Капуста Маша• 22 августа 2022
Кто находится за границей, вас выпихивают из укр школ?
А Я Самая Самая• 22 августа 2022
Ответ дляКапуста Маша
А если по пути в школу из школы?
А если по пути в школу за границей самокат собьет?
Капуста Маша
• 22 августа 2022
Ответ дляА Я Самая Самая
Ви можете забрати документи і залишатись до кінця війни (чи життя) за кордоном. А як ви хотіли? І рибку з´їсти і сісти? Школа вам видає документи про освіту, вона зобов´язана контролювати рівень знань своїх учнів, А не написані контрольні мамою чи ще кимось..
Почитайте постанови министерств
А Я Самая Самая• 22 августа 2022
Ответ дляПроня_Прокоповна
Не з´їжджайте з теми.
Вас насмішило, що я написала, що від кількості учнів залежить зарплатня педагогів, і до чогось приплели Київ.
Тепер просто робите вигляд, що не розумієте, про що я.
Зарплатня педагогів не залежить від кількості учнів в класі. Якщо навіть буде недостатньо учнів-класи зроблять маленькі. Ніхто педагогів не скорочує
А Я Самая Самая• 22 августа 2022
Ответ дляКапуста Маша
Почитайте постанови министерств
І ви почитайте
Ви навіть не можете домогтися навіть того, що там вказано, не говорячи про те, що не вказано
Капуста Маша
• 22 августа 2022
Ответ дляА Я Самая Самая
Мы сами на самокате уже,ваши речи вам на плечи
Капуста Маша
• 22 августа 2022
Ответ дляА Я Самая Самая
І ви почитайте
Я читала,а вы- нет,про рыбку только и знаете
А Я Самая Самая• 22 августа 2022
Ответ дляКапуста Маша
Ваші речі на плечі вам. Повтікали, як криси, і розказують, що тут всіх дітей повбивають.
А Я Самая Самая• 22 августа 2022
Ответ дляКапуста Маша
Якби ви хоч щось читали-не задавали б тут таких тупих питань
Капуста Маша
• 22 августа 2022
Ответ дляГерцогиня
Забираем документы, экстернат никто не потянет
А вы за границей идете в следующий класс или в тот же , что и дома отходили?
Проня_Прокоповна• 22 августа 2022
Ответ дляА Я Самая Самая
А от і ні)
Зараз, в зв´язку зі скрутним становищем і скороченням фінансування, повинно бути проведене повне комплектування класів, ніхто не буде в повному обсязі оплачувати педагогу заняття з класом з 3-4 або навіть 10 учнів.
Герцогиня• 22 августа 2022
Ответ дляКапуста Маша
Тут по возрасту идут, сын в 11 лет в 7 класс, дочка в 9 лет в 5 класс, в Украине они перешли в 5 и 4
А Я Самая Самая• 22 августа 2022
Ответ дляПроня_Прокоповна
А от і ні)
Не буде класів по 3-4 учні. В Україні повно дітей.
В селах і до війни було мало, навіть по 2 учні. Вчителі отримували і отримують повноцінну зп
Капуста Маша
• 22 августа 2022
Ответ дляir.zhuck
Якщо у вас дитина 5,6,7 класу, то переходьте до нас в дистанційні класи
А так можна? Ми перейдемо ,і буде зараховуватисьрік?а як це зробить?
Проня_Прокоповна• 22 августа 2022
Ответ дляА Я Самая Самая
Скажіть це жителям Харківської, Миколаєвської та інших прифронтових областей.
А Я Самая Самая• 22 августа 2022
Ответ дляПроня_Прокоповна
Ці області не будуть вчитися очно. До чого це порівняння?
Бесконечность-не предел• 22 августа 2022
Ответ дляКапуста Маша
А у нас вот лицей,и они пишут,что это их не касается,у них или ты онлайн или документы забирай
Пусть покажут какими документами это регулируется.
Забыла что?• 22 августа 2022
Ответ длякак тебе такое илон маск
А для чого вам укр.школа, якщо дитина навчається у європейській? Нехай вже освоює європ.програму, долає мовний бар´єр, спілкується у новому середовищі. Ви хочете однією попою всидіти на двох стільцях.
ві бі тоже не хотели, если бі не уверені біли что останетесь ТАМ навсегда
Ответ дляА Я Самая Самая
Ага, ясно, удачі
Що вам ясно? Ви, працююча в освіті, не знаєте, що для зарахування в школу не потрібна довідка про щеплення?
Наказ МОН №367 від 16 квітня 2018р. ПРО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ПОРЯДКУ ЗАРАХУВАННЯ, ВІДРАХУВАННЯ ТА ПЕРЕВЕДЕННЯ УЧНІВ ДО ДЕРЖАВНИХ ТА КОМУНАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ ДЛЯ ЗДОБУТТЯ ПОВНОЇ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ:
Прочитайте, багато нового дізнаєтесь.
Братья Капли• 22 августа 2022
Ответ дляКапуста Маша
Так, возможно ,что даже те,кто остался,не смогут появляться,чтоб по пути руки- ноги не поотрывало
Да ладно
Ответ дляКапуста Маша
І що тепер робити,бо уже дзонять.
Ігнорувати незаконні вимоги, не розказувати де ви знаходитесь, не забирати документи, не підписувати ніяких заяв, а просто сказати яку форму освіти ви вибрали для своєї дитини.
Медична довідка форма 086-1/о, яку щорічно батьки приносять в школу, теж можна не нести, якщо дитина не ходить в школу. Це довідка для фізкультури.
На всі вимоги відповідайте НЕ НА ЧАСІ.
Kiev-tanya• 22 августа 2022
Ответ дляА Я Самая Самая
Чого ви така зла і агресивна?
Капуста Маша
• 22 августа 2022
Ответ дляБесконечность-не предел
Якийсь статут,но понятно,что довоенный,а жизнь уже на 360 градусов поменялась
Капуста Маша
• 22 августа 2022
Ответ для-Ань-
На всі вимоги відповідайте НЕ НА ЧАСІ.
А потом все равно отчислят,когда будет контроль знаний итд,тут уже хоть бы год не пропал
Капуста Маша
• 22 августа 2022
Ответ дляКотики-муркотики
Будем учиться онлайн в украинской школе и очно в польской.
Так а время совпадает же или онлайн Украина после трёх часов,например?
Kiev-tanya• 22 августа 2022
Ответ дляКотики-муркотики
И мы так же, но в другой стране.
Котики-муркотики• 22 августа 2022
Ответ дляКапуста Маша
У нас много кто за границей, поэтому учителя обещали организовать онлайн так чтобы это время не пересекалось с очным обучением зарубежом.