Лепешечка• 15 августа 2022

У Вас вийшло самостійно позбутися сексуальної девіаціі?

Мене збуджують певні думки на тему сексу, але я хочу їх позбутися та збуджуватися лише на нормальні речі
У мене девіація сексуального потягу, так би мовити.
Якщо у когось була подібна проблема, Вам вдалося її вирішити?
Пропеллер на 6 персон• 15 августа 2022
Наприклад, якщо ви уявляєте, що вструмляєте ножа в партнера під час сексу в тоді розслабляєтесь в можете отримати оргазм - це дуже схоже на ОКР. До сексуального потягу, скоріш всього, це відношення не має

Пропеллер на 6 персон• 15 августа 2022
Ответ дляЛепешечка
У мене немає нав’язливих ідей і думок. Але коли займаюся сексом, щоб дійти до фінішу, я без них не можу обійтися. Починаю таке думати і отримую збудження у процесі сексу
Вище написала.
Те, що ви тут відмовили, схоже на мою гіпотезу.
Christ1na• 15 августа 2022
Дивіться, чим більше бкдете забороняти ці думки, тим буде гірше. Я би порадила їх прийняти, ви ж все одно не збираєтесь це робити. Прийняти те, що колись з вами щось сьалось і тепер отак. Дозволити собі ці думки. Ви невинні що вони приходять. І згодом вони перестануть мати таке значення, а може і зовсім пропадуть. Головне розуміти, що це лише пастка мислення. Ці думки вас не характеризують.
автор Лепешечка • 15 августа 2022
Ответ дляChrist1na
Я їх не те, щоб забороняю. Бо від цього навряд чи стане краще. А хочу якось намагатися чи висміяти, чи знецінити. Щоб вони перестали мати хоч якесь значення
Тобто щось це перестало мені здаватися сексуальним
No problems• 15 августа 2022
Ответ дляЛепешечка
ну так назовите что это?
Угги_в_горошек• 15 августа 2022
Ответ дляЛепешечка
Ой , автор. Я тоже про такоооое фантазирую , чтобы оргазма достичь. Всякие там секс втроем, вчетвером , по типу тройное проникновение и тд. Но в жизни пробовать не хочу .
автор Лепешечка • 15 августа 2022
Ответ дляУгги_в_горошек
А, ну я теж, звичайно, у житті не хотіла би такого, бо то якийсь треш
Ще думаю, якби партнер збуджував, то думки були би про нього, а не якась маячня

мимАпроходила• 15 августа 2022
Підпишусь на тему,може автор скаже про свої фантазії.Мені здається,багато хто має такі проблеми,просто тримають в собі.
автор Лепешечка • 15 августа 2022
Ответ длямимАпроходила
Мені просто мед оглядом нанесли психологічну травму, коли я була дуже маленька. А потім ще одну
І звідти все почалося.
Иванка Бур• 15 августа 2022
Ответ дляЛепешечка
І звідти все почалося.
Я Вам співчуваю,шкода ту маленьку дитинку. Але якщо Ви уявляєте,що Вас силою бере красунчик хірург, чи хірургиня ,то тут половина таких совєтчіц сидить з подібними фантазіями.
автор Лепешечка • 15 августа 2022
Ответ дляИванка Бур
На жаль, гірше
Але от хірургам якраз треба бути з малими дітьми обачнішими. Ну і батькам теж
А то потім дитина виросте трішки хвора на голову
Иванка Бур• 15 августа 2022
Ответ дляЛепешечка
На жаль, гірше
А чого Ви хвора на голову,да,є відхилення,но ви ж не йдете і не втілюєте фантазії в реальності. А якщо напрягає це все,то звертайтесь до спеціалістів,щоб опанувати
Горизонтальный самовар• 15 августа 2022
Ох, автор.... Разбудили вы моё любопытство