На морозе• 14 августа 2022
Як схуднути жінці в декреті, віддалено працюючи і проживаючи в селі.
Доброї ночі.
Я в розпачі, і на жаль не тільки, що в країні війна, втомлена, сплю мало, но і лишня вага, яку важко носити і тиск почав підвищуватися.
Дівчата, я проживаю в селі, родичів немає, дитині рік, віддалено працюю, і на городі працюю, і по дому все на мені.
При ротсі 168 см, вага 104 кг. Ніколи не була худишкою, в молодості 62 кг, до вагітності 80 кг, ну а зараз це біда.
Як мені взятися за похудання? з чого починати?
Буду дуже вдячна Вам за допомогу.
Прошу про чоловіка не питати.
Буду дуже вдячна Вам за допомогу.
Прошу про чоловіка не питати.
Синди Кроуфорд• 14 августа 2022
Отпк і взятись. Я такого ж зросту і вага 70, то це капець.
Купіть собі для прикладу меню,щоб розуміти що і коли їїсти і вперед.
СовНарКом• 14 августа 2022
Мне помогло меньше есть. При росте 167 вешу 48 кг. Как война началась, то могу съесть бутерброд или салат из овощей за день. В первые два месяца вообще кусок в горло не лез. Я не склонна к полноте, но и похудела на 8 кг
Спасу мир• 14 августа 2022
Почати з того, що пити достатньо води у розрахунку на вашу вагу, контрастний душ зранку та пісоя 18 не вечеряти, крім того старатись не переїдати, тобто зявилось відчуття ситості, то зупинятись. Буде корисно льон по ложці зранку перед сніданком.
Муроводчица• 14 августа 2022
Ответ дляСовНарКом
Человек тяжело работает - после огорода ей кушать хочется. Не будет есть - не будет сил работать
На морозе
• 14 августа 2022
Ответ дляСинди Кроуфорд
в молодості ходила до дієтолога,так там такі блюда, про які я даже не чула. і при такому житті,у мене немає часу і сил виготовлювати собі.мені потрібно щось просте для простих людей.
СовНарКом• 14 августа 2022
Ответ дляМуроводчица
Я тоже сейчас работаю практически на физической работе. Конечно надо есть, но смотря сколько. Если ведрами,то ничего не поможет похудеть
На морозе
• 14 августа 2022
Ответ дляМуроводчица
дякую за розуміння.
На морозе
• 14 августа 2022
Ответ дляСпасу мир
в домі водопроводу і душу в мене немає.
Здесь на минутку• 14 августа 2022
считать калории, все диеты построены на лимите калорий
1200 ккал в сутки за неделю минус 3 кг получится
Я с 16 лет в теме, сейчас мне 45, вес 50-55 всегда благодаря подсчетам
Чувствую себя отлично, чего и вам желаю
Удачи, я в вас верю)
Чувствую себя отлично, чего и вам желаю
Удачи, я в вас верю)
На морозе
• 14 августа 2022
Ответ дляЗдесь на минутку
Чувствую себя отлично, чего и вам желаю
Удачи, я в вас верю)
Чувствую себя отлично, чего и вам желаю
Удачи, я в вас верю)
дякую,но в моєму темпі і режимі підрахунок калорій на жаль дуже складно.
Настасья Пицун• 14 августа 2022
Ответ дляНа морозе
Гарнір, салат, овочі, відварне м´ясо, що може бути простіше ? В молодості це коли, вам за 60?
На морозе
• 14 августа 2022
Ответ дляНастасья Пицун
40 років
СкокоМнеДадите• 14 августа 2022
1. нормально спать. Від недосипу набирається вага і дуже сильно.
2. поїли і хвилин через 30 починаєте двигатися, ходити, щоб глюкоза від їжі утилізувалася.
3. подивиться на свою тарілку як на годинник: з 12 до 18 повинна бути купа силосного салату (капуста і все листяне, помідор , огірок)
з 18 до 21 години -це об´єм для білка (риба, мясо, яйце) остальне місце з 21 до 12 голини це каша , але не та , що заливаєш кипятком і готова, картопля варена або печена, макарони твердих сортів - такі складні вуглеводи бути давати ситість, але не будуть підвищувати цукор, бо від нього саме йде вага.
4. уріжте солодке і здобне.
5. Подивіться стіл № 5 чи 9 той що для діабетиків.
6. Дуже рекомендую Ольгу Павлову . Це лікар-эндокринолог-діабетолог. Її поради допомогли мені скинути 15 кг.
