Джулия не Робертс• 03 августа 2022
Ответ дляIra759
Чоловіків не випускають, так і жінок можуть не випускати.
Ваше твердження не конструктивне і нічим не обгрунтовано.
Ответ дляKorsika999
В юности я встречалась с сыном военных. Мы тогда юные были совсем. Его родители мне тоже говорили, ’поступай на связь, устроим тебя потом в часть работать’
Я к тому, что про штабные должности-забудьте. И думаю, они расширят список потом. Даже если, закончится война, но женщины останутся на учёте. Все равно могут дергать на сборы. Тренировки, спать в палатке, казарме ну и все прелести. Переучить например на санитарка какую то, любую женщину, это дело недели. Главное относительное здоровье.
Так в штаби прилітає, у воєнні частини скільки вже прилітало .. працювати в штабі то сумнівна привелегія
Ответ дляДжулия не Робертс
Ответьте, как Вы видите процесс «не выпускания» за границу. Не надумывайте проблем там, где их нет.
А як зараз чоловіків не випускають, лише з документами, які підтверджують що можна.
Ну от для жінок придумають дозвільний документ, який видає військкомат.
Ответ дляЛеска
Я не розумію, якщо облік - обовязок то навіщо заява?
По аналогії платити податки - обовязок, але ж ніхто не пише в заяви що хоче платити ПДВ чи ПФ.
Если формальность, подтяните со своих баз, если утверждаете : что нужно знать потенциал
заява ,чтобы как с ковидом......бумажка на коль
yuliya3101• 03 августа 2022
Ответ дляСhanelKa
А кому заважає міграція ?
а кто здесь за копейки на них работать будет? отсюда скоро коровы и свиньи побегут
Nature is a miracle• 03 августа 2022
Ответ дляAlice_Sherman
Заявление нужно им писать. Ага !
Добровольно
Ничего я писать не собираюсь.
Добровольно
Ничего я писать не собираюсь.
О. Я не одна.
Ответ дляOla_la-d152
та же история. Друзья смотрят как на истеричку, уже даже мама которая месяц назад заистерила и выгоняла меня из страны, прониклась успокоительным из новостей, и смотрит как на ненормальную, что я всерьез готовлюсь ехать. Сестра мамы позвонила, говорит, что за бред, ничего тебе не грозит, да скажешь в военкомате просто, что крови боишься и все. Меня это непонимание вокруг еще дополнительно нервирует. Не ем почти ничего. курю как провоз. За месяц минус 7 кг. Тощая, знакомые уже спрашивают, хорошо ли себя чувствую. Да охренительно просто!
Ага, точно как у меня все
Люди ничего не видят вокруг и жизнь ничему не учит
Джулия не Робертс• 03 августа 2022
Ответ дляЛеска
Ну вже почуйте. Військкомат може видати такий документ тільки військовозобов’язаній жінці, яка є в ньому на обліку. Це як банк, в якому у вас немає рахунку, не видасть вам про це довідку. Почитайте мої повідомлення в темі.
Ответ дляВиноградная улитка
Перелік військово-облікових спеціальностей мільйон років існує.
Просто тепер вирішили прирівняти тих хто закінчував звичайний зво до тих хто закінчував військовий зво. Бо в нас воєнний стан якщо хто не чув досі.
Перелік було затверждено відповідними наказами МО від 11.10.2021 року № 313 «Про затвердження переліку спеціальностей та/або професій, споріднених з відповідними військово-обліковими спеціальностями, після одержання яких жінки беруться на військовий облік військовозобов’язаних та Переліку спеціальностей та/або професій, споріднених з відповідними військово-обліковими спеціальностями» та від 07.02.2022 р. № 35 «Про внесення змін до наказу Міністерства оборони України від 11.10.2021 р. № 313» , які, в свою чергу, було прийнято на виконання статей ЗУ «Про військовий обов‘язок та військову службу», а зокрема, Відповідно до частини одинадцятої статті 1, частини шостої статті 11, статті 37.
Зокрема, частину 11 статті 1 наразі викладено так: « 11. Жінки, які мають спеціальність та/або професію, споріднену з відповідною військово-обліковою спеціальністю, визначеною в переліку, затвердженому Міністерством оборони України, та придатні до проходження військової служби за станом здоров´я та віком, беруться на військовий облік військовозобов‘язаних».
(частина одинадцята статті 1 у редакції
Закону України від 30.03.2021 р. N 1357-IX)»
(частина одинадцята статті 1 у редакції
yuliya3101• 03 августа 2022
Ответ дляДжулия не Робертс
На якій підставі? Чи ви вважаєте, що у вас на кордоні будуть запитувати, чи ви військовозобов’язані? Скажете, що ні. То ж і документу ніякого у такому випадку бути не може.
Закликаю жінок припинити паніку і дослухатися до тих, хто вміє читати законодавство.
ничего подобного, с 1 октября нужна будет справка с военкомата, что не стоишь на учете, без нее не выпустят, а в военкомате уже сами решат, давать справку или только за бабки
Ответ дляДжулия не Робертс
Женщины и мужчины равны
Так почему же мужиков не выпускают без справки из военкомата ?
Ответ дляДжулия не Робертс
у меня на кордоне спрашивали сертификат ..
это чисто по аналогии предположила
то что вы прислали, там про дозвол
это чисто по аналогии предположила
то что вы прислали, там про дозвол
Ответ дляДжулия не Робертс
Ничего военкомату не мешает издать другой наказ
Джулия не Робертс• 03 августа 2022
Ответ дляРешка7777
это чисто по аналогии предположила
то что вы прислали, там про дозвол
это чисто по аналогии предположила
то что вы прислали, там про дозвол
Вы сравниваете мягкое с тёплым. Ок, если вам угодно считать, что вас не выпустят без «справки» - ваше дело. Мой скрин - это мнение компетентного юриста, которое разделяют другие коллеги-юристы. Но вам (не лично), похоже, виднее, как всё устроено и как будет.
Ответ дляДжулия не Робертс
Можно именно закон где написано что женщин не будут ограничивать в выезде?
Я встречала зато кучу вселений о том что на женщин распространяется такие же военные обязанности как и на мужчин
Polinaanna• 03 августа 2022
Ответ дляФернанда
не призовут, прочтите ст.23, вас не призовут. и уехать из страны вы сможете, как и мужчины с детьми инвалидами.
Ясно
Ответ дляДжулия не Робертс
Так та не так. Дивіться, закон пише - обовязок - прийти у військомат і дізнатися чи підпадає жінка під облік, якщо професія не підпадає то простише. Тобі видали довідку. А якщо підпадаєш - довідки нема, взяли на облік.
Nature is a miracle• 03 августа 2022
Ответ дляSoufit
Ще раз: напала раша. Наша професійна армія несе втрати особового складу. На контракт бажаючих нема.
Ваші пропозиції?
Мобілізувати на фронт бухгалтерш 50+. Вони всьо порєшають.
Ответ дляВиноградная улитка
Розберіться для початку з чинною версією Закону про віськовий обов‘язок та військову службу, з тим, які зміни було внесено в 2021 році, які відповідні накази було видано МО на виконання окремих статей цього закону, що стосуються переліку спеціальностей та професій для обліку жінок, і не знущайтесь будь-ласка з людей необізнаністю.
Вище в коментарі дала підказки, по полицях розклала.
Ответ дляДжулия не Робертс
А никто не знает как будет, на сегодня действует приказ
и в ваших пояснениях (комментариев) все четко написано.
Просто не учитывают еще давление работодателя.
У меня официальная работа,и точно будут выполнять наказ МО
Ola_la-d152• 03 августа 2022
Ответ дляРешка7777
один в один сценарий отрабатывают. Сначала подпишите бумажку ,что сами проситесь или уколоться или воевать, и никто ответветсвенности не несет. Все добровольно-обязательно)
Джулия не Робертс• 03 августа 2022
Ответ дляЛеска
Якщо щось пропустила, направте, буль ласка. В законі написано, що не військовозобов’язаним жінкам видають довідку?
oksigen_ks• 03 августа 2022
Ответ дляSoufit
Нема добровльців. Далі що?
Как нет? А вы, а те кто топят тут за призыв женщин, Вас тут много
Ответ дляДжулия не Робертс
Этот вариант прокатит. если не официальная работа , какое-то время.
Чеез работодателей прижмут, и через ’заяву’ я это добровольно сделают
Ответ дляfreaz
Если ситуация ухудшится будет так --
Президент Володимир Зеленський заявляє, що в разі нападу РФ на Україну з боку окупованого нею Криму ’буде велика війна’ і будуть мобілізовані і чоловіки, й жінки.
Джерело: інтерв´ю Зеленського ’Фокусу’
Пряма мова президента на питання, чи можливий напад РФ з боку Криму: ’Це жахлива ситуація, я навіть не хочу її уявляти. Я проти цього. Будемо сподіватися, що це неможливо.
Інакше буде велика війна. Ми нікуди не підемо, ми всі будемо воювати, всі будуть мобілізовані – і чоловіки, і жінки. Це буде погано для населення України. І я думаю, що Росія це прекрасно розуміє’.
Джерело: інтерв´ю Зеленського ’Фокусу’
А як це? Частину випустили, а інших прямо мобілізовувати?