А_Шо_Такое• 03 августа 2022
Срочный загран паспорт
Подскажите пожалуйста кто пользовался выездным оформлением загран паспорта на дом? почему нельзя зарегистрироваться на сайте ?
СкиниУскачи!• 03 августа 2022
Для виїзду спеціаліста з міграційної служби для оформлення паспорта вдома необхідні підстави, а саме медична довідка, яка доводить, що людина не може через розлади здоров´я отримати адміністративну послугу в держустанові.