чому їх не призивають? в ЗСУ вони не йдуть служить.
яка юридична підстава? який документ це регулює?
зате так гарно скандують: Герої не вмирають.
а вони вмирають. батькам потрібні живі діти. а дітям живі батьки.
не хрести, не пам ятники, не герої, які не вмирають.
пишу без аноніма, щоб не кричали тут всяке.
Ответ дляStrelka_007
Порадниця така Порадниця. Автор підняла важливе питання які юридичні підстави не призову до лав ЗСУ великих бізнесменів, чиновників вищого рангу і членів їх родин, близького оточення цих осіб і артистів-друзів діючого президента з членами сімей.
От і все. Просте й пряме питання.
Оскільки чесна відповідь на це питання означає падіння рейтингу, ніхто відповідати не буде, ´не на часі´.
А перед законом всі мають бути рівними. Абсолютно всі. Це і є основа демократії. Я не уявляю щоб люди в Німеччині наприклад таке проковтнули. А наші збіглися списи ламати хто ж має бути рівнішим і чому.
От і все. Просте й пряме питання.
Це ж завжди так було:
Коли починається війна
Політики -дають патрони,
Багатії - дають гроші, а
Бідні - дають свої дітей.
Коли війна закінчилася
Політики - забирають рештки патронів,
Багатіїї - піднімають ціни щоб повернути витрачені гроші, а
Бідні - йдуть на могили свої дітей.
Коли починається війна
Політики -дають патрони,
Багатії - дають гроші, а
Бідні - дають свої дітей.
Коли війна закінчилася
Політики - забирають рештки патронів,
Бідні - йдуть на могили свої дітей.
Mrs.Ochmonek• 07 августа 2022
Ответ дляMariya Prokhorova
З освітою , особливо з історією та літературою українською , зашквар (
Всі міністри освіти після 2000 року працювали на рашу
5 колона в країні , ось наш ворог невідимий , який працює на рашу
О, про це і Корчинський каже в останньому відео: коли вже СБУ поведе в підвали наших діячів з міністерства освіти? Неоране поле русофілів
Ответ дляMrs.Ochmonek
От за кордоном - дуже правильно таке розповсюджувати (припускаю, що написано те, що в його промовах до світу).
Бо там засилля ’русского міра’ з їхніми авторами з путінським трактуванням історії і невсетакоднозначно.
У нас не купуватимуть, принаймі поки він президент
Ще це треба додати в книгу.
Може теж нарід не цікавився .
2019р
По словам Зеленского, жители Золотого выступают за отвод войск. Он потребовал, чтобы участники акции в Золотом убрали оружие, однако добровольцы и ветераны заявили, что не собираются отступать и не допустят отвода войск.
Кроме того, во время разговора с человеком в военной форме по имени Денис на вопрос, встретится ли Зеленский с ветеранами относительно акций ’Нет капитуляции’, которые прошли по всей Украине, президент заявил, что участники должны ’отвести оружие’.
Я пришел к тебе и сказал - вы оружие отведите. Ты мне переводишь стрелки. Ты мне вообще не можешь никакие ультиматумы озвучивать’, - заявил Зеленский.
На реплику Дениса, что ’люди передали президенту информацию об акциях протеста в Украине’ и о желании участников встретиться с ним, Зеленский ответил: ’Кто мне передал? В Украине вчера прошел дождь, вот что мне передали’.
Денис объяснил, что ветераны передали главе Николаевской области письмо с требованием встречи с президентом.
’Он мне передал, я прочитаю. Послушай, я президент этой страны. Мне 42 года. Я же не лох какой-то. Я тебе пришел и сказал - оружие убери. А ты мне не переводи на акции. Я хотел увидеть в глазах понимание. А увидел парня, который решил, что перед ним какой-то лопух стоит и переводит меня на другую тему’, - сказал Зеленский.
Може теж нарід не цікавився .
2019р
Mrs.Ochmonek• 07 августа 2022
Ответ дляЛето72
Ще це треба додати в книгу.
Може теж нарід не цікавився .
2019р
Може теж нарід не цікавився .
2019р
Цю книгу напише хтось інший. Може куплять фанати сивочолого )
Ответ дляИрина 789
А почему только про 95 квартал? А где сыновья Порошенко, один в Лондоне, второй в Германии. Где сыновья Луценко, Турчинова, Пашинского и пр.?
Луценко и Турчинов самі на фронті .
Порошенко старший допомагає армії .
На рахунок дітей перших двох не знаю .а от на рахунок третього ,то можу сказати ,що це лишній геморой для командирів і побратимів.
Порошенко старший допомагає армії .
happy camomile• 07 августа 2022
Ответ дляiryna _b
Интересно жена Кошевого на учет встанет 1 октября?
Та какое там,она сцыкливая,сидит на гидазепаме.
psihologist• 07 августа 2022
Ответ дляiryna _b
Хороший вопрос) а Лена зеленская и их дочь?
Strelka_007• 07 августа 2022
Ответ дляMila228
Це ж завжди так було:
Коли починається війна
Політики -дають патрони,
Багатії - дають гроші, а
Бідні - дають свої дітей.
