My Business• 07 августа 2022

Про 95 квартал, дітей чиновників

чому їх не призивають? в ЗСУ вони не йдуть служить.
яка юридична підстава? який документ це регулює?
зате так гарно скандують: Герої не вмирають.
а вони вмирають. батькам потрібні живі діти. а дітям живі батьки.
не хрести, не пам ятники, не герої, які не вмирають.
пишу без аноніма, щоб не кричали тут всяке.
PmB• 07 августа 2022
Ответ дляLennochka
Вот мне не указывайте , идите со своими лозунгами под.раду и там возмущайтесь
Не надо мне указывать кому что я могу указывать.

Takamaka• 07 августа 2022
Ответ дляvesna
впевнена. звідти впевнена звідки і була впевнена, що при вашому виборі буде війна. відмотайте події до 18-19 року і почитайте по, що попереджали. але ви ржали ’а то путін нападьот’, ’как надаєла ета вайна’, ’бізнес на краві’, ’ надаєл ваєнний сбор’, ’атовци всє бандіти, їх нікто на васток не звал’. А, і ще збиралися на шашлики. Ну що поржали?
Так і було, добре це пам‘ятаю, напевне, буду пам‘ятати, поки живу. Ще й звинувачували тих, хто був проти «припинити стріляти» на лінї розмежування, тобто, утримувати позиції, питали їх «а вы из окопа пишете?».
vesna• 07 августа 2022
Ответ дляTakamaka
А служить можно только на нуле или первой линии? Нет, «служить» в развитых странах, где у тебя заблаговременно припасена недвижимость и активы, конечно приятнее, не спорю.
от що в голові у людей які виправдовують такі двійні стандарти? от в нічному клубі чи на пляжі, чи в песторані у Європі на них полювання не влаштовують, а в казармі влаштують. воно ж в рази простіше викрасти п´яного мужика підклавши під нього дівку ніж викрасти його з місця де пара сотень озброєних військових. але ні, не можна обраним воювати, бо викрадуть орки!
СhanelKa• 07 августа 2022
Ответ дляMy Business
одного!!! отож.
Так . Одного
Але я і не знаю нікого більше, щоб прям особисто, щоб прям мілліардер. Ось один тільки . Синів нардепів теж не знаю
freaz• 07 августа 2022
Ответ дляPieceOfcake
Та що казати, у мене в класі був син мера нашого містечка на той час. Так от вгадайте, яке було ставлення до класу. Преференції у всьому, найкращі підручники і вчителі. Найкращий час навчання і дату випускного обирали саме ми, наш клас. А тепер уявіть, якби в кожному батальоні було по сину можновладця, чи по олігарху. Чи не краще б пішли справи у наших хлопців?
Военного учёта для женщин ТОЧНО НЕ было бы !
LemonZest• 07 августа 2022
Ответ дляPieceOfcake
З язика зняли. Респект!
СОЛНЦА ЛУЧИК• 07 августа 2022
Ответ дляfreaz
Зато у свіжій статті від сьогодні пишуть, що він може розпочатися раніше, ніж 1 жовтня
https://nikopolnews.net/ukraina/saira-vijskovyj-ob...

автор My Business • 07 августа 2022
Ответ дляvesna
здоров я гулять є. а в армію фіз підготовки нема.
PieceOfcake• 07 августа 2022
Ответ дляfreaz
Так, а якби депутати розуміли, що їх жінки і доньки першими підуть воювати, то не було б такого законопроекту. Війна у Вьетнамі скінчилася, як тільки дітей сенаторів стали призивати….
СОЛНЦА ЛУЧИК• 07 августа 2022
Ответ дляIrina-5d24
В курсе. В Киеве все спокойно, на каждом этапе призывают возвращаться. Почему не вернулась? У нас плохие универы? Порох не президент. Начнем с ’головы’
Превілеї Президента у нього залишаться пожиттєво, як і Кучми, Ющенка. Читайте закони.
БрЮнЕтОчКа77777• 07 августа 2022
Ответ дляMariya Prokhorova
кажуть , що розкрили ботоферму пороха
а ні , залишилися , ще ’ жму руку , обнімаю ’
так ваш фаворіт вітався з путлером ?
Це мій останній комент вам , порохобот
freaz• 07 августа 2022
Ответ дляPmB
Войну обещали несколько лет, а эти твари палец о палец не ударили. Только воровали и продолжали расформировывать армию.
Я надеюсь вы уде на учете и в добровольцах??.
Языком только молоть ,в добровольцах АГА
Этот бот в поддержку депутатов
НЕ ответит она вам на этот вопрос
PmB• 07 августа 2022
Ответ дляfreaz
Этот бот в поддержку депутатов
НЕ ответит она вам на этот вопрос
Я знаю кто оно. )))
Павлик Равлик• 07 августа 2022
Ответ дляVeronainika
А всех студентов выпускают??
Так він там був і навчався до вторгнення. А зараз, здається, випускають усіх студентів закордонних навчальних закладів
Mittens• 07 августа 2022
Ответ дляЧашечка кофе
Даже если бы все депутатов и их жетей забрали бы на фронт, то абсолютно ничего бы не изменилось.
Даремно ви так думаєте
Fashion_besties• 07 августа 2022
Ответ дляИрина 789
А почему только про 95 квартал? А где сыновья Порошенко, один в Лондоне, второй в Германии. Где сыновья Луценко, Турчинова, Пашинского и пр.?
А как Вы можете знать что у них гражданство Украины?
Takamaka• 07 августа 2022
Ответ дляtirin
Тех, которые поступили за границей, выпускают.
Почитайте комментарии под официальной страницей Державної прикордонної служби в ФБ, чтобы не было иллюзий:
https://m.facebook.com/DPSUkraine/posts/2994900456...
tanysha777• 07 августа 2022
Прочитала пару сторінок, щось мені це нагадує

