My Business• 07 августа 2022

Про 95 квартал, дітей чиновників

чому їх не призивають? в ЗСУ вони не йдуть служить.
яка юридична підстава? який документ це регулює?
зате так гарно скандують: Герої не вмирають.
а вони вмирають. батькам потрібні живі діти. а дітям живі батьки.
не хрести, не пам ятники, не герої, які не вмирають.
пишу без аноніма, щоб не кричали тут всяке.
Veronainika• 07 августа 2022
Ответ дляTakamaka
Так многие студенты и аспиранты иностранных ВУЗов и пишут там, что не пропускают. Требуют какие-то справки от военкоматов, которые военкоматы не выдают! Кого-то пропускают, кого-то нет, видно, зависит от пункта пропуска и пограничников. То есть, законные основания для выезда превратили в игру в рулетку.
Да, именно так, рулетка

kuskus• 07 августа 2022
Ответ дляAHetfield
А яка від них користь на фронті? Ви якось такими пропозиціями просто принижуєте наших воїнів.
Автору дуже треба когось показово відправити на фронт і дочекатись загибелі (прості діти гинуть, а треба, що б і не прості)
tanysha777• 07 августа 2022
Ответ дляTakamaka
Ну я писала еще с 2020 года, что нужно уже сейчас понимать и думать, что делать, потому что придет время и в марштрутку не пустят без прививки. И что? Кроме хамства и неверия ничего. Писала, что принудят незаконными методами к вакцинации, а далі буде что-то еще, но чтоб потом не плакали и не бросались шапочками из фольги. И опять скажу, что далі буде.
А про Порошенко уже даже не смешно, по-моему попытки снова сделать его виновным и перевести на него все стрелки у все большего количества людей начинают вызывать обратную реакцию.
У меня муж после первого тура выборов, когда уже начала сползаться вся нечисть обратно в Украину, сказал - это конец и мы будем уезжать.
Слава богу и мужу!
Лето72• 07 августа 2022
Ответ дляMariya Prokhorova
кажуть , що розкрили ботоферму пороха
а ні , залишилися , ще ’ жму руку , обнімаю ’
так ваш фаворіт вітався з путлером ?
Це мій останній комент вам , порохобот
Ви не вірите владі? Ганьба вам.
Все, нема порохоботів, уп заявила.
Є ті, чия думка не співпадає з вашим поглядом
Mariya Prokhorova• 07 августа 2022
Ответ дляЕленнн
Шановна,оце Ваше ’ жму руку , обнімаю ’ - якраз і є із плівок Деркача. Погугліть хто він такий, і яка мета цих плівок була...
А все-таки цікаво, чому всих, хто тверезо та критично відносться до дій в країні -хрестять перохоботами..., (людина може мати зовсім інші переконання,) і зразу видають, ніби з методичок... Одне і те саме +-...
Ми ще дивуємся рашикам.., (схоже одні специ працювали..)
Ніяк люди не научаться думати неупереджено..., але з нашим рівнем освіти, чому дивуватися?
Шановна , підтримувати пороха не можна , це брехлива особа , яка любить тільки гроші
автор My Business • 07 августа 2022
Ответ дляMariya Prokhorova
а кого порадите підтримувать? юлю? зе?
от правда кого?
SmileEveryDay• 07 августа 2022
Ответ дляMariya Prokhorova
А інші не брехливі і гроші не люблять

