ПодругаМужа• 19 августа 2022

Дівчини, чи я дійсно занедбала свою дитину? Потрібна думка зі сторони

Маю дочку 2,5 роки. Мега активну, яку все інтересує, не посидючу. Займаємось з нею ліпленням, малюванням ,але то все не більше 10-15 хв. Книжки не любить як читаю, одразу перегортає сторінки.
Приїха до бабці, вона дала розмальовку і карандаші. Дочка почала хаотично розмальовувати, виходити за лінії і тд. І тут я вислухала. Що то все через те,що дитиною не займаються,що я не привчила її сидіти на одному місці. Коли бабця попросила її поскладати карандаші, вона впихувала носиками то до низу,то до верху опанування. Знову не так.
Я пояснила, що я не бачу проблеми, дитина не висить годину малюючи в такому віці, нормально що виходить за лінії і хоче покалякати одразу всі сторінки.
Чи я не права, чи дійсно не привчила. Розказую,пояснюю, але не сидить вона довго,нудиться
Библиотекарь• 19 августа 2022
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Наша уже работала
И курила за свои.
Элька-Карамелька• 19 августа 2022
Послухайте, не пишіть мені , загубились ви . Якби я хотіла з усіма поспілкуватись , то відкрила б свою тему, я ваших порад не потребую, вигулюцте пальто в іншому місті! Не відповідайте, щасти!
Живчик-счастливчик• 19 августа 2022
Кажіть в бабу вдалася