Бабушка-байкерша• 02 августа 2022
Вы были бы против, если бы…
…Ваш муж ездил на работу с сотрудницей каждый день?
Бабушка-байкерша
• 02 августа 2022
Ответ дляСхема сыра
У нас молодий бухгалтер возить свою керівничку похилого віку
Бо вона керівник) напевно йому вигідно це робити)
Оловянный_Прагматик• 02 августа 2022
Я частенько підвожу співробітника, симпатичного чоловіка. Вже неодноразово були натяки з його боку на каву)))) він одружений, я розлучена. На роботі мабуть думають що ми коханці.
Бабушка-байкерша
• 02 августа 2022
Ответ дляОловянный_Прагматик
Але нічого крім кави не проявляє? А вас що зупиняє,не подобається,чи зупиняє те що одружений?
Оловянный_Прагматик• 02 августа 2022
Ответ дляБабушка-байкерша
Більше зупиняє що це колега, не хочу пліток на роботі))))
Бабушка-байкерша
• 02 августа 2022
Ответ дляОловянный_Прагматик
Так плітки є і так,ви ж пишете) да і еа роботі можна не проявляти нічого…я вже змирилась з тим,що на роботах постійно плітки,там хлібом не годуй-дай кістки комусь поперемивати
Схема сыра• 02 августа 2022
Ответ дляБабушка-байкерша
бо робота за містом, а службових автобусів зараз немає, кожен працівник старається чимось другому допомогти по можливості, не легкі часи .
Бабушка-байкерша
• 02 августа 2022
Ответ дляСхема сыра
Звісно, але тут трохи інакша ситуація…