Mariya Prokhorova• 07 августа 2022
Ответ дляMy Business
а кого порадите підтримувать? юлю? зе?
от правда кого?
ЗСУ підтримуємо , несемо свої копійки і віремо в Перемогу !
Сьогодні стоїть питання буде в нас власна країна чи залишимся колонією підорасії
Mariya Prokhorova• 07 августа 2022
Ответ дляSmileEveryDay
А інші не брехливі і гроші не люблять
Ну є такі люді , що не на стільки люблять гроші як порох
Ця падла зрадила МАЙДАН
На гаслах Майдана прийшло до влади , а потім воскресив мертвечука , фу
Mariya Prokhorova• 07 августа 2022
Ответ дляЛето72
Ви не вірите владі? Ганьба вам.
Все, нема порохоботів, уп заявила.
Та до влади маю також багато запитань , але зараз війна , не час для реверансів
AHetfield• 07 августа 2022
Ответ дляkuskus
Наче це якось вбереже решту хлопців. Наче умовна куля обирає кого вбити, а кого ні
NyushaPchela• 07 августа 2022
Діти сучасних чиновників і самі чиновники - цирк на виїзді, ось вже багато років.
Ще ми не вибрали такої влади, що звільнила б кожну районну шістку. Все підкуплене, все суфлюється.
Лето72• 07 августа 2022
Ответ дляMariya Prokhorova
Мовчати. Не начасі. Зараз війна, кажете.
Істота, яка зливала позиції ЗСУ окупантам за обіцянку московських хазяїв після ’асвабаждєнія’ зробити її міністром освіти окупованої України, вийшла під заставу. Вона навіть не колаборантка, вона скоїла злочин, який карається за статтею 111 Кримінального Кодексу (державна зрада) в повному й довершеному вигляді. І за такий злочин передбачено покарання включно з довічним ув´язненням.
Елена-0f43• 07 августа 2022
Ответ дляЧашечка кофе
И не каждый командир захочет следить за чьим-то сыном
А на войне разве не все равны? Или и там надо командиру за бубочкой депутата смотреть.
Елена-0f43• 07 августа 2022
Ответ дляLiliana12345
У тому же люди таких чинов сейчас работают на местах. Расследуют уголовные производства, судят обвиняемых. Не Вася ж слесарь будет этим заниматься, так же? А местные депутаты помогают с гуманитаркой, бомбоубежищами
Депутаты помагают казну и так нищенскую деребанить, я вас умоляю, ну правда, на бомбоубежищах сейчас для школ вы бы знали как деньги отмывают.
Mariya Prokhorova• 07 августа 2022
Ответ дляЛето72
Не маніпулюйте , я не маю увазі ’ не начасі ’
Я маю на увазі є ворог - раша !
Країна повина мілітаризуватися й спостерегати , щоб після перемоги не привести до влади монобільшість , знову !
У нас один проукраїнський президент був - Ющенко , але його оточення
Так і з ЗЕ , вибрали клоуна , ну навіщо ’ монобільшість’ одностайність !
Все совок не вихаркаємо
Mariya Prokhorova• 07 августа 2022
Ответ дляЕлена-0f43
А хто обрав ціх депутатів ?
Лето72• 07 августа 2022
Ответ дляMariya Prokhorova
Я маю на увазі є ворог - раша !
Все совок не вихаркаємо
При владі монобільшість. І вона укріплюється з фантастичною швидкістю. Така міні РФ у
нас намальовується.
Щойно побачила, що
Зеленський книжки написав.
Коли встиг, цікаво?
Mariya Prokhorova• 07 августа 2022
Ответ дляЛето72
нас намальовується.
Щойно побачила, що
Зеленський книжки написав.
Коли встиг, цікаво?
Сподіваюсь наш нарід на майбутніх виборах виявится розумнішим !
Думати будуть ,кого до влади приводять , особливо в місцеві органи

Mariya Prokhorova• 07 августа 2022
Ответ дляЛето72
нас намальовується.
Щойно побачила, що
Зеленський книжки написав.
Коли встиг, цікаво?
Цікаво , яка статистика продаж
Лето72• 07 августа 2022
Ответ дляMariya Prokhorova
Цікаво , яка статистика продаж
Вони і закордоном є. Лейпціг
Може до шкільної програми додадуть
Mariya Prokhorova• 07 августа 2022
Ответ дляЛето72
Вони і закордоном є. Лейпціг
Може до шкільної програми додадуть
З освітою , особливо з історією та літературою українською , зашквар (
Всі міністри освіти після 2000 року працювали на рашу
5 колона в країні , ось наш ворог невідимий , який працює на рашу
Mariya Prokhorova• 07 августа 2022
Ответ дляЛето72
Вони і закордоном є. Лейпціг
Може до шкільної програми додадуть
Для іноземців наш ЗЕ зараз ікона стилю , як ми Джонсоном в захваті були
Strelka_007• 07 августа 2022
Порадниця така Порадниця. Автор підняла важливе питання які юридичні підстави не призову до лав ЗСУ великих бізнесменів, чиновників вищого рангу і членів їх родин, близького оточення цих осіб і артистів-друзів діючого президента з членами сімей.
От і все. Просте й пряме питання.
Оскільки чесна відповідь на це питання означає падіння рейтингу, ніхто відповідати не буде, ´не на часі´.
А перед законом всі мають бути рівними. Абсолютно всі. Це і є основа демократії. Я не уявляю щоб люди в Німеччині наприклад таке проковтнули. А наші збіглися списи ламати хто ж має бути рівнішим і чому.
Takamaka• 07 августа 2022
Ответ дляtanysha777
Слава богу и мужу!
Кстати, эта нечисть первая и сбежала из Украины…
Елена-0f43• 07 августа 2022
Ответ дляMariya Prokhorova
А хто обрав ціх депутатів ?
Сами себя.
Елена-0f43• 07 августа 2022
Ответ дляStrelka_007
От і все. Просте й пряме питання.
Походу не все равны, есть кто ровнее. Самое печальное что люди это и оправдывают.
PmB• 07 августа 2022
Ответ дляLennochka
Удалено администрацией...
Уймись чудо.
Lennochka• 07 августа 2022
Ответ дляPmB
Уймись чудо.
Удалено администрацией...
PmB• 07 августа 2022
Ответ дляLennochka
Удалено администрацией...
Какое смешное
Давай ищо.