На морозе• 14 августа 2022

Як схуднути жінці в декреті, віддалено працюючи і проживаючи в селі.

Доброї ночі.
Я в розпачі, і на жаль не тільки, що в країні війна, втомлена, сплю мало, но і лишня вага, яку важко носити і тиск почав підвищуватися.
Дівчата, я проживаю в селі, родичів немає, дитині рік, віддалено працюю, і на городі працюю, і по дому все на мені.
При ротсі 168 см, вага 104 кг. Ніколи не була худишкою, в молодості 62 кг, до вагітності 80 кг, ну а зараз це біда.
Як мені взятися за похудання? з чого починати?
Буду дуже вдячна Вам за допомогу.
Прошу про чоловіка не питати.
Угги в горошек• 14 августа 2022
Ответ дляНа морозе
в молодості ходила до дієтолога,так там такі блюда, про які я даже не чула. і при такому житті,у мене немає часу і сил виготовлювати собі.мені потрібно щось просте для простих людей.
Ну если спорт и правильное питание вы не потянете, то только операцию по уменьшению желудка. Жена знакомого после такой операции за год с 130 кг до 65 похудела. Спорт и диеты тоже не хотела и дело шло к разводу у неё. Заодно сходить к эндокринологу, сдать анализы, может у вас какие то проблемы с гормонами.

СкокоМнеДадите• 14 августа 2022
Ответ дляНастасья Пицун
Про бутерброди і печиво забудьте, в супах теж нічого корисного, проста їжа - це те, що просто відварене, на парі чи запечене , побільше свіжих овочів і фруктів
На рахунок супів посперечаюся. Все ж таки супи корисна їжа , ситна і при тому розгрузочна для шлунку і кишківника. Я дивлюся по дітям. Коли вони хворіють, то або взагалі нічого не їдять, або суп вибирають. Якраз при лишній вазі супи гречаний, гороховий, з сочевиці рекомендовані до вживання. Головне не зажарювати.
Без комплексов• 14 августа 2022
а як може бути зайва вага у жінки яка так багато працює?
СкокоМнеДадите• 14 августа 2022
Ответ дляНа морозе
дякую,обов´язково подивлюся.
Я б ще Вам рекомендувала купити фітнес-браслет. На олх можна купити б/у гривень за 200 або попитати на фейсбуці у групах ’віддам’. Мені подобається себе контролювати скільки зробила кроків, скільки калорій спалила. Прямо ввійшла в азарт. Тепер 10000 кроків , то фігня, 20000 оце я ваааще молодець, спортсменка і девочка-припевочка , а був час , коли вийти на 5 поверх, то вже триндець серцю і тиску, та і ноги боліли .
Рух - це життя.
УраганнаЯ• 14 августа 2022
Ответ дляСкокоМнеДадите
1. нормально спать. Від недосипу набирається вага і дуже сильно.
2. поїли і хвилин через 30 починаєте двигатися, ходити, щоб глюкоза від їжі утилізувалася.
3. подивиться на свою тарілку як на годинник: з 12 до 18 повинна бути купа силосного салату (капуста і все листяне, помідор , огірок)
з 18 до 21 години -це об´єм для білка (риба, мясо, яйце) остальне місце з 21 до 12 голини це каша , але не та , що заливаєш кипятком і готова, картопля варена або печена, макарони твердих сортів - такі складні вуглеводи бути давати ситість, але не будуть підвищувати цукор, бо від нього саме йде вага.
4. уріжте солодке і здобне.
5. Подивіться стіл № 5 чи 9 той що для діабетиків.
6. Дуже рекомендую Ольгу Павлову . Це лікар-эндокринолог-діабетолог. Її поради допомогли мені скинути 15 кг. https://www.youtube.com/watch?v=sDScmnfLk-A&ab_cha...
7. Доброго Вам здоров’я і самопочуття.
Підскажіть, будь-ласка, щодо перекусів.
Бо відео подивитись зараз не можу, а вирішила почати от прям зранку. А тоді вже й відео передивлюсь по ходу. Автор змотивувала мене теж. А ви дуже просто і і доступно все написали.
Дякую
СкокоМнеДадите• 14 августа 2022
Ответ дляНа морозе
попитаю.
робила аналіз на цукор в період вагітності, тоді було все в нормі.
Це дуже добре.
СкокоМнеДадите• 14 августа 2022
Ответ дляБез комплексов
може, коли калорії переважають над їх утилізацією та ще помножено на генетичну спадковість. У мене є племінниця 25 років , яка живе в селі, родила дитинку , сама має 1,60 і 120 кг ваги. Не хоче геть прислухатися до мене. Питаю, що тобі і дитині купити і вислати чи привезти? Відповідь - чіпси, цукерки, кока-колу. За раз може з´їсти 2 пачки чіпсів, а там 600 калорій в одній!
Каже , що все добре, здорова. Але то просто за ресурс молодого організму, а потім буде крах.
автор На морозе • 14 августа 2022
Ответ дляУгги в горошек
Пів року тому ходила до ендокртнолога, у менн почали крутити руки, я налякалася і пішла. Сдала купу аналізів, в тому числі і на гормони, все в нормі.
автор На морозе • 14 августа 2022
Ответ дляМуроводчица
Обливайтесь ведром воды - с утра бодрит
Холодною чи літньою?

