03 августа 2022

Годуючі мами, скільки ви п´єте?

Дитині 4 місяці, випиваю 2л чаю за день,молока не хватає. Скільки треба пити?
Пошаманю 03 августа 2022
Никогда не считала, сколько хотелось столько и пила
автор Сірничок 03 августа 2022
Ответ дляПошаманю
Никогда не считала, сколько хотелось столько и пила
Не хочеться, заставляю себе
Неваляшкина 03 августа 2022
А как вы определяете что молока не хватает?
автор Сірничок 03 августа 2022
Ответ дляНеваляшкина
А как вы определяете что молока не хватает?
Дитина виссе і плаче, роблю ще суміш, грам 60-100 випиває
Байрактарочка 03 августа 2022
Ответ дляСірничок
Дитина виссе і плаче, роблю ще суміш, грам 60-100 випиває
Уздечку проверьте.
Как часто прикладываете? Слышите ли глотки во время сосания?
автор Сірничок 03 августа 2022
Ответ дляБайрактарочка
Уздечку проверьте.
Как часто прикладываете? Слышите ли глотки во время сосания?
Ковтає. З одної груді краще,з другої гірше, там сосок поганий (як зціджувала,то бачила, з правої тече струйка, а з лівої капає, струйки нема). Прикладаю коли просить. Вночі не встає
Байрактарочка 03 августа 2022
Ответ дляСірничок
Ковтає. З одної груді краще,з другої гірше, там сосок поганий (як зціджувала,то бачила, з правої тече струйка, а з лівої капає, струйки нема). Прикладаю коли просить. Вночі не встає
Дети не всегда от голода плачут. До того как начали смесь давать какие прибавки были?
автор Сірничок 03 августа 2022
Ответ дляБайрактарочка
Дети не всегда от голода плачут. До того как начали смесь давать какие прибавки были?
Я з перших днів докормлювала, в роддомі суміш робили.
ТрамвайGirl 03 августа 2022
Столько чая разве можно пить. Я воду пила. Для прилива тёплый душ
Байрактарочка 03 августа 2022
Ответ дляСірничок
Я з перших днів докормлювала, в роддомі суміш робили.
Зачем?
Байрактарочка 03 августа 2022
Перестаньте докармливать смесью. Кормите по требованию. Проверьте уздечку и оцените прибавки в весе за неделю, например. Или тест на мокрые пеленки.
Ну или если Вам нравится кормить смесью тогда ниче не меняйте.

Воду лучше пить, вместо чая.
Дети не всегда от голода плачут.
Тра Ля Ля 03 августа 2022
Варіть компот з сухофруктів і пийте. Це сприяє виробленню молока краще ніж чвй і бажано пити теплим. Перевірено не на одній годуючій мамі.
Тра Ля Ля 03 августа 2022
Уточню, саме з сушини - яблука, груші, можна додавати курагу, родзинки, інжир. Не з свіжих!
Фантазерша 03 августа 2022
У мене за день 1 л чай з насіння кропу, 1 л звичайного чаю або компот, 1 л чистої води, десь 300 мл. Лактаційного чаю і плюс їжа вся рідка.
Крапипопка 03 августа 2022
Бухаю каждый день
Вытворунка 03 августа 2022
Пила стільки скільки хочеться. Насилувать себе, це не для мене. Перші місяці випивала за ніч 1-1.5 л мінерал без газу ( Моршин лагідна). Вдень чай. Я без нього не можу. Узвар не люблю. Якщо вашого молока не вистачає, не силуйте себе дитинка вже не така мала, можна змішане вигодовування, гв+ докорм. В мене так з обома вийшло з 5м
автор Сірничок 03 августа 2022
Ответ дляБайрактарочка
Зачем?
Не було зовсім нічого. З´явилося пізніше
МатьЧасть 03 августа 2022
Ответ дляСірничок
Не хочеться, заставляю себе
Так это никак не повлияет на выработку молока.
МатьЧасть 03 августа 2022
Ответ дляБайрактарочка
Перестаньте докармливать смесью. Кормите по требованию. Проверьте уздечку и оцените прибавки в весе за неделю, например. Или тест на мокрые пеленки.
Ну или если Вам нравится кормить смесью тогда ниче не меняйте.

