Бяки-козяки• 05 августа 2022

Подарунок для заможної жінки, ідеї

Дівчата, є приятелька, старша за мене, їй ось буде 65 років, не активна . Що можна подарувати жіночі, у котрої все є? Купувала платок шовковий, набір халат банний та капці, сумку шкіряну. Які ще можуть бути ідеї?
Детсадовский полицейский• 05 августа 2022
Процедуру в салоні

Дюагональ• 05 августа 2022
Авто,дом...и т,д
автор Бяки-козяки • 05 августа 2022
Ответ дляДюагональ
Авто,дом...и т,д
Авто, дім є
автор Бяки-козяки • 05 августа 2022
Ответ дляДетсадовский полицейский
Процедуру в салоні
Нє, не піде вона
Блондинка в Законе• 05 августа 2022
У неї є якісь захоплення, хоббі? Театр, виставки, екскурсії- їй буде приємно отримати квитки. Може вона захоплюється квітами або присадибною ділянкою? Може грає в якісь ігри? Любить читати?
автор Бяки-козяки • 05 августа 2022
Ответ дляБлондинка в Законе
Любить лікуватися дачу ненавидить, лишня вага, тому нікуди не ходить, ноги болять. Хоббі також не має.
Просто в розпачі я, нічого не придумаю. Хіба що сертифікат в Брок
Блондинка в Законе• 05 августа 2022
Ответ дляБяки-козяки
Так, тоді залишається сертифікат в Брок,або в товари для дому, наприклад у Юск

автор Бяки-козяки • 05 августа 2022
Ответ дляБлондинка в Законе
Юск також нє, в неї меблі з натурального дерева та натуральної шкіри. Юск це мілко. Мабуть, на сертифікат прки буду дивитися
Мелочунь• 05 августа 2022
Ответ дляБяки-козяки
Курс массажа оплатите
a.ostroverh• 05 августа 2022
Красивенную чашку с блюдцем, тонкого костяного фарфора
Ну или вазу, и можно с цветочной подпиской на месяц)
12 галюцинаций• 05 августа 2022
Свечку интерьерную крутую, роджер и галет набор для ванны и душа
Зубная фея• 05 августа 2022
Ответ дляБяки-козяки
Сертификат в частную клинику на какую-нибудь программу обследования
ШапкаУшанка• 05 августа 2022
Массаж или сертификат в клинику для нездоровых- самое то. Можно путевку в санаторий.
Есть интересные турецкие чашки. Но они в районе 350-500. Я, так понимаю, вам нужно подороже.
Какой- нибудь лечебный прибор
автор Бяки-козяки • 05 августа 2022
Ответ дляШапкаУшанка
Какой- нибудь лечебный прибор
Путевку точно не осилю(((
Посуда не нужна, сама она владелец ресторана.
Кинг-Конгша• 05 августа 2022
вышитую скатерть, картину, шкатулку