автор На морозе • 14 августа 2022
Ответ дляБез комплексов
Заїдаю
СкокоМнеДадите• 14 августа 2022
Ответ дляУраганнаЯ
Підскажіть, будь-ласка, щодо перекусів.
Дякую
На рахунок перекусів, то довго писати , а вже 2 ночі. Та і моя їжа буде відрізнятися від Вашою, бо я диабетик і стараюся їсти повноцінно без перекусів як такових. Часто п´ю чай або каву. Протягом суток випиваю додатково 2 літра води. Коли починаю страдать , що всім можна печеньку , а мені ніззя, то беру і їм цю печеньку, а потім двигаюся. Для перекусу я хрумаю огірки, а потім яблуко, насіння соняшникове.
От завтра Ви приготували собі на сніданок варене яйце, каша, силосний салат, заправили його пахучою соняшниковою олією , а потім подивилися Павлову і під себе скомпонували меню.
СкокоМнеДадите• 14 августа 2022
Ответ дляНа морозе
Холодною чи літньою?
Не розумію тих екзекуцій холодною водою. На мою думку, достатньо зранку після гігієнічних процедур сполоснутися прохладною , але комфортною водою і потім нанести уходовий тонік, крем .
Мяуням• 14 августа 2022
Мне помогло интервальное голодание и упражнения дома, скинула 10 кг
УраганнаЯ• 14 августа 2022
Ответ дляСкокоМнеДадите
Дякую. Ви така позитивна і легка людина.
СкокоМнеДадите• 14 августа 2022
Ответ дляУраганнаЯ
Дуже вдачна Вам за теплі слова.
УраганнаЯ• 14 августа 2022
Ответ дляСкокоМнеДадите
Дуже вдачна Вам за теплі слова.
Сподіваюсь колись в я досягну такого дзену. Можливо схуднення й стане мотиватором, бо недовольство своєю зовнішністю, щось я так думаю, особисто в мене сказується недовольством зовнішнім світом і близьким оточенням.
руки_Крюги• 14 августа 2022
Ответ дляСкокоМнеДадите
С супом зазвичай їдять забагато хліба. Так навряд чи вдасться схуднути. Краще від хліба тимчасово відмовитися.
Синди Кроуфорд• 14 августа 2022
Ответ дляНа морозе
Сир, крупи, яйця, яблука - це досить просте для вас? Чи ви хочете чарівну пігулку? Так не буде
Бесконечность-не предел• 14 августа 2022
Ответ дляСкокоМнеДадите
Скажіть будь-ласка, а наприклад гранолу з йогуртом можна? Чи там багато цукру? Вівсянку не люблю, та і думаю про йогурти, треба без наповнювачів брати або робити самій. А то дуже багато цукру їм