Воду лучше пить, вместо чая.
Дети не всегда от голода плачут.
+1
sky-labs 03 августа 2022
Ответ дляСірничок
Не було зовсім нічого. З´явилося пізніше
Молока в роддоме и не должно быть. В первые дни молозиво, его очень мало и так должно быть в норме!
sky-labs 03 августа 2022
Без докорма смесью кормите только грудью, считайте количество пописов. В сутки не менее 10 - молока хватает.
Причина плача в другом.
Чупокабра 03 августа 2022
Ответ дляСірничок
Дитина виссе і плаче, роблю ще суміш, грам 60-100 випиває
А раніше не плакала?
У мене таке було, що дитина десь ближче до 5 міс перестала наїдатися груддю, але трохи по іншому проявлялося. Молока було багато, вона напивалася, але все одно починала через півгодини- годину кричати, просити ще. Тому я вводила прикорм з 5 міс, суміш не давала (вона не сприймала сосок або пляшечку). Зараз дуже любить поїсти, як качка, кожні 2 години щось давай.
Чупокабра 03 августа 2022
Доречі я мама двічі, але сцідитися не виходило ніколи, дуже мало молока. А якщо дитина смокче, то в приливи я чула, як багато дитина його ковтає і навіть перебирає, аж назад лізе. Тобто кількість сціженого молока не показник, що і дитина стільки з‘їла.
СКИБИДЫШь 03 августа 2022
Я вам скажу кількість рідини, яку ви випиваєте через силу впливає тільки на кількість ваших походів до туалету. Я зараз годую 4,5 місяці друга дитина, також догодовую сумішшю і всі щасливі. З першою дитиною намучилася, принципово давала тільки груди і все, як книжка пише. Що скільки дитині потрібно молока , скільки буде і вироблятися. Супи, компоти, чаї заливала в себе , і була я таким соковитим пиріжечком 😅. Дитина постійно висіла на груді, не спала я скільки годувала 1,8 років , осанка моя страхіття яка стала. Дитина какати ходила 1 раз в тиждень і то з клізмою, але вагу набирала нормально. Дякувати Богу, що цього разу натрапила я на нормального неонатолога і вона сказала, що дитина повинна кожного дня катати, якщо ні, значить вона не наідається. Сказала нормально догодовувати сумішшю але і гв не залишати. Я так і тримаю. І вага моя як до вагітності і дитина сита
СКИБИДЫШь 03 августа 2022
Ответ дляЧупокабра
Доречі я мама двічі, але сцідитися не виходило ніколи, дуже мало молока. А якщо дитина смокче, то в приливи я чула, як багато дитина його ковтає і навіть перебирає, аж назад лізе. Тобто кількість сціженого молока не показник, що і дитина стільки з‘їла.
Аналогічно, не можу зцідити в себе нічого, навіть 1 мл
Байрактарочка 03 августа 2022
Ответ дляСКИБИДЫШь
Я вам скажу кількість рідини, яку ви випиваєте через силу впливає тільки на кількість ваших походів до туалету. Я зараз годую 4,5 місяці друга дитина, також догодовую сумішшю і всі щасливі. З першою дитиною намучилася, принципово давала тільки груди і все, як книжка пише. Що скільки дитині потрібно молока , скільки буде і вироблятися. Супи, компоти, чаї заливала в себе , і була я таким соковитим пиріжечком 😅. Дитина постійно висіла на груді, не спала я скільки годувала 1,8 років , осанка моя страхіття яка стала. Дитина какати ходила 1 раз в тиждень і то з клізмою, але вагу набирала нормально. Дякувати Богу, що цього разу натрапила я на нормального неонатолога і вона сказала, що дитина повинна кожного дня катати, якщо ні, значить вона не наідається. Сказала нормально догодовувати сумішшю але і гв не залишати. Я так і тримаю. І вага моя як до вагітності і дитина сита
На чистом гв ребёнок может не какать и 10 дней, и каждый день по 20 раз какать. Это все норма. Неонатолог Ваш не компетентен :)
СКИБИДЫШь 03 августа 2022
Ответ дляБайрактарочка
На чистом гв ребёнок может не какать и 10 дней, и каждый день по 20 раз какать. Это все норма. Неонатолог Ваш не компетентен :)
Мене влаштовує. Дитина спить , а не на Циці висить без толку , вимотуючи мене
Пошаманю 03 августа 2022
Ответ дляЧупокабра
Доречі я мама двічі, але сцідитися не виходило ніколи, дуже мало молока. А якщо дитина смокче, то в приливи я чула, як багато дитина його ковтає і навіть перебирає, аж назад лізе. Тобто кількість сціженого молока не показник, що і дитина стільки з‘їла.
+ закончила гв и не знала куда молоко девать, хоть оставалось кормление только ночью
Julima 03 августа 2022
Литра 3. Это чистая вода
Кофе чай или еще что-то мало, может чашка-две за день. В начале сушило капец. Могла за одно кормление выпить 1.5 литровую бутылку. Ну я в принципе любой воду, не насильно пью)
Байрактарочка 03 августа 2022
Ответ дляJulima
Литра 3. Это чистая вода
Кофе чай или еще что-то мало, может чашка-две за день. В начале сушило капец. Могла за одно кормление выпить 1.5 литровую бутылку. Ну я в принципе любой воду, не насильно пью)
Меня в первых три недели тоже сильно сушило