Скромняшка• 15 августа 2022

Чи будете виховувати русофобів?

Не троль і не провокатор!Подивилась відео жінки,яка обіцяє виховувати своїх дітей русофобами, навчить ненавидіти росіян,хороший руский=мертвий руский.
Як ви ставитись до цього?Чи взагальному можна плекати некависть в дітях ?
Результат:
вже голосів: 305
169 (55.41%) Ні,не буду вчити ненавидіти
136 (44.59%) Буду виховувати русофобів
Коварная Зая• 15 августа 2022
Ответ дляСкромняшка
Моє питанням широкому значенні терміну:
Русофо́бия (нем. Russophobie, фр. russophobie, от рус[2] и др.-греч. φόβος — страх) — предвзятое, подозрительное, неприязненное, враждебное отношение к русскому народу, России[3], русскому языку, русским[4], специфическое направление в этнофобии[5] (в более узком смысле — страх перед Россией или курсом российской внешней политики[6]).
Чому тема в анонімному розділі?

Виннипуховна• 15 августа 2022
Ответ дляСплюшка
Много людей, живущих в Украине, по национальности русские. Многие, кто воюет против Украины, буряты, удмурты и прочие, как теперь поступите?
Тобто ви хочете сказати що то буряьи погані, а рускі то хороші і вони проти війни?
Kabizyaka• 15 августа 2022
Відтепер без анонімів.
З повагою, Адміністрація.
GaleTTa• 15 августа 2022
Ответ дляВиннипуховна
Нав´язування агресії це як раз те що відбувається на росіі, коли з пеленок їх в військову форму одягають на паради і свята.
А ви будете розказувати, що не всі рускі погані і що серед того лайна можно відшукати брильянт, просто треба гарно і терпеливо пошукати?
Ну во первых действительно не все, есть и адекватные. Во вторых у нас не бывает обсуждений каких-то национальностей в принципе. Специально вдалбливать ему это я не буду. Но дети сами берут извне информацию. Вот пока оформлялись в миграционной он оставил там творение. Говорю откуда взял? - из тиктока)))
marata• 15 августа 2022
Ответ дляВытворунка
Так, теж хотіла написати, що через час( може дуууже довгий) ненависть мине. Я з тих людей, що намагаються згладити чи оминути конфлікти.
І так, раніше мені була какая разница на якій мові, і мені подобається поезія Пушкіна і музика Чайковського. Але, зараз не може бути вже нейтралітету - бо росіяни - це зло! Від зла не відвертаються, не тікають. Зло має бути і буде знищене!
І ця історія триває занадто довго, вона почалася не 24 лютого. Але багато чомусь не розуміють, що Україну свідомо ненавидять і знищують дуже давно (( Голодомор, розстріляне Відродження, катівні і т.п. Ці мерзоти нищили Україну весь час
Ночка_темная• 15 августа 2022
Ответ дляБубль Гум)
Нет конечно. Вы немцев сильно ненавидите? Точно также будет с русскими через время
Ну якби німці не розкаялися а поносили українців на всі боки і розказували що українці недонація і країна їх видумана, а насправді ісконно німецька земля і вбити їх треба,то думаєте відносини були б гарні?Парашани на це нездатні,вони он лайн бачать наші муки і кричать ещё, ещё.В чому таке може покаятися?Озлобиться хіба з за програшу,затаїть злобу і знову полізе нас вбивати пізніше.
Rikitikitavi_2022• 15 августа 2022
буду виховувати українофілами

