Почему, если все спецы и Арестович, знали за пару лет, что будет полномаштабная война - не предупредили? Люди бы остались живы, не делали бы ремонты, делали бы фин. Сбережения и так далее?
Ответ дляMrs.Ochmonek
ну, що ви! ’вороги народу’, вони ж ’ідіоти’ за словами нешанованого кон’юнктурщика Портнікова - це саме ті, хто не захоплюються ’мудрістю’ петра
Чого ще ви до мене з Портніковим вчепилися? Ви вже перетинаєте межі.
Вже забули, хто у 2019 був у опонентів «партією війни»? Кого закликав деморалізувати (і не тільки) Портнов, що з радістю повернувся до країни одразу після виборів?
Ответ дляStrelka_007
Так і є, ті самі думки. А Єрмак системно скрізь де тільки міг червоний килимок рашистам розсилав, папіна бубочка. І продовжує узурпувати фактичну владу в країні. А піплу все норм, бо ЗеПрезидент тієї ´потужної фвгури´ ніяк не позбудеться, тільки більше влади йому віддає.
Чому бубочка терпить його? От які думки стосовно цього?... мені говорили, що рашисти так впевнено в Київ перлися, бо їм хтось з влади гарантував здачу Київа.. можу повірити в це.. але далі пішло не по їзньому сценарію і всю владу взяли військові а бубочці сказали відосіки знімати і не лізти куди не потрібно
Ответ дляMrs.Ochmonek
До речі, ваша зневага, нетерпимість, в‘їдливість до людей, що мають дещо іншу думку, задає лише єдиний вектор оцінки персон та подій - виключно лінійно-безкомпромісний.
Навіть важко вже зрозуміти, кого ви більше ненавидите - рашистів чи людей, яким усе ніяк не можете припинити вішати тавро «порохоботи». Схоже, це єдина ваша втіха.
Мелитрисса• 15 августа 2022
Ответ дляSvetlana-7070
В мене питання в іншому. Чому не підготувати бомбосховища нормально , чому не закупили зброю в нормальній кількості, та хоча б обладнання військове ( ладно зброя дорога, ми бідні, але ж штани, куртки і броніки можна було купити), лікарні не підготували, генератори не закупили ( зимою побачимо що їх нн буде в достатній кількості), не підготували школи, садіки, лікарні на альтернативне опалення і світо ( хоча б сонячні батареї) і тд. Ніхто ніхрена не знав, а якщо знали то ложили на нас людей, а тепер умнічают.
У меня те же вопросы, на которые вы в принципе ответили в последнем предложении.
Ответ дляTakamaka
Именно, что капец. Это же надо было так прицельно заморочиться и потратить уйму времени на поиск старых тем, понимая, что именно искать, даже зная, в каких именно темах, но при этом не помнить их названия, с учетом того, что они практически все удалены :)))) Впечатляет.
В интернете - это где, в гугле, по какому запросу? :)
Спасибо.
Я в шоке с вас, честно) И вы ещё ведёте какие то дискуссии о политике... Элементарно это, понимаете, я устала объяснять. Вот у меня появилась сейчас свободная минутка, нагуглила специально для вас эти темы, не благодарите . Ещё раз повторюсь, на поиск именно ВАШИХ (выборочно) комментариев нужно всего лишь пару минут. Не нужно знать или помнить какие то темы и делать никому не нужные скрины
https://sovet.kidstaff.com.ua/answers-38767138
https://sovet.kidstaff.com.ua/answers-47195599
Ответ дляTakamaka
Спасибо.
Не всё так в жизни сложно, как вам кажется. И да, пожалуйста хоть немного внимательнее читайте то, что вам пишут. А то вам одно, а вы опять другое.
Coffee is Love• 15 августа 2022
Ответ дляMrs.Ochmonek
’Минск был 100% равен полномасштабной войне, это было делом времени’ -
вам розкажуть зараз, що Мінськ - це була ’велика перемога’
’1984’ в дії
Вам таке саме питання - що мав зробити пп замість Мінська?
Ответ дляПоночкa
От себя вы не в шоке? Интересно, что ж вас так зацепило именно в моих ответах в данной теме, что пошли шерстить комментарии с 2017 года?
Конечно, я знаю, как искать, я ж вам даже намекнула :)) но спасибо за старания
Соната любви• 15 августа 2022
Ответ дляLUNA_KR
все началось или с омана, патрушев, ермак и боневтик.
а может оман был уже финальная стадия.
а начало восходит к нормандской встрече.
когда-нибудь мы узнаем правду.
со временем все тайное становится явным.
а может оман был уже финальная стадия.
когда-нибудь мы узнаем правду.
Ответ дляСоната любви
а может оман был уже финальная стадия.
когда-нибудь мы узнаем правду.
а может оман был уже финальная стадия.
когда-нибудь мы узнаем правду.
