Грушки-яблочки• 13 августа 2022
Що такого надзвичайного робив для вас ваш чоловік?
Що вас здивувало? Просто цікаво. Може якість смішні для вас моменти, можливо подарував те що мріяли, чи просто приготував вечерю...
Ищу-брожу• 13 августа 2022
Готує регулярно,купив машину моєї мрії,і саме головне він чудовий батько і чоловік,разом 16 років
Грушки-яблочки
• 13 августа 2022
Ответ дляИщу-брожу
Це звичайно дивує можливо когось, але ж для вас не новина. Можливо є щось особливе?)
Грушки-яблочки
• 13 августа 2022
Ответ длявыходные пролетают
Под мои дикие вопли выехал с нами с Украины
Не хотів?
Грушки-яблочки
• 13 августа 2022
Ответ дляЗілля до весілля
нічого надзвичайного
про вечерю розвеселили
це надзвичайне?
про вечерю розвеселили
це надзвичайне?
Ну, можливо для когось так...
Грушки-яблочки
• 13 августа 2022
Ответ длявыходные пролетают
Категорически был против
І як себе почуває в іншій країні?
ВЫВсеВрете• 13 августа 2022
24.02 с утра уехал в Польшу вывозить моих родных и друзей (мы за границей)
Зілля до весілля• 13 августа 2022
Ответ дляГрушки-яблочки
Ну, можливо для когось так...
можливо, і звичайна ввічлива, турботлива поведінка чоловіка то є щось незвичайне.
або наприклад, цілу годину поспіль не матюкався. і це надзвичайно
Ищу-брожу• 13 августа 2022
Ответ дляГрушки-яблочки
Навіть і не згадаю))
Очень добрый аноним• 13 августа 2022
Ответ длявыходные пролетают
Ну тут вообще гордиться нечем
Грушки-яблочки
• 13 августа 2022
Ответ дляЗілля до весілля
Вірно
Коко На Страже• 13 августа 2022
Миє мене в душі щодня. Я після операції. Одягає, готує їжу. Дітьми займається. Повністю мене замінив. Люблю дуже!!!
Грушки-яблочки
• 13 августа 2022
Ответ дляКоко На Страже
Я коли захворіла, не думала що і мій буде так турбуватися про мене і дитину. Справлятися по дому, робити такі речі які ніколи не робив.
Такі, заслуговують поваги, як надійного
Зілля до весілля• 13 августа 2022
Ответ дляКоко На Страже
вибачте, а займатися власними дітьми це надзвичайне?
Советчица Года• 13 августа 2022
Нёс на руках на ласточкино гнездо все ступени.
Дарил коробку а бабочками.
И 101 розу дарил.
Дарил коробку а бабочками.
И 101 розу дарил.
выходные пролетают• 13 августа 2022
Ответ дляОчень добрый аноним
Ну тут вообще гордиться нечем
А нам и не нужна ваша гордость
Моим детям нужен живой папа, а не мертвый герой
Петриківна• 13 августа 2022
Когда родился сын -вместе со мной вставал каждые 3 часа на мое сцеживание и кормёжка. Пока сцеживала-он переодевал памперс, стерилизовал бутылочку. С малым всегда гулял, занимался и занимается им .
Муж заботливый, добрый, весёлый. Вместе убираем, готовим,по магазинам. 25 лет счастливого брака уже. Он умничка моя
Грушки-яблочки
• 13 августа 2022
Ответ дляЗілля до весілля
Ось наприклад, мій ніколи не заплутав волосся дочці, не вміє і все. Коли мене не було, водив до перукаря біля дому. Але якщо прийшлося навчитися заплутати. Так, тут трохи надзвичайно в нашому плані.
Ищу-брожу• 13 августа 2022
Ответ дляГрушки-яблочки
Був зі мною при народженні наших дітей
Петриківна• 13 августа 2022
Ответ длявыходные пролетают
А нам и не нужна ваша гордость
Только почему-то вас должны другие папы детей защищать, пока ваш отсиживается у вас под юбкой.
Коко На Страже• 13 августа 2022
Ответ дляЗілля до весілля
Ну... Є речі, які робила тільки я для дівчаток. Тепер він. Знає вже всі магазини, де продають бісер).
выходные пролетают• 13 августа 2022
Ответ дляПетриківна
Не завидуйте. Нам просто повезло
Зілля до весілля• 13 августа 2022
хоча я пригадала, авторко.
було дещо надзвичайне
на мій день народження
я прокинулася уся в квітах. чоловік знає, що я люблю білі та рожеві гвоздики. і їх було дуже і дуже багато. а я розплакалася, бо чогось мене така туга взяла за моїми рідними, що пішли. татко, бабуся, дідусь. і от я сиджу та реву, ковтаючи каву, а чоловік і каже - а давай ми сьогодні провідаємо твоїх?
я кажу - так. і квіти їм.
і ми поїхали спершу на один цвинтар, до бабусі з дідусем, потім до тата на інший. там ще і мій шкільний товариш похований. то ділили букет і всім залишали квіти.
оце так, було надзвичайне, як він зміг зрозуміти моє бажання, яке я і сама не могла собі пояснити.
було дещо надзвичайне
на мій день народження
я кажу - так. і квіти їм.
Грушки-яблочки
• 13 августа 2022
Ответ дляЧавонадо
А вам что делал?
Вище описала також кілька моментів.
Співав серенаду під вікном), а потім впав в кущі троянд і подряпав себе.
Робить романтичні вечері, в неочікуваний час.
Заплітати навчився дочку, неочікувану поїздку в іншу країну.
Організувати мені день народження від а до я.
Та багато іншого. Просто не згадати все
Грушки-яблочки
• 13 августа 2022
Ответ дляЗілля до весілля
хоча я пригадала, авторко.
було дещо надзвичайне
на мій день народження
я кажу - так. і квіти їм.
було дещо надзвичайне
на мій день народження
я кажу - так. і квіти їм.
Це супер! Такі моменти, не матеріальні , це просто супер!
Зілля до весілля• 13 августа 2022
Ответ дляГрушки-яблочки
так, він дуже чуттєвий до моїх вібрацій, я більш товстошкіра.