hell• 15 августа 2022
Звичайно, так і виховую вже . Навіть дружину, сказала, що будь яку нехай приводить, хоч мавпу з пальми, аби не руську. Ну, і я думаю так. Сама їх люто ненавиджу, усіх
Mussja• 15 августа 2022
Ответ дляGaleTTa
Оооо, знайомий віршик. Мій теж його розказує
JuliaGluhenko• 15 августа 2022
Ответ дляСкромняшка
У Вас всі рашоботи на ставці
Чого ви ховаєтесь під анонімом?Вам соромно свою позицію озвучити відкрито?Кого ви боїтесь?Такі теми не повинні бути під анонімом.Чому не відкриваєтесь?
floxey• 15 августа 2022
Не буду вчити ненавидіти. Достатньо просто знати, що русскім бути соромно.
Bejza• 15 августа 2022
Ответ дляСтетоскопуло
Мне до Вашего уровня добра, как до Рима пешком)
Счастья Вам и всего хорошего
Расскажите в каком замке розовых пони вы живете. Я так понимаю детям по 2-3 года и вы считаете, что все будет так, как хотите вы, вы их оградите от сверстников, людей, только мыльные пузыри, цветики- семицветики желаний, пони, кентавры, бабочки, вся жизнь в облаках, желаниях
NikaVesna• 15 августа 2022
Ответ дляКофе в лобби
Тобто на одній шальці терез у вас вісім з копійками років (1914-1918 - 1941-1944), а на другій - понад 300. І вони у дивному, прекрасному балансі. Круто так вміти спотворювати реальність :) Забористо.
Екатерина вторая - немецкая принцесса. Не коверкайте и вы историю.
Немцы во вторую мировую принесли горе половине земного шара.
Mussja• 15 августа 2022
Ответ дляhell
’Кохайтеся чорнобриві, та не з москалями’ Ще Шевченко писав, нічого не міняється, все актуально
amoa• 15 августа 2022
Ответ дляGaleTTa
Зрозуміло, ви все ж таки з тих у кого не все так однозначно.
Мелитрисса• 15 августа 2022
Ответ дляВиннипуховна
А як можна тримати нейтралітет коли на твоїх очах знищують твою країну і її мешканців просто так за те що ми українці?
Автор спрашивает о тотальной ненависти к россиянам. Но там же 30% не поддерживающих войну. Кроме того, если мы начнем ненавидеть всех россиян поголовно за то, что они россияне, чем мы будем лучше их? Я чудовищем не стану, они того не стоят. Проклятия, нецензурная лексика, пожелания войны и бомбежек всем россиянам, это я уже прошла, сейчас не думаю об этом, не хочу становиться такой как они, но и добра не желаю, пусть им воздастся за все их дела по заслугам.
JuliaGluhenko• 15 августа 2022
Ответ дляБубль Гум)
С чего Вы взяли?Это один из моих страхов.
Фантуля• 15 августа 2022
Ответ дляСтетоскопуло
Счастья Вам и всего хорошего
Я не корректно написала, Слава богу що вас минуло лихо ,мала на увазі, що дуже легко буди доброю , якщо тебе не зацепило, тому краще вчити реальності- що вони звірі, і ними треба гидувати
awso1977• 15 августа 2022
Ответ дляБубль Гум)
Ну років через 60 можливо.

Лиса Порш• 15 августа 2022
Ответ дляЭмчЭндЭм
А мои с 14г
Мои нет, я тогда пыталась их оградить и как тут пишут воспитывать в любви, да и маленькие еще были плюс я была пацифисткой и убеждена была, что нет плохой нации, есть плохие люди (это моя ошибка).
Они с ребятами срассии играли вместе чатились, а сейчас кроме того что они видят вокруг еще и получили порцию хейта от бывших друзей за то что украинцы.
Мораль одна бешенную собаку - пристреливают, что бы не пострадать, а не пытаются с ней дружить и говорить, что может она хорошая
NikaVesna• 15 августа 2022
Ответ дляНочка_темная
Удалено администрацией...
автор Lykris • 15 августа 2022
Ответ дляJuliaGluhenko
Вже без анонімів.Я особисто русофоб-бандерівець,з сім’ї депортованих в Сибір.Між дітьми велика різниця: суну майже 18 сам все розуміє,дочка ще неможе самостійно зрозуміти всіх подій перепитує а як?,а чому,а за що?
Ксения З.• 15 августа 2022
Ответ дляКарамелька
Слушайте, немцы не орали, что они нам братья и мыодиннарод.Понятно, что война есть война, но всё же. Эти вставили нож в спину.
Так немцы и не славяне
Mussja• 15 августа 2022
Ответ дляКсения З.
Так немцы и не славяне
Так і москалі не слов´яни
amoa• 15 августа 2022
Ответ дляМелитрисса
Я не збираюся серед лайна шукати ті 30 % і дітям не раджу маститися. Воно того не варто.
GaleTTa• 15 августа 2022
Ответ дляamoa
Все як раз однозначно, але щоб перемогло добро то воно повинно ж бути...хоча б в наших дітях, якщо ми вже не можемо його генерувати
ok18sana• 15 августа 2022
Ответ дляmarata
Так, можу з впевненістю сказати за себе, що я, як і багато інших, була сліпа. Я не бачила справжньої картини дійсності. Мені було зручно в рожевих окулярах думати, що вони нам брати. Зараз люди прозрівають. Нажаль так мало статися. Було багато передбачень, що брат піде на брата..
znumi• 15 августа 2022
Ответ дляСкромняшка
Моє питанням широкому значенні терміну:
А чому Ваше визначення російською мовою?
При цьому, старт пост такий весь українською, а тут такий прокол.
Anna27021990• 15 августа 2022
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Кстати, вы знали что в азов восновном вступали парни с Донецкой и Луганской обл( я не давно узнала), так что их детям и до войны все ясно было, теперь конечно без комментариев((
Так это логично,Азовсталь,Азовское море рядом.
znumi• 15 августа 2022
Ответ дляБубль Гум)
Німецький народ пройшов через покаяння. І не тільки на словах, були цілі дії по перепохованню жертв, і німці вручну це робили. І багато хто досі ще відчувають свою вину за ту страшну трагедію.
А від росіян для початку отримати хоча б усвідомлення своєї провини. Не впевнена, що це взагалі реально в найближчі кілька поколінь.