Lanusyaa• 11 августа 2022
Підкажіть чи можна відправити наложним платежем новою поштою через поштомат?
Ніколи так не відправляла. Не розумію, яким чином відбувається отримання посилку та плата за неї)
Дякую)
Буськааа-94• 11 августа 2022
Не знаю точно. Але навіть якщо це можливо, то це ви повинні будете через додаток оплатити посилку, а тоді відкриється скринька. Тобто оглянути і зробити повернення буде неможливим, так як на пошті. Мабуть так
Ответ дляБуськааа-94
Дякую. Я відправник. )
То мені кошти певео спочатку прийдуть)