Нет слов, снова подобрались...
Брат с Полей написал что похоже что грады... Но они на 20км бьют, значит опять ближе подошли....
Твари!!! Уроды конченые!!!!
Если здесь есть рашисты с педораши - читайте и знайте, что Харьков - это Украина!!! И этими террористическими актами Харьковчан не запугать!!!
Единственное, чего вы этими обстрелами жилых кварталов добьетесь - это ещё большей ненависти к вам, ублюдки конченые!!!
Твари!!! Уроды конченые!!!!
Ответ дляСерёга воробей
Удалено администрацией...
Нет!! Нет!!! Не хочу даже и лумать об этом!!! ВСУ не даст!! Там такие ребята за город стоят что этим уродам только и остаётся что кошмарить горожан...
leno4katkachenko• 05 августа 2022
Ответ дляСерёга воробей
Удалено администрацией...
Небось из Белгорода вещаете? Лучше у себя копайте окопы и разведайте адреса бомбоубежищ, как бы ’хлопками’ не накрыло!
Ответ дляkoreshk9
Харків і Миколаїв - дві рани на моєму серці, які кровоточать щодня...
Маріуполь ще одна рана України - горіти їм в аду!!!
Скільки зруйновано, скільки життів, скільки сіл, скільки дітей вбито, скільки жінок згвалтовано, скільки військових життя віддали!!!
Все їм повернеться!!
Ответ дляkoreshk9
Тяпун вам у роті і по всьому тілу. Харків є був і завжди буде Україна!!! Не дождетесь, скоріше мацква стане Україною ніж Харків російським!
Краще і не скажеш
Ответ дляiroman
Що це було
А взагалі всі тут, хто з реєстрацією після 24 лютого ( а у цього індивіда кінець липня) - це у 99 відсотках рашистські боти, які вже мають анонімні бани, навіть не варто витрачати час, тільки скаржитись і банити. Адміни, ви б якось хоч ай-пі перед реєстрацією перевіряли, чи що...
Серёга воробей• 05 августа 2022
Ответ дляleno4katkachenko
Удалено администрацией...
Ответ дляМир Настольных Игр
Все їм повернеться!!
І головне, чи ми колись дізнаємося кількість мирного населення вбитого цими нелюдами... Ненавиджу їх... Взагалі зараз сотні, якщо не тисячі міст, селищ і сіл -це одна велика відкрита рана...
Серёга воробей• 05 августа 2022
Ответ дляToriN-iKA
Не перестаю удивляться как весь мир не может пидо*аса одного успокоить и скрутить. Все выражают сочувствие, поддержку, приезжают в Украину и что... Приехали, попиарились и уехали. Дают по каплям того оружия и наблюдают.
Удалено администрацией...
Ответ дляBe_me
Харків, молимось за вас! Мені іноді здається,що ви якісь надлюди там, просто стальні я.ця.Вс Україна подумки з вами, ви -невід´ємна частина нашої Батьківщини, Харків є і буде лише українським.Завжди.
Так может его лучше б защищали вместо этого держитесь и тп.
Не верю что это невозможно .
Ответ дляСерёга воробей
Удалено администрацией...
Сереженька, ты откуда вещаешь?
У тебя метода неправильная
Напиши кураторам что не катит их херня тут
У тебя метода неправильная
Ответ дляБанька
Идите вы....
Вы понимаете, что вообще пишите людям, которые ежедневно под обстрелами?!
Вы глупая или просто тупая?
Мне кажется, его захватят... кого, пля, захватят, город пятый месяц держится
Тупая курица
Вы глупая или просто тупая?
Тупая курица
Что значит держится по вашему?
Каждый день кто то гибнет, минус школа, минус дом, минус район ..
Ответ дляkoreshk9
Ненавиджу.... це ще дуже м´яко сказано.... Немає слів, якими можна висловити мої почуття до цих нелюдів..
Мабуть колись оприлюднять ці дані. Але думаю це буде після війни і дуже не скоро
Ответ дляБуко
Не верю что это невозможно .
А як, може знаєте раз такі грамотні? Від рсзо пво не врятує, чи ви пропонуєте сітку над містом натягнути, а може силове поле як Гарі Поттері і організувати? Рсзо із Белгорода достане