Ответ дляСкокоМнеДадите
Ой, ну це як я -з’їдали з чоловіком по 2 крусана Львівських.І глянула я на калорійність нещодавно, а там в одному 800, в другому 600+ кава. Норм так 1500 калорій за один завтрак 😱
Але це може раз в тиждень-два так.
Ну і взагалі, так. Треба рухатися, менше їсти. Я поки була в іншій країні без чоловіка з грудною дитиною, жили в 3-х поверховому приватному будинку,на третій була наша кімната. На другій ванна, на першій -кухня. І от цілий день я бігала ,бо то суміш дитині зробити, то пляшечку помити, то самій зібратись і поїсти. Та ще з дівчиною біженкою познайомились і кожен день гуляли. То навіть не дивлячись ,що я їла кожен день шоколадки,або батончики,та підсіла на мигдаль, та ще ТТГ підскочив (більше 7 був,а я приймала недостатню дозу гормонів ) то на 5 кг схудла.
А приїхала додому і вага знов стоїть. Бо активності менше в рази, ще і жру багато, хоча ТТГ вже вирівняла
Муроводчица• 14 августа 2022
Ответ дляНа морозе
Холодною чи літньою?
Начните с приятно теплой и постепенно перейдите на холодную, чтобы не простудиться
Муроводчица• 14 августа 2022
Ответ дляСкокоМнеДадите
То вы не пробовали просто - очень сильный заряд энергии
Маурита• 14 августа 2022
Есть на пол-ведра меньше
Илона_747• 14 августа 2022
Менше їсти,кращого ще ніхто не придумав
Фрекен бок• 14 августа 2022
Ответ дляСкокоМнеДадите
Мені в 37 ставили порушення обміну і порушення толерантності до глюкози, а в 41 вже був діабет. Зараз 44 і аби можна було повернути час. Зі спілкування з диабетиками, то у всих починалася дзвіночки з вагою років з 40 , а потім ця болячка. Лишня вага це практично завжди проблема ендокринології. Може у Вашому селі у кого є глюкометр, то зробіть аналіз на сахар.
С вероятностью процентов 90% у автора при весе 100 с лишним кг уже есть диабет. Просто анализы автор не сдавала.
фан L.O.S.T.• 14 августа 2022
У меня знакомая гастроэнтеролог советует кушать три раза без перекусов, и интервал между приемами пищи не менее четырнадцати часов, я сейчас вечером у 83 кг при росте 163, интервал делаю шестнадцать часов, утром завтракаю в пол девятого, обед в час , ужинаю в 16.30 , от большого перерыва уменьшается желудок и не так хочется кушать, пью воду, чай, кофе между приемами пищи, но перекусов нет, вес стал уходить, желательно так питаться всю жизнь.
МеняАЖтрусит• 14 августа 2022
Ответ дляНа морозе
борщі,супи,каші,картопля,мясо, бутерброди, печиво,вся проста їда
убрать бутерброды и печенье. хлеб тоже. все, уже через месяц будет результат
МеняАЖтрусит• 14 августа 2022
Ответ дляСкокоМнеДадите
необязательно даже чипсы, вот вообще) та самая - простая еда - о которой пишет автор - очень калорийная, простой бутер это калл 300, а если их два-три? печеньки к чаю, грамм 50-100 это смотреть не на что, а тоже примерно 400 за 100 грамм, и вот так по мелочи до 1000 калл легко.
Обнемашечка• 14 августа 2022
Есть всё, но правильное. И даже иногда булочку или шоколад, раз или два в неделю, о ужас ))
Ни в коем случае не ограничивать полезную еду
Самый плотный - завтрак или обед, но не ужин
Я лично не понимаю 2 ложки овсянки на завтрак и пару ягод, для меня это не еда, а так, полумусор
Овсянка с 2 яйцами, или омлетом, с отбивной и салатом овощным на масле оливк или подсолнечном, + яблоко - вот это для меня завтрак сытный и долгоиграющий
Наелась до обеда, часов до 2-3
В обед например картошка запеченная с овощами, или спагетти, салат, фрукты, можно тоже какое-то мясо или белок иной, сыр например. Макароны только твердых сортов
Ужин очень лёгкий, кефир например и из овощей салат с кусочками сыра, немного, при желании яйцо отварное можно съесть вместо сыра
Никогда вы не будете голодным на таком питании. Не будет срывов, как очень часто бывает при глупых диетах
Но и полнеть тут не от чего. Полезные углеводы и белок
Всё реально очень просто. Есть привычную еду и двигаться, ходьба, зарядка, особенно в селе это вполне реально
Понятно, что если сидеть сутки на диване и есть по 2 торта в день, вес будет расти
Энергии ведь некуда деваться
любименькая• 14 августа 2022
Ответ дляБесконечность-не предел
Високий глікемічний індекс