Коли війна закінчилася
Політики - забирають рештки патронів,
Бідні - йдуть на могили свої дітей.
Коли починається війна
Політики -дають патрони,
Багатії - дають гроші, а
Бідні - дають свої дітей.
Коли війна закінчилася
Політики - забирають рештки патронів,
Бідні - йдуть на могили свої дітей.
Так не повинно бути, тим більше зараз. Це не коштує жодних грошей. Владі просто необхідно у форсованому режими очиститися і стати чесною. Дуже швидко, бо часу обмаль.
herba fresca• 07 августа 2022
Автор, если бы детям власть имущих и им самим 100% пришлось бы воевать, то и войны бы не было.
Или закончилась бы в кратчайшие сроки.
И гуманитарку бы не воровали.
Итд
Но вам тут понаписывали неначаси, и вообще, им воевать и не надо.
Или закончилась бы в кратчайшие сроки.
И гуманитарку бы не воровали.
Итд
tanysha777• 07 августа 2022
Ответ дляAlenka_ua
Так вы тоже вроде сбежали, спасибо мужу и богу..че переживаете-то так
А как же!
herba fresca• 07 августа 2022
Ответ дляStrelka_007
От і все. Просте й пряме питання.
Точно.
Если мобилизация почему среди мобилизованных нет детей чиновников и олигархов?
И вся поп-тусовка?
tanysha777• 07 августа 2022
Шось Порошенко не розкручується - киньте ще якусь кістку тягнебоківцям, бо толстовка не заходить
Mrs.Ochmonek• 07 августа 2022
Ответ дляЛето72
Ні, автор цього шедевру - Зеленський особисто. Брутально, огидно наскочуючи на добровольця.
А напише про цей ’шедевр’, висвітлить саме цей ’ важливий ’ епізод біографії стось із фанатів сивочолого) прохайпує на імені зеленського
Mrs.Ochmonek• 07 августа 2022
Ответ дляAnita123-13ef
Немає сиількі спорялдення, щоб одягнути 1-2-3 млн чоловіків.
А якби і було, військові наші прямо кажуть: збільшення армії хоч ще на 1 млн нічого не вирішить: справа в зброї, щоб її надати в необхідній кількості тим , хто вже на фронті
Anita123-13ef• 07 августа 2022
Ответ дляMrs.Ochmonek
Ну от. А то волають іди в армію, типу там 1 людина зосталась.
Ответ дляMrs.Ochmonek
Ви не розумієте сенсу слова хайп?
В переводе с английского «hype» значит «обман», «надувательство» или «шумиха
Поведінка Зеленського, як президента і головномандуючого - мерзенна. Він своїм ротом говорив , своїм, не чужим.
І до чого сивочолий? Хто це?
Nikol-Sofi• 07 августа 2022
А теперь внимательно скриньте и изучайте вот этот документ.
И Вам станет понятно, почему и на каких основаниях, абсолютно законных,
кто-то служит, а кто-то нет.
Свободу воли никто не отменял.
’УВКПЧ и отказ от военной службы по соображениям совести’
Сайт ООН
кто-то служит, а кто-то нет.
Свободу воли никто не отменял.
Сайт ООН
Mrs.Ochmonek• 07 августа 2022
Ответ дляЛето72
Ви не розумієте сенсу слова хайп?
І до чого сивочолий? Хто це?
Я правильно вжила слово, не хвилюйтесь так)
Якщо ви не знаєте, що у нас був так званий ’сивочолий гетьман’, як його кликали його віддані фанати, то про що говорити?
Очевидно ж, що крім опусу, наведеного вами, ви ще не ознайомились ні з діяльністю колишнього президента, ні з тим, що робить зараз під час повномасштабного вторгнення теперішній президент
Mrs.Ochmonek• 07 августа 2022
Ответ дляnadia-74
Ось навіщо додумувати?
А до пані, яка написала ’Вы возражаете против того, что раша - зло?’ у вас такого питання не виникло?
Ответ дляMrs.Ochmonek
Ви слова опус теж не розумієте.
Опус - Будь-який літературний, мистецький або науковий твір.
Я вам статтю скопіювала.
Цвіту і пахну• 07 августа 2022
Ответ дляИрина 789
Тому що при зеленському жінок на облік погнали, а він навіть не служив ніколи. Офісний планктон, який вирішує чужі долі.
Цвіту і пахну• 07 августа 2022
Ответ дляЧашечка кофе
У чиновников бронь. Нельзя отставить госс аппарат всех уровней без управления
Так не всіх одразу, по черзі . А то ми якось не в одному човні виходить.
Mrs.Ochmonek• 07 августа 2022
Ответ дляЛето72
Ви слова опус теж не розумієте.
Я вам статтю скопіювала.
Звичайно, не розумію) Хіба я могла б такого ’високого’ рівня ’статтю’ назвати опусом, якби розуміла?
З Вами я пізнаю себе - дізнаюсь все більше про те, чого не розумію
Якщо я назву вас ’світочем’ - це буде правильне вживання слова, чи мені одразу відкривати словник?