ПростоБелка• 04 августа 2022
Порадьте який можна подивитися фільм разом з дитиною 12 -13 років
Хлопчик якщо що... Сидиш ввечері, хочеться щось подивитися разом, не знаємо що (
ПростоБелка
• 04 августа 2022
З тих що йому подобається це Діти місс Пілігрім, Спайдервік, Чарлі і шоколадна фабрика, те що згадала
Barbariska63• 04 августа 2022
Неожиданно открыла для себя индийское кино.... Смотрела с дочерью - подростком, советую:
1 Три идиота (2009) Драма, Комедия Индия
170 мин.
2 Звездочки на земле
Taare Zameen Par
Год: 2007
Страна: Индия Ишан Авасти — маленький мальчик, страдающий дислексией, из-за которой ему очень сложно дается учеба
3 Тайная суперзвезда (2017) смотреть онлайн Страна: Индия
170 мин.
2 Звездочки на земле
Taare Zameen Par
Год: 2007
Магиня• 04 августа 2022
Серіал Кайл XY , моєму подобається Марвел. Джек Чан. А ще зайшов хоча я вважаю трохи не дитячий серіал , обмани меня.
Козяка-маляка• 04 августа 2022
Ответ дляМагиня
Ребенку?! ))
13 років це підліток! Нас на сеанс в кінотеатр пропустили.Ви не в курсі що вони дивляться взагалі певно:)
Магиня• 04 августа 2022
Ответ дляКозяка-маляка
Ну мій таке не дивиться)) це я любитель жахів, С.Кінга.
Козяка-маляка• 04 августа 2022
Ответ дляМагиня
В мене дитина Сяйво та Доктор Сон в 10 дивилася:) На черзі цвинтар домашніх тварин
Магиня• 04 августа 2022
Ответ дляКозяка-маляка
Ні мій емоційний, спати. Погано буде. І так невроз діагноз стоїть (нервові тіки). Він жахи не любить. Більше драки. Та супергероїв.
Я більше люблю Кінга читати. Екранізації не завжди після книги заходять. Не те.
Козяка-маляка• 04 августа 2022
Ответ дляМагиня
В мене дівчинка, емоційна, теж тік одного ока, спілкувалися місяць назад з неврологом, фільми навпаки показують іншу гіршу ’не реальність’.було багато тестів, тощо, прописали деякі бади...
Козяка-маляка• 04 августа 2022
Ответ дляМагиня
А Доктор Сон?
Магиня• 04 августа 2022
Ответ дляКозяка-маляка
Ну у нього діагноз з 3х місячного віку. Невропатолог так і сказав вразливий і емоційний буде, може перерости в пубертатні, надіюсь. Ліки то таке. У нього не постійно а лише коли є вплив, події якісь тощо
Козяка-маляка• 04 августа 2022
Ответ дляМагиня
Я не про ліки, Магне В6, Анантаваті, в хлопчиків це частіше, і зазвичай просто до 11-13 років само проходить.
Магиня• 04 августа 2022
Ответ дляКозяка-маляка
Йому 13 через півроку. Розуміє, намагається якось себе тримати. Але. Важко. Контрольна робота, гості, поїздки. Щось нове. Школа та навчання то капець ((
Козяка-маляка• 05 августа 2022
Ответ дляМагиня
Це ж добре, треба займати більше, але курс Анантаваті сиропу не завадить.Я ще малій купила від Зест добавку, до школи пропити.
Ищу Аленя• 05 августа 2022
Моєму 13 років. З усіх, що дивились, найбільше зайшли Щоденник слабака, і зараз дивимось Дивні дива серіал (цей взагалі зайшов).