Илона_747• 09 августа 2022

Го відпочивати від новин! Розкажіть, хто з вас закохувався у вчителів?

У мене щось таке було. Сама не знаю.

Зовнішність у нього була норм, але не супер мен. Ну розумний дуже.

І в предметі, і в житті розумний.

Ну так, цікавий, але нічого такого. Та чимось привернув увагу. Але не дуже.

Мені ще паралельно подобалися кілька моїх ровесників.

Мені було 12, кароч, розповідати нічого ))
Сверхзвуковая• 09 августа 2022
Ну вы как в голливуде прям. У меня все учителя были жиночками средних лет:)

Nature is a miracle• 09 августа 2022
Мені було 20+. Була закохана у професора БЖД у виші. Він був значно старшим, але таким моложавим та модним. І так цікаво вів предмет, що я ні одної лекції не прогуляла, хоча інші нудні прогулювала регулярно.
Milka8181• 09 августа 2022
у нас физрук был молодой и очень симпатичный татарин, в него все влюблялись.
irina 2709• 09 августа 2022
Когда перешла в 5 класс, был учитель истории молодой, после универа, всем девчонкам нравился 😁😁😁
Remensa• 09 августа 2022
Весь дівочий склад дев´ятих класів був закоханий в історика. Високий,гарний. Ми навмисне не відповідали на уроках,щоб на перездачу ходити.
автор Илона_747 • 09 августа 2022
Ответ дляСверхзвуковая
Ну зате хопчикам пощастило, вони такое люблять
автор Илона_747 • 09 августа 2022
Ответ дляMilka8181
Заздрю.
автор Илона_747 • 09 августа 2022
Ответ дляRemensa
Так, я вже бачу в коментах, що іншим у школі пощастило більше, як мені
alisarich• 09 августа 2022
На 1 курсе был роман с переродом английского. Все по нему с ума сходили, я в том числе. Нереальный красавчик

автор Илона_747 • 09 августа 2022
Ответ дляalisarich
Ну якщо англійський, то я теж би закохалася
автор Илона_747 • 09 августа 2022
Ответ дляApple1210
Ну блін де всі ці красунчики були, коли я вчилася ))
Milka8181• 09 августа 2022
Ответ дляИлона_747
Заздрю.
Ну, кстати, я не была в его поклонницах мне мальчик один нравился.
После школы, лет через 8 я ехала на такси с дискотеки домой и водителем был физрук, жалко его стало( Человек по ночам вынужден тасовать, чтобы семью прокормить.
автор Илона_747 • 09 августа 2022
Ответ дляMilka8181
Ну влаштовуватися в житті треба вміти.
Сподіваюся, потім у вашого вчителя все налагодилося
Той, у кого ніби трішки закохалася я, пішов зі школи в районну адміністрацію...
От жучара )
Milka8181• 09 августа 2022
Ответ дляИлона_747
Ну влаштовуватися в житті треба вміти.
От жучара )
Я сначала хотела сказать ему что его узнала, а потом не стала. Как то жалко его стало
Remensa• 09 августа 2022
А може є тут учні школи 9 , Київ?
автор Илона_747 • 09 августа 2022
Ответ дляMilka8181
ой, проїхали, читаймо свіжі новини про Крим) тут на форумі пишуть ) аж не віриться, дочекались
Байрактарочка• 09 августа 2022
Ой помню у нас был молодой учитель физики. Высокий и красивый. Все девки в классе в него втрескались. Кто понаглее был в свои 12-13 лет те делали намёки.
Быстро сбежал со школы
автор Илона_747 • 10 августа 2022
Ответ дляБайрактарочка
Быстро сбежал со школы
ого, оце то у вас дівки ранні, я б теж втека ))
Пегас1981• 10 августа 2022
я, в училку музыки и пения! Звали Асянова Ирина Михайловна, но мы называли Сиреной Михалной или просто Русалочкой! Красивый голос, строгая, весёлая, сильная женщина! Я ей сирень дарил, стихи писал, подписав розовым фломастером, на альбомных листах, а-ля реферат...

автор Илона_747 • 10 августа 2022
Ответ дляПегас1981
Ну такі вчительки сирени - класика )
Пегас1981• 10 августа 2022
Ответ дляИлона_747
Ну такі вчительки сирени - класика )
очень бы хотел с нею встретиться после 20+ лет от окончания школы! Люблю свою Русалочку до сих пор!