7. Доброго Вам здоров’я і самопочуття.
4. уріжте солодке і здобне.
7. Доброго Вам здоров’я і самопочуття.
Интеллектуальные оладьи• 14 августа 2022
Ответ дляЗдесь на минутку
Чувствую себя отлично, чего и вам желаю
Удачи, я в вас верю)
Чувствую себя отлично, чего и вам желаю
Удачи, я в вас верю)
Считать калории это вещь, но с таким весом и физической тяжёлой работой на 1200 автор быстрее ноги протянет, чем похудеет. А вот грамотно рассчитать калораж и сделать небольшой дефицит вполне себе вариант.
Автор, есть формулы в интернете специальные, сядьте , посчитайте, это работает.. я когда -то очень комфортно задела с веса 85, начиная с 1700-1800 ккал. Это много еды было прям, никаких мучений.
На морозе
• 14 августа 2022
Ответ дляСкокоМнеДадите
4. уріжте солодке і здобне.
7. Доброго Вам здоров’я і самопочуття.
4. уріжте солодке і здобне.
7. Доброго Вам здоров’я і самопочуття.
щиро дякую.
Меряю от единицы• 14 августа 2022
Ответ дляСкокоМнеДадите
4. уріжте солодке і здобне.
7. Доброго Вам здоров’я і самопочуття.
4. уріжте солодке і здобне.
7. Доброго Вам здоров’я і самопочуття.
Автор, классно вам девушка написала, по сути все.
Настасья Пицун• 14 августа 2022
Ответ дляНа морозе
40 років
Це і є молодість. Який у вас раціон?
На морозе
• 14 августа 2022
Ответ дляНастасья Пицун
Це і є молодість. Який у вас раціон?
борщі,супи,каші,картопля,мясо, бутерброди, печиво,вся проста їда
СкокоМнеДадите• 14 августа 2022
Ответ дляНа морозе
У Ольги Павлової дуже все просто і доступно. Я на неї вишла випадково . Аби вона мені попалася раніше, то може я не допустила діабету. Велика вага і ще фігура по типу яблука, то великий ризик інсулінорізістентності , а потім і діабету. Тому не пошкодуйте часу і послухайте її , тим більше , що це безкоштовно і вона для України не закривала свій канал.
На морозе
• 14 августа 2022
Ответ дляСкокоМнеДадите
дякую,обов´язково подивлюся.
Настасья Пицун• 14 августа 2022
Ответ дляНа морозе
Про бутерброди і печиво забудьте, в супах теж нічого корисного, проста їжа - це те, що просто відварене, на парі чи запечене , побільше свіжих овочів і фруктів
На морозе
• 14 августа 2022
Ответ дляНастасья Пицун
дякую.
СкокоМнеДадите• 14 августа 2022
Ответ дляНа морозе
40 років
Мені в 37 ставили порушення обміну і порушення толерантності до глюкози, а в 41 вже був діабет. Зараз 44 і аби можна було повернути час. Зі спілкування з диабетиками, то у всих починалася дзвіночки з вагою років з 40 , а потім ця болячка. Лишня вага це практично завжди проблема ендокринології. Може у Вашому селі у кого є глюкометр, то зробіть аналіз на сахар.
На морозе
• 14 августа 2022
Ответ дляСкокоМнеДадите
попитаю.
робила аналіз на цукор в період вагітності, тоді було все в нормі.
На перекуре• 14 августа 2022
Ответ дляНа морозе
якщо є час зайти в соц мережі, дивитись тв, зайти в інтернет, то це не складно. Людина завжди знайде час для того, що їй потрібно. Висновок, як так схуднути, щоб нічого не змінювати. Ніяк. Старі дії призвели вже Вас до такого результату. Якщо потрібен інший, потрібні нові дії. Інакше, Ви не схуднути хочете, а хочете хотіти схуднути, це різні речі. І звичайно, це буде мега дискомфортно. Якщо Вам потрібно. Якщо ні, залишайтеся там, де Ви є. Все просто, кроки за Вас ніхто не накрокує, зарядку не зробить, калорії не підрахує, їжу необхідну не приготує.
ЗаведУющая• 14 августа 2022
Вам нужен стимул. Перестаньте много есть. Лишний вес плохо влияет на здоровье. У вас маленький ребенок, и вам его надо вырастить.
Как только появится стимул, вы сможете похудеть.
Муроводчица• 14 августа 2022
Ответ дляНа морозе
в домі водопроводу і душу в мене немає.
Обливайтесь ведром воды - с утра бодрит