Правду було б добре дізнатися, а також чи вирадково сбили наш літак 8 січня 2020 під Тегераном в той час як бубочка в Омані було.. взагалі наш бубочка дуже фартовий, баловень судьби, я б сказалв, АЛЕ часто такі люди, оточуючим приносять лише нещастя, .. не знаю, яка Україна буде після закінчення війни але зараз він народу приніс лише нещастя.
Веточка сакуры67• 15 августа 2022
Меня больше интересует почему запад не приготовился, раз все всё зеали. Прчему Запад м Америка не думали как избавиться от зависимрстм, какие действия будут предпринимать. Почему продолжали жать руку ему и улыбаться
Соната любви• 16 августа 2022
Ответ дляВеточка сакуры67
может все эти вопросы логичнее задавать украинской власти, почему власть не готовила страну к войне и не предприняла никаких действий.
не позаботилась не только о военной безопасности страны, но и полностью проигнорировала ценность человеческих жизней.
подставила под удар мирное население.
Ответ дляПоночкa
Между прочим в подобных старых темах четко прослеживается, на каком поле можно было пачками собирать активных любителей русского мира и пр.и пр.
Спасибо за идею, когда кто-то (я не о вас) в очередной раз обвинит в предательстве=порохоботстве=рашизме просто оставлю пару ссылок, нашла несколько.
Coffee is Love• 16 августа 2022
Ответ дляSvetlana-7070
Тобто ви хочете сказати що в нас є нормальні бомбосховища, закуплені генератори, є можливість альтернативного опалення і освітлення? Я не тільки за зброю і обладнання писала. Ну ну. Не хочу з вами спорити, це безполезно. Я бачу факти, в мене під домом бомбосховище з миш´яком від мишей по піску. І це в мене ще цивільний мікрорайон. Я бачу факт що кожного місяця 8 років моя сім´я платила 1000 грн військово внеску, а в результаті все рівно нічого не має. В нас корупція і цим все сказано. Все деребанять і роблять для галочки.
Надобраніч!
Melon-20c3• 16 августа 2022
Ответ дляВеточка сакуры67
Западу наше правительство говорило, что россияне не пойдут на нас войной. Еще раз. Наша власть убеждала запад и нас, что войны не будет.
Знаете, иду я мимо, вижу пару в кустах, чет мне кажется все не по взаимному согласию у них, начинаю вызывать полицию, а девушка мне такая - это вам кажется, он меня не насилует, у нас игры такие.
Ни разу не слышала, что бы Тайвань стыдил США и мир за то, что они не готовятся оборонятся от Китая.
Т.е. мы оставляем открытую входную дверь, не ставим сигнализацию, не скидываемся на домофон, симпатизируем наркоманам ошивающимся в подьезде, убеждаем соседей, что эти наркоманы не опасны.
Соседи, кстати, свои квартиры обезопасили. Хорошие двери, замки, сигнализация. А потом, те самые наркоманы ограбили именно нашу квартиру. Соседи-*уки виноваты?!Почему они не защитили наше майно?
Потому что мы буквально пригласили в свой дом воров, своим бездействием, своей безалаберностью....ну или это договорняк?( между нами и наркоманами)
Запада все впорядке - себя они защитят.
Жали руки?
Наши переговорщики жали руки этим мразям уже после вторжения.
Мы отмазываем Абрамовича от западных санкций, мы раздаем наше гражданство руцким, а от мира требуем не пускать руцких в свои страны, мы до последнего торговали с рашкой - ’ мы не сможем поднять экономику, если не будем торговать с Россией’.
Снова запад виноват?!
Многие простые американцы нам очень сочувствуют, но эти же самые американцы, при этом считают наше правительство марионетками кремля.
Запада все впорядке - себя они защитят.
Жали руки?
Снова запад виноват?!
Ответ дляMelon-20c3
Запада все впорядке - себя они защитят.
Жали руки?
Снова запад виноват?!
Запада все впорядке - себя они защитят.
Жали руки?
Снова запад виноват?!
Ещё такая аналогия на ум пришла - когда белорусская оппозиция обижается на украинцев за то, что не помогли им лукашенко скинуть
Другая страна, сами то насколько готовы воевать?
Melon-20c3• 16 августа 2022
Ответ дляsavchuki
Ага.
Они, кстати, до сих пор надеятся, что наша армия Беларусь освобождать потом пойдет. Говорят - мы тоже оккупированы рашкой
Strelka_007• 16 августа 2022
Ответ дляJave
В мене думки, що Зе обрали, бо він був таким типу ´копромісним´ кандидатом, який міг влаштовувати певний період часу і народ України і путіна. Але йому від початку дали ´потужну фігуру´ Єрмака до пари, щоб грав та не загравався. В цей час Єрмак все що міг послабив і злив зсередини або очолив, а Зеленський поступово зливав ззовні.
Те що Зеленський від початку й до кінця спонсорований за гроші Коломойського теж очевидний факт, батьки ЗеПрезидента і Коломойський давні друзі, зараз вони живуть в Ізраїлі в будинку, збудованому буд.компанією Коломойського і підтримують гарні стосунки.
Вважаю, був якийсь договорняк про злив. Але прості українці, армія і частина патріотично налаштованих вищіх чиновників (є і такі) просто не дали цього зробити. Азов взагалі наламав плани по здачі півдня за що й вигрібає від двох сторін тепер. (
Отож, маємо армію кремлівського шизика ззовні і повністю гнилу контрольовану ФСБ структуру зсередини. Вітаю гордих українців. Зате не Барига, зате поржали. (
Ответ дляStrelka_007
Прочитала пост Ваш і згадала, як декілька моїх знайомих у 2019 році після другого туру висловились, що вони відчувають велику тривогу за майбутнє держави, кожен із них тоді і зараз має бізнес. Один із них перед другим туром на ФБ писав що перемога ЗЕ буде найбільшою помилкою, писали про те що президентство- це дуже серйозно, щоб проводити кампанію під слоганом Зробимо їх разом, а народу керуватися принципом ’какая разница’ ... тепер маємо те що маємо..
vahvubor.com.ua• 16 августа 2022
Ответ дляВика31
Так Павлова Вілкул замість себе поставив на виборах. Він також Регіонал.
а я что говорю что Павлов хороший? помоему написала что 60% росийские чмошники. вилкулы єто вообще треш(
Mrs.Ochmonek• 16 августа 2022
Ответ дляCoffee is Love
Саме те, що робить в ці місяці Зеленський: говорити зі світом з позиції України! А не погоджуватись на заморожений конфлікт, який дав час пуйлу підготуватись, і особливо підготувати своїх ваньків ’8 лєт бамбілі Донбас’. Говорити постійно і без зупину про невиконані гарантії Будапештського меморандуму (а не обніматись з Меркель і піддакувати їй безпосередньо під час Іловайска!), про залежність Европи від газу диктатроської ядерної країни і загрози від цього на майбутнє, про неприпустимість будівництва Північного потоку-2 (а 75% його було збудовано саме за Порошенка). Про те, що Франція і Німеччина продовжують продавати зброю в Росію і Україна виступає категорично проти.
Шукати союзників не в Нормандському форматі, якому ’нема альтернативи’, а там, де наші інтереси співпадають.
Ви подивіться, які активні в кожній темі прихильники Петра - уявіть, якщо б всю цю енергію - та на підтримку України в Европі, світі..
А так - весь світ вважав, що нам і так нормально - Крим забрали, так звані ДНР-ЛНР на нашому фінансуванні, але під контролем РФ. І найгірше, що і в самій Україні більшість прийняли цю нав´язану нам тоді думку - млява війна десь там на сході, без жодних конкретних планів звільнення України включно з Кримом, ’якось воно буде’.
Ну, про патронні заводи і вибухи на складах вже і згадувати не варто... Як і про розквіт проросійських сил, так наче росія і не нападала на нас..
Все це я вважаю підготовкою нас до Білоруського варіанту , ви, звичайно, думаєте інакше.
Coffee is Love• 16 августа 2022
Ответ дляMrs.Ochmonek
Ну тобто треба було починати війну, правильно розумію?
Коли армія не мала ані підготовки, ані одежі, ані зброї. Коли навіть її кількість складала в рази менше ніж зараз.
Йти на суїцид, тому що вам саме так здалося що це єдине вірне рішення.
Не домовлятися щоб відтягнути час та хоча б трохи підготувати армію, що і змогли зробити завдяки Мінську, а йти вмирати босими та беззбройними.
Я все правильно зрозуміла?
Melon-20c3• 16 августа 2022
Разве не зе и ко первые месяцы войны, повторяли как мантру - ’надо вернуться на 23 февраля и Крым еще 15 лет обсуждать’, и бегали с этим своим предложением на переговоры. В то время как Польша и Британия, говорили, что в таком случае гарантами таких ’договоров’ выступать не будут, рашка должна полностью уйти из Украины?
После того, как на дипломатическом языке, те кто нам помогает послали + тогда тоже возмущения внутри страны были(какой Крым 15 лет), оно перестало пропихивать эту идею.
Mrs.Ochmonek• 16 августа 2022
Ответ дляCoffee is Love
Я все правильно зрозуміла?
Це якась підміна понять чи що? Війна не почалась, по -вашому в 2014?? Вона почалась такою, на яку був здатен і був готовий пуйло.
’Не домовлятися щоб відтягнути час та хоча б трохи підготувати армію’ - наскільки в 2014 ви розраховували тривалість цього відтягнення часу? 5 років чи більше? За скільки часу наша армія була б готова йти забирати своє?
Я вважаю, що таких планів не було, а як раз навпаки - шматок України ’віддаємо’- пару років спокою, а потім знову і знову. І навіть за 15 років ми б не зробили стільки зброї скільки є у них.