Шиворот Навыворот• 11 августа 2022

Каким способом удаляете волосы в зоне бикини?

После бритья быстро волосы отрастают.
Шугаринг больно - сама делала
Кроме лазера какие варианты есть ещё?
Раздражевская• 11 августа 2022
Ответ дляИМХОля
поділіться контактами, будь ласка
Будь ласка

автор Шиворот Навыворот • 11 августа 2022
Ответ дляРаздражевская
Не від усього є подразнення і вростаюче волосся -то індивідуально. Але щоб був результат потрібен час , хожу на шугарінг , 6 років , глибоке бікіні , волосся майже не має. Ніколи не було подразнення . Але з одним клієнтом майстру потрібно година , а зі мною 20 хв. Ще залежить від майстра . У мене самий суперовий у Києві)
Хочете сказати, що за 6 років шугарингу у вас майже немає волосся? Це із за шугарингу не росте волосся?
Выкупаная• 11 августа 2022
Ответ дляЖелезный коготь
Спочатку буде допожче. Робите першу процедуру, потім через 4 тижні другу.
Третю через 6 тижнів.
Четверту через 8 тижнів.
І так 2 тижні додається.
Я зараз роблю раз в 5-6 місяців.
Завжди знаходжу акції ( Лазерхаус)
Виходить глибоке бікіні + пахви до 900.
Гомілки з колінами до 700.
Раз на пів року таку суму виділити можна.
Це суми для Києва. Не знаю, яка вартість по іншим містам.
Можете підказати чи такі терміни/перерви між сеансами є результативними? Я йду на третю процедуру скоро, але мені чомусь назначають кожні 4 тижні, тобто ніяких + 2-х тижней не додають чомусь....
Ворона• 11 августа 2022
Ответ дляШиворот Навыворот
А почему раз в месяц? А не чаще?)))
Мне нечего там чаще удалять. К меня густая растительность только на голове :)
Железный коготь• 11 августа 2022
Ответ дляВыкупаная
Ви в Лазерхаусі робите?
Може в різних компаніях по різному роблять, різна специфіка.
Найкраще волосся прибралось на ногах та під пахвами. Вже після третього сеансу практично нічого не було.
А от бікіні все одно не ідеально. Відсотків 10 залишилось, особливо на губах. Але волосся стало світлим та м’яким.
Єдине, що радує, вже після першого сеансу не було жодного подразнення, коли збривала.
Oks_kis• 11 августа 2022
Ответ дляЛатвийские_Номера
А какой у вас? Как часто применяете?
У меня Philips lumea
Пока каждые 2 недели (первые 4 раза), потом раз в месяц нужно будет
Раздражевская• 11 августа 2022
Ответ дляШиворот Навыворот
Так, при регулярності даної процедури , волосяний покрив щоразу стає тоншим, ну і звичайно , порушується темп росту від самого кореня, так як він щоразу нарушується.
Сам себе Петросян• 11 августа 2022
Ответ дляШиворот Навыворот
Лазер дорого в данный момент
Його ж не щотижня робити
Разведка Маша• 16 августа 2022
Ответ дляАдминко
А после машинки мммм... эффект хороший?

Тоже страдаю от раздражения
Ну не идеально все прям как после бритья, но нет раздражения, Я потом лосьоном мужа после бритья обрабатываю или Хлоргексидином.

Разведка Маша• 16 августа 2022
Ответ дляАйболитная
Подскажите пожалуйста,как вы ,просто машинкой с насадкой под ноль убирает там ,а в труднодоступных местах как?
Быстро вообще отрастает?
В труднодоступных местах по мере сил, не идеально, конечно. Отрастает это ж у кого как. Мне не надо чтоб там все время голенькие было. Зарослей нет и хорошо