ВічнийРеволюціонер• 15 августа 2022

Кто может объяснить мне примитивным языком

Почему, если все спецы и Арестович, знали за пару лет, что будет полномаштабная война - не предупредили? Люди бы остались живы, не делали бы ремонты, делали бы фин. Сбережения и так далее?
Coffee is Love• 16 августа 2022
Ответ дляMrs.Ochmonek
Це якась підміна понять чи що? Війна не почалась, по -вашому в 2014?? Вона почалась такою, на яку був здатен і був готовий пуйло.

’Не домовлятися щоб відтягнути час та хоча б трохи підготувати армію’ - наскільки в 2014 ви розраховували тривалість цього відтягнення часу? 5 років чи більше? За скільки часу наша армія була б готова йти забирати своє?

Я вважаю, що таких планів не було, а як раз навпаки - шматок України ’віддаємо’- пару років спокою, а потім знову і знову. І навіть за 15 років ми б не зробили стільки зброї скільки є у них.
І що з того що путін не був готовий? Від того в нас мала з´явитися зброя та берці? А ракет і техніки в нього що зараз багато, що тоді було не менше - вони майже усі радянські і зберігалися ще з тих часів.
В нас навіть сам народ не називав це війною, навіть для самої країни це не було чимось таким як наразі. Та люди б скоріше перейшли на сторону кацапії, чим воювали. Я навіть здивована що він тоді не пішов, міг бі узяти нас голіруч.
З 14го року почали трохи готувати армію - навчати вдома і за кордоном, потроху закупляти зброю, навіть щось своє виробляли.
Пропаганда якась пішла про незалежність і так далі.
НЕ знаю що ви там собі думали про 14ий рік - я можу судити лише з власного оточення - більшість би не воювала тоді, а скандувала б що кацапи браття і не бажають лихого.
І так, втрати були б набагато більшими ніж зараз.
Takamaka• 16 августа 2022
Вот еще один ответ, почему.
Новое интервью для The Washington Post - « An interview with Ukrainian President Volodymyr Zelensky».

https://www.washingtonpost.com/national-security/2...

« You can’t simply say to me, “Listen, you should start to prepare people now and tell them they need to put away money, they need to store up food.” If we had communicated that — and that is what some people wanted, who I will not name — then I would have been losing $7 billion a month since last October, and at the moment when the Russians did attack, they would have taken us in three days. I’m not saying whose idea it was, but generally, our inner sense was right: If we sow chaos among people before the invasion, the Russians will devour us. Because during chaos, people flee the country.»
Mrs.Ochmonek• 17 августа 2022
Ответ дляCoffee is Love
Війну народ як раз називав війною, (теж з власного оточення) Це саме головнокомандувач боявся її так назвати, а не народ після Майдану. І це ’умиротворення’ було великою помилкою і на руку пуйлу, яке готувалось - будувало свій півн.потік, скуповувало західних політиків - верхівку, і при цьому в Україні вело безперешкодно свою пропаганду і мало свою партію в українському парламенті.

Не були б в 2014 втрати більшими, бо після захоплення Криму пйлу потрібен був час, не почав би він ракетами тоді так завзято гатити по всій Україні. Навіть подружка Меркель би не сприйняла це. І при правильній позиції України реакція заходу теж була б іншою.
Coffee is Love• 17 августа 2022
Ответ дляMrs.Ochmonek