tanysha777• 07 августа 2022
Ответ дляTakamaka
Плевать им на комментарии.
В начале марта, люди на их странице сбрасывали видео, как пограничники пропускали колонны авто с мажорами в сопровождении полиции - те разганяли очередь на пункте пропуска❗❗❗

Значит, уверены, что у власти надолго и наказания не последует.

Takamaka• 07 августа 2022
Ответ дляtanysha777
Плевать им на комментарии.

Так многие студенты и аспиранты иностранных ВУЗов и пишут там, что не пропускают. Требуют какие-то справки от военкоматов, которые военкоматы не выдают! Кого-то пропускают, кого-то нет, видно, зависит от пункта пропуска и пограничников. То есть, законные основания для выезда превратили в игру в рулетку.
Еленнн• 07 августа 2022
Ответ дляMariya Prokhorova
кажуть , що розкрили ботоферму пороха
так ваш фаворіт вітався з путлером ?
Це мій останній комент вам , порохобот
Шановна,оце Ваше ’ жму руку , обнімаю ’ - якраз і є із плівок Деркача. Погугліть хто він такий, і яка мета цих плівок була...
А все-таки цікаво, чому всих, хто тверезо та критично відносться до дій в країні -хрестять перохоботами..., (людина може мати зовсім інші переконання,) і зразу видають, ніби з методичок... Одне і те саме +-...
Ми ще дивуємся рашикам.., (схоже одні специ працювали..)
Ніяк люди не научаться думати неупереджено..., але з нашим рівнем освіти, чому дивуватися?
Павлик Равлик• 07 августа 2022
Ответ дляMariya Prokhorova
порох зі своїм Мінськом підклав нам бомбу повільної дії !
А що треба було робити? У вєтнамках з ржавим ружжом Крим відвойовувати? У нас армія була на той час?
Takamaka• 07 августа 2022
Ответ дляtanysha777
Плевать им на комментарии.

Я знаю об этом, и видела, как на лафетах тащили не просто дорогие, а умопомрачительно дорогие авто.
Лично видела весной много дорогущих авто с молодыми ребятами и мужчинами за рулем, когда как в авто чуть попроще за рулем в 99% случаев были женщины. Нет, это не зависть и тем более, не желание, чтобы их всех убили на фронте, просто наблюдение и выводы.
tanysha777• 07 августа 2022
Ответ дляTakamaka
Я здесь уже неоднократно писала, что запрет на выезд поголовно всем мужчинам от 18 до 60 абсолютно незаконен. Нет такого ни в одном законе ни тем более в Конституции.

Но люди принимают такое , значит, будет больше и мы это уже видим.

После 2019 они поняли, что можно делать с мудрым народом всё, что угодно, главное, где-то фамилию Порошенко вставлять и зайдёт на ура.
Lennochka• 07 августа 2022
Ответ дляPmB
Удалено администрацией...
Павлик Равлик• 07 августа 2022
Ответ дляfreaz
Депутаты хуже преступника они решают жизни миллионов людей ПРОТИВ ИХ ВОЛИ
Так хто ж їх обирає? Жителі планети Мельбак?
Lennochka• 07 августа 2022
Ответ дляfreaz
Этот бот в поддержку депутатов
НЕ ответит она вам на этот вопрос
Удалено администрацией...
Lennochka• 07 августа 2022
Ответ дляPmB
Я знаю кто оно. )))
Оно мне писало
Takamaka• 07 августа 2022
Ответ дляtanysha777

Ну я писала еще с 2020 года, что нужно уже сейчас понимать и думать, что делать, потому что придет время и в марштрутку не пустят без прививки. И что? Кроме хамства и неверия ничего. Писала, что принудят незаконными методами к вакцинации, а далі буде что-то еще, но чтоб потом не плакали и не бросались шапочками из фольги. И опять скажу, что далі буде.
А про Порошенко уже даже не смешно, по-моему попытки снова сделать его виновным и перевести на него все стрелки у все большего количества людей начинают вызывать обратную реакцию.
Veronainika• 07 августа 2022
Ответ дляПавлик Равлик
Ключевое слово - Здається.
На усмотрение хамовитого, коррупционного и всемогущего пограничника