Н@Диете• 09 августа 2022
Довідка ВПО у ДІЇ
Підкажіть, коли у вас зникла довідка ВПО у ДІЇ після вашого звернення про відмову від статуса.
Н@Диете
• 09 августа 2022
Ні, не для біржі. Якось мене напрягають ці довідки в ДІЇ. До УПСЗН де реєструвалась не можу дозонитися. Про зняття з обліку повідомляла їх
СтелькаОТединицы• 11 августа 2022
Написала заяву що повернулась додому та направила на електронну пошту упсзн, довідка в дії зникла