ТаПрямТам• Изменено 24 августа 2022

Що я зрозумів за місяць на совєтчиці, або усереднений портрет совєтчіци

Буде багато буковок, комі лінь - не читайте, кому не лінь - йдіть робіть каву, чай і вмощуйтеся зручніше. Інтро: я чоловік, вже 9 років на кідстаффі, але тільки місяць як підсів на совєтчіцу. Підсів - це саме те слово. З початку війни не вилазив з новин, а от місяць як мені новини замінила совєтчіца. Випадково зайшов на тему про чоловічі анкети на сз (для мене сз актуальна зараз тема), а далі вже засмоктало. Ну і якщо хтось читав, то це я створював тему-відповідь про жіночі анкети. За цей місяць я начитався різного, і це давало різні емоції: від подиву і шоку до бажання обійняти, розрадити совєтчіц. Але і вималювався збірний образ совєтчіци. Сьогоднішня тема про відверте фото і вчорашня про вгадай вік (там де жінці 39) були останніми краплями, які спричинили бажання це написати. Власне поштовхом стали грубі коментарі в цих темах. Як на мене, то обидві жінки чарівні і мають чудовий вигляд, але совєтчіци їх обох заклювали. Отже GO.
Мій портрет совєтчиці (знаю переклад цього слова, навмисно вживаю цю форму, бо вона краще показує моє ставлення):
1. совєтчіца - зла. вона недовго думаючи ображає, пише недоречні, гнівні коментарі, любить накинути на вентилятор. совєтчіца не порадниця, а заздрісниця і грубіянка.
2. совєтчіца - суперечлива особистість (мяко кажучи). Вона вірить в таро, нумерологію, відящіх, гадалок і у всіх існуючих шарлатанів. Вона вважає збоченнями якщо її син колекціонує перекидні календарі, або якщо її син підліток мастурбує. Називає себе розумною, але готова накласти на себе руки через вдвічі старшого чоловіка, якого знає три місяці і навіть не кохає
3. совєтчіца і сімя - це окрема, велика тема. Совєтчіца мріє знайти чоловіка, щоби відібрати у нього його картку, контролювати не тільки його фінанси, але і вирішувати за нього з ким йому можна спілкуватися (тема про подругу чоловіка), контролювати його особисту переписку (тема про те як жінка читала переписку з лікарем), а ще їй потрібен чоловік щоби потім на совєтчіце скаржитися, який він казьол. Совєтчіца прагне брати і нічого не хоче давати. Вона навіть не хоче прасувати білизну. Совєтчіца говорить: кому треба, хай сам собі попрасує, а мені ще треба встигнути перечитати сто мільйонів тем на совєтчіце і відіслати тарологу гроші з карточки чоловіка. Правда совєтчіца розуміє, що не можна тільки брати, але треба і давати, тому вона вирішила, що її роль буде такою ж як у самиці орангутанга, чи будь-якої іншої самки у світі тварин. Йдеться про те, що совєтчіца переконана, що секс - це її золотий ваучер, що в сексі вона передає чоловіку магічну енергію і у чоловіка пре бізнес (тоді всі чоловіки мали би бути успішними бізнесменами, але це чомусь не так). На цьому внесок совєтчіци закінчується, чоловік має її утримувати, а вона невинна нічого, навіть прасувати білизну. Чому порівнюю совєтчіцу з самицею? Бо вона пропоную чоловікові те саме, що і будь-яка самиця. Але людина це більше ніж тварина, у неї є інтелект, душа і не можна все зводити до пісюнкових тем. Коли ж чоловік хоче з совєтчіцою збудувати щось за межами сексу (вчорашня тема про те, що чоловік запропонував подрузі подивитися фільм, щоби потім його обговорити), то у совєтчіци це викликає подив, і вона спішить порадитися з іншими совєтчицями. Ну і ясно, що совєтчиці радять їй забити і не дивитися цей фільм. Адже на то вони і совєтчиці, що вони хочуть тільки карточку чоловіка і не готові щось давати окрім сексу. Вони не розуміють, що це за ситуація, коли чоловік прагне поділитися з жінкою своїми переживаннями, враженнями, коли хоче впустити жінку у свій духовний світ. Вагіна - наше всьо, поза цим нічого нема. Так сказала совєтчиці гадалка, а гадалка перевірена, надійна, вона он вгадала, що совєтчіца дзвонить через сімейні, любовні проблеми (ну якщо це не проканало, то гадалка йде далі за списком найпоширеніших проблем - здоровя, діти, бізнес - поки не намацає потрібну тему), а це ж так просто не вгадаєш, значить гадалка дуже вумна.
Хух, втомився писати, ну думаю ви зрозуміли, які мої враження від місяця перебування на совєтчіце. П.С. Совєтчіца - це не всі жінки цього форуму. Є ті кого я підтримую, наприклад, ці дві згадані мною жінки, які виставили тут свої фото. Насправді думаю, що таких тут більшість. Тож не треба підозрювати мене у женоненависництві, навпаки, мій допис як раз спровокований бажанням підтримати жінок, яких тут цькують совєтчіци. Совєтчіци, будьте будь ласка добрішими. Виникла думка: а якби існувала чоловіча версія Совєтчіци, то чи справила би вона на мене краще враження? Не певен.
Ну і на останок хочу почути думку совєтчіц (зможете там відвести душу) щодо шансів знайти жінку (я писав про актуальність для мене теми СЗ) з таким набором характеристик: 1. україномовна (не говорить українською зі мною, а говорить так завжди). 2. самодостатня, фінансова незалежна (да знаю, що почнете закидувати про жлобство. наслухався вже у темі про жіночі анкети. я в тій темі пояснював чому це важливо, не буду повторюватися, бо і так багато написав, але це не про гроші взагалі, це як показник особистості). 3. Не вірить в хіромантію, астрологію і всю цю єресь. За минулий рік прочитала хоча би 5 книжок. 4. Цікавиться літературою, мистецтвом, політикою. Тобто може підтримати розмову на соціально-політичні і культурні теми Ну і при цьому гарна, справді гарна. Одним словом вона має бути жіночою версією мене. Шанси є?
Результат:
вже голосів: 344
235 (68.31%) вітаю! помреш холостяком
109 (31.69%) так, я така
Мадам Подлинник• 24 августа 2022
Ответ дляТаПрямТам
сьогодні державне свято. розумію, що є професії для яких це не вихідний, але все таки для більшості сьогодні не будень, навіть якщо це і робочий день
Ми працюємо з святковим настроєм
LadyDShoes• 24 августа 2022
Ответ дляДуболом
У мене зустрічне питання: а коли ви встигаєте читати книжки за Совєтчіцею?
Тут або ’5 книжок за рік’, або детальний перелік і хронометраж всіх тем на Порадниці :)
П.С. ви - жінка, жоден чоловік 1). не буде читати оту всю лабуду, яку тут постять жінки та ще й ’конспектувати теми’, 2).не буде чоловік так розмусолювати. Ваш стар пост у чоловіка помістився б максимум у 10 коротеньких речень. 3). Чоловік ніколи тут не шукатиме половину, він швидше на сайти знайомств піде.
Ну чого є такі чоловіки …
tarveldy• 24 августа 2022
Ответ дляЛюбви вам!
Покажіть мені ту, яка не бреше
Брешуть всі. Хтось більше і по дрібничках. Хтось брехуха зі стажем. Ну як я.
Не брешуть з аутизмом люди
автор ТаПрямТам • 24 августа 2022
Ответ дляХлопаю ресницами
нет, просто тупых никчемных мужчинчиков чую за километры))))
видно в житті часто траплялися, раз у вас вже професійний нюх. жаль
Дуболом• 24 августа 2022
Ответ дляРевнивая жена
Для людини, яка читає швидко, 5 книжок - це ніщо.
У мене був свого часу викладач-математик, який одночасно читав 4-5 книжок. Одну-дві з математики, якийсь легенький детективчик і 1-2 - біографії когось з відомих людей.
Я тоді не розуміла, як це. А він все встигав. І викладати, і до пор готуватись, і читати, і грати в дитячі ігри за комп´ютером.

Взагалі кількість - не якість. Я зараз читаю 1-2 книжки в день. Тікаю від реальності. Не знаю, як сказати українською, російською це було б ’чтиво’ - з двох сотен прочитаних за останні місяці книжок я могла б порадити аж дві. Ті, які ’зачепили’, могли б мати користь.
Фентезі, казочки про драконів, ельфів, фантастика і т. ін. - це точно не те, що автор теми рахував би за книжки.

Видно, що Ви любите книжки. Але чи зможете Ви так само легко перерахувати всі теми на Порадниці? Книги і Порадниця на тому рівні, що продемонстрував автор теми, несумісні)
Тут або к ’умним’, або к ’красівим’ :)
Любви вам!• 24 августа 2022
Ответ дляtarveldy
Не брешуть з аутизмом люди
О, значить в нас всі здорові баби! Це радує.
ШобВам_КакНам• 24 августа 2022
Ответ дляТаПрямТам
а якщо людина веган чи мусульманин і хоче бачити таку ж людину поруч з собою, то він теж розводить срач?
Так пусть идет в веганское кафе и в мечеть, не? Странно идти на фестиваль стейков или в Ватикан.
frumoasa17• 24 августа 2022
Капець, оце простирадло, але прочитала
Немає шансів
автор ТаПрямТам • 24