Скромняшка• 15 августа 2022

Чи будете виховувати русофобів?

Не троль і не провокатор!Подивилась відео жінки,яка обіцяє виховувати своїх дітей русофобами, навчить ненавидіти росіян,хороший руский=мертвий руский.
Як ви ставитись до цього?Чи взагальному можна плекати некависть в дітях ?
Результат:
вже голосів: 305
169 (55.41%) Ні,не буду вчити ненавидіти
136 (44.59%) Буду виховувати русофобів
интайм_не_предлагать• 15 августа 2022
Ни за что не буду или история повторится

графиняВишенка• 15 августа 2022
Буду виховувати на правді. І діти самі виростуть русофобами
Сорока белобока• 15 августа 2022
Так.
Гидроусилитель руля• 15 августа 2022
Мне есть чем учить ребёнка и без этого
фрау Гитта• 15 августа 2022
Не думаю,что говорить детям о мертвых русских правильно.
Виннипуховна• 15 августа 2022
Наші діти і так це розуміють бо бачили все на власні очі.
Да_Я_ТакаЯ_• 15 августа 2022
Начнем с того, что фобия- это боязнь. Бояться русаков? С х@ра ли? А по теме на кой я буду этому жизнь посвящать? Мне есть чем заняться.

Астоновитесь!• 15 августа 2022
Ні, що ви!
Буду вчити дітей, як молотися на кремль.
Хай він горить, паскуда!
Kvitkaliliia• 15 августа 2022
Не тролі і не провокатори під анонімом не ховаються
Для драки• 15 августа 2022
Я буду рассказывать им правду , а свои выводы они сделают сами
Фима Собак• 15 августа 2022
Мої діти вже давно зрозуміли, хто є хто. Тут навіть зусиль не треба прикладати. Висновки зроблені навіть у 6-річки
МеняАЖтрусит• 15 августа 2022
Дочка и так уже не любит расеян , мне ничего ей не приходилось говорить, не маленькая уже, всё сама понимает
Бжоли-бандерівці• 15 августа 2022
Я б, звісно,хотіла виховувати свою дитину в мирі і злагоді з усім світом. Але ж буду передавати йому те, чим сама наповнена
Хотіла б максимально захистити від відчуття ненависті, але с***ка як, коли при згадувані того лайна в мене рот палає і дупа?
Жидкость для снятия глаз• 15 августа 2022
Решили в очередной раз дать подзаработать рашаботам?
Бамбарбия! Кергуду.• 15 августа 2022
Мои уже русофобы с 24.02, мы ничему их не учили, сами все понимают
автор Скромняшка • 15 августа 2022
Моє питанням широкому значенні терміну:
Русофо́бия (нем. Russophobie, фр. russophobie, от рус[2] и др.-греч. φόβος — страх) — предвзятое, подозрительное, неприязненное, враждебное отношение к русскому народу, России[3], русскому языку, русским[4], специфическое направление в этнофобии[5] (в более узком смысле — страх перед Россией или курсом российской внешней политики[6]).
Тётя Хрюша• 15 августа 2022
Я думаю там особо и учить не надо. Кто есть кто, особенно детей аазовцев или тех, кто на фронте сейчас. Эти дети к сожалению будут знать, что русские это зло, мягко говоря
sobacura• 15 августа 2022
Мої діти посидівши в окупації, почувши вибухи, постріли і проліт винищувачів на головою, самі росіян вже ненавидять.
кружкаЭсмарха• 15 августа 2022
Я против навязывания детям агрессивных настроений, но они растут в таких реалиях. Моему 10 и он с улицы уже приносит фразы Путин хуйло, чтоб он сдох и т.д. Но конкретно к русским ненависти у него нет и я в таком русле точно воспитывать не буду. Чем тогда мы будем отличаться от них??

Да, надеюсь все дети будут русофобами. И будут мочить их недоделанных утырков по всему земному шару!
Дама с заначкой• 15 августа 2022
Мої діти і самі такими стали, аналізуючи ситуацію. Підлітки.
Бамбарбия! Кергуду.• 15 августа 2022
Ответ дляинтайм_не_предлагать
Это какая же, та где Украина собиралась напасть на рашу и белорусь, там даже карта была, или та где омерика спровоцировала святую рашу ’ защитить свои украинские земли’.
Уточните пож
автор Скромняшка • 15 августа 2022
Ответ дляЖидкость для снятия глаз
У Вас всі рашоботи на ставці
Ласковая_львица• 15 августа 2022
Буду учить любить жизнь.
Карамелька• 15 августа 2022
А что их воспитывать, они сами такими растут. Мне не нужно было о ненависти к русским даже говорить, всё на их глазах. Русские сами сделали это, своими руками.
Стетоскопуло• 15 августа 2022
Моя задача воспитать детей так, чтобы они могли получать удовольствие от жизни и своего роста. Чтобы смогли создать всё о чём мечтают и всегда продолжали мечтать.
В этом случае ненависть это противоположность моей цели. Поэтому буду учить уметь прощать и при этом проявляться так, как они считают нужным. Пусть остаются такими какие они есть и всегда позволяют себе иметь свою норму и свои взгляды на происходящее.
Бамбарбия! Кергуду.• 15 августа 2022
Ответ дляТётя Хрюша
Кстати, вы знали что в азов восновном вступали парни с Донецкой и Луганской обл( я не давно узнала), так что их детям и до войны все ясно было, теперь конечно без комментариев((
Бабка_в_кедах• 15 августа 2022
Чтобы ребенок был таким же торкнутым как россияне? Та ну на фиг. От убогих лучше держаться в стороне, без симпатии, но и без ненависти.
автор Скромняшка • 15 августа 2022
Ответ дляЛасковая_львица
Буду учить любить жизнь.
Я своїм теж так говорю,а дочка сказала, що росіяни в діток життя забирають
Единорог_помог• 15 августа 2022
Мої і зараз знають (8 і 5 років), що в нас війна, росіяни напали на нас. Ми живемо в спокійному регіоні, але що таке тривога знають, в моє містечко вже 2 рази прилітали ракети. Так, вони знають, що росіяни погані люди і їх треба стріляти. Вони їх вже не люблять, через війну вони вперше літом не полетіли на море, не святкували номально д.н., багато чого не можемо купити, тому що впав дохід. Уявляю, як їх ненавидять діти, в яких розбомбили будинок, чи вбили когось з рідних, чи діти які сиділи в окупації.
Мої діти співають всі популярні патріотичні пісні, перестали дивитись мультики російською і слухати пісні російською мовою, навіть в машині коли заграла пісня російською, кричали хором виключи, то москальська пісня! Їх не треба вчити, вони самі все бачать, на жаль наші діти стали дітьми війни.