о консульском учёте, а в порядке основанием для подтверждения является именно отметка, а не например грин карта или карта побыта. А вот на консульский учёт уже становятся далеко не все, живущие в других странах
САМ_ТАКОЙ• 02 августа 2022
Ответ дляЩедрик
Дело в том, что консульский учет не является обязательным, соответственно, многие на него не становились, не предполагая данных обстоятельств…
Весотехник• 02 августа 2022
Ответ длязабиякина
А ви знали 20 років назад, що війна тут буде? Війна змінила все. І я не хочу жити тут в постійному стресі
забиякина• 02 августа 2022
Ответ дляВесотехник
Бідося, як мені вас шкода!
Щедрик• 02 августа 2022
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Я в курсе. Я и не писала, что все становятся на консульский учёт. Но если у человека документы в порядке, его прекрасно выпускают.
Весотехник• 02 августа 2022
Ответ длязабиякина
Тепер свої права бігом згадали)
Удалено администрацией...
САМ_ТАКОЙ• 02 августа 2022
Ответ дляЩедрик
Читала, естественно. Поняла из ваших комментариев выше, что речь про пмж и консульский.