Позиція України не була б така як зараз. І це найголовніша проблема.
Навіщо саме хуйлу був потрібний час, не зрозуміла? З я кого б дива він не почав гатити ракетами якщо їх безліч?
Авторітет Меркель перед путіним ви переоцінюєте, вона маріонетка і поводилася б ще гірше ніж Шольц, ще й іншим би мізки забила, бо вплив на ЄС мала більш суттєвий ніш Шольц.
Mrs.Ochmonek• 17 августа 2022
Ответ дляCoffee is Love
Позицію України в інтересах України як раз і мав представляти Президент! Але Порошенко обрав замороження, при чому не відомо наскільки (точніше тепер відомо - рівно до моменту готовності пйла).
Ви вважаєте, що так було правильно в 2014-2019, я вважаю стратегічною помилкою в кращому випадку.
Coffee is Love• 17 августа 2022
Ответ дляMrs.Ochmonek
Якщо ви вважаєте що ПП зробив помилку консервувавшим конфлікт, чому Зе не розморозив його?
На ваш погляд стан ЗСУ був у 19-20-21 роках гірший ніж у 14-15их?
Mrs.Ochmonek• 17 августа 2022
Ответ дляCoffee is Love
А чому ви вважаєте, що до Зе у мене не ті ж питання, що і до по? Принаймні, до зе 2019-20рр.
В 2021 нарешті світ почув позицію України, і Байден дуже від неї відмахувався спершу.
Стан армії, звичайно, покращився з 2014. Але без допомоги заходу з таким темпом покращення і за 15років по озброєнню ми не догнали б кацапів.
Умовно кажучи, якщо ми ’зросли’ від 0 до 10 пунктів , то це все одно далеко від рашистських 100, наприклад. І при цьому у нас так добре почувала себе 5-та колона всі ці роки.. І будувався потік, з розрахунком, що Европі взагалі буде начхати на Україну і її захоплення, бо і труба наша вже буде не важливою.
Coffee is Love• 17 августа 2022
Ответ дляMrs.Ochmonek
Тоді я геть не розумію у чому ви бачили сенс воювати голими руками у 14 чи 15 роках)
Єдиний аргумент що я по суті побачила від вас - це те що ПУТІНУ БУЛО Б МЕНШ ЗРУЧНІШЕ НІЖ ЗАРАЗ.
Але це повна маячня і аж ніяк не вплинуло б на ситуацію) Босонога армія у віночках, яка ще невідомо чи згодилася б йти проти тих, кого ворогом навіть не вважала.
Mrs.Ochmonek• 17 августа 2022
Ответ дляCoffee is Love
Я теж геть не розумію ваших висновків.
Воювали ’голими руками’ в 2014-15? Звичайно, а що залишалось робити? Тільки при цьому на весь світ не кричали ’дайте зброю! На нас напали! Нам нема чим воювати, а ви - гаранти безпеки! ’ А треба було робити саме це, а не розказувати який класний мінський формат і робити вигляд, що так звані ДНР І і ЛНР - це не Україна.
Coffee is Love• 17 августа 2022
Ответ дляMrs.Ochmonek
Я теж геть не розумію ваших висновків.
А тепер згадайте як віднеслася країна до війни на Донбасі - сами винні і взагалі, нащо нам такі проблемні регіони.
Хто мав волати на весь світ? Президент?Ви думаєте якби зараз волав один лише Зе без підтримки народу і ЗСУ, нам би щось дали?
Світ спочатку вичікував і дивися саме на реакцію народу, а не на те що там вимагає президент. І лише коли почув що ми самі думаємо - либо тоді нам пішла зброя.
А у 14-15ому навіть волати б не стали. Хоча чому Б? І так не волали майже.
Звідти і Мінськ. Як вихід із безвиході. Для мене це цілком очевидно, я б точно так зробила.
Mrs.Ochmonek• 17 августа 2022
Ответ дляCoffee is Love
Як раз з подачі президента і команди просувались ці ідеї, що Донбас уже не наш, а люди там всі проросійські (а це було не так, згадайте хоч би як люди в Донецьку виходили в підтримку Майдана, при тому що там одразу організовані були загони тітушок).
Про колону зі Слов´янська що кажуть військові? Що у них були і бажання і можливість зупинити, очікували тільки на наказ, якогось чомусь не було.
Що значить ’без підтримки народу і ЗСУ’? У нас народу було ОК, що захоплено Крим і Донбас? Може в вашому оточенні, так. В моєму ні. Більше того, добровільно пішов в АТО мій близький родич в 2015, у віці майже 50 років.
А ще один,не близький, хоч і з таким же прізвищем - загинув. Не знецінюйте, будь ласка, весь народ, і особливо тих, хто відносився до війни на Донбасі точно так само, ніби вона була на Заході чи в центрі.

Мінськ і заморожування конфлікту з подальшими віддаваннями шматків територій - це не вихід. Це рішення, що в довгостроковій перспективі веде до гіршого варіанту.
Тому я б так точно не зробила)