Гороховая• 03 августа 2022
Якщо не отримав досі жодних виплат ВПО
Куди можна звернутись?
Бабуся не ходяча,та зараз не знаходиться по місцю реєстрації ВПО.Телефон соцзазисту трубку не беруть узагалі уже 3 місяць телефоную,гаряча лінія відправила у соцзахист...якесь замкнуте коло.
Бесстыдница• 03 августа 2022
То есть не пришли деньги за прошлые периоды, пока бабушка была ВПО? А хоть какая-то причина есть (ошибка или ещё что) или просто не пришли и неизвестно почему? Что на горячей линии сказали, зачем именно звонить в соц защиту?
Гороховая
• 03 августа 2022
Ответ дляБесстыдница
Так узагалі не прийшло нічого,яка причина невідомо...кажуть ми не знаємо чого звертайтесь у соцслужбу
Бесстыдница• 03 августа 2022
Ответ дляГороховая
Странно, что дозвониться не можете. У меня была ошибка в ИНН, дважды звонила в местный упсзн, оба раза без проблем. Может, телефон не правильный?
Гороховая
• 03 августа 2022
Але таке відчуття що просто послали,а їм додзвонитися ще той квест того разу витратила цілу неділю,поки дзвоню знову але безрезультатно
Гороховая
• 03 августа 2022
Ответ дляБесстыдница
Іншого немає,уже і в інтернеті дивилась там просто жах.У упізнаємо просто йде гудок а потім беруть і кладуть трубку
Бесстыдница• 03 августа 2022
Ответ дляГороховая
А куда именно звонить - это на горячей линии сказали? Куда вы, кстати, звоните? Мало ли, вдруг кто-то в том же городе ВПО и сможет подсказать.
Гороховая
• 03 августа 2022
Ответ дляБесстыдница
УСЗН Хустської райдержадміністрації
Та
УПСЗН Прилуцької райдержадміністрації
Та
УПСЗН Прилуцької райдержадміністрації
Гороховая
• 03 августа 2022
Ответ дляБесстыдница
Дали телефони на горячій лінії,по Хусту узагалі дали не правильний шукала в інтернеті потім ..
Гороховая
• 03 августа 2022
Ответ для_Nastja_W
Вам нужно все доки бабулины взять и идти в соц.управление по месту регистрации впо.
Только оффлайн решить эту проблему.
Знаю случаи, когда через дию мама и ребенок отобразились как муж и жена, из за этого каламбура люди 5 мес. без выплат были.
Только оффлайн решить эту проблему.
У тому то і справа що бабуся зараз не проживає за місцем реєстрації ВПО а лежить в лікарні у іншому місті,діти з нею.їхати фізично туди неможливо просто...ось так.
Мэри Попкинс• 05 августа 2022
я в березні оформлювала для себе і 3 дітей ВПО через ДІЮ, справку ВПО дали мені і 1 дитині. Говорила з дією, кажуть вирішуть питання з мін.цифрової економіки. Ні справок на інших дітей, ні грошей, нічого досі немає
Гороховая
• 22 августа 2022
Ответ дляJulietta86
Девочки, появился шанс все получить!
Да какой это шанс очереди бешеные в соцзащите,а что делать таким кто уже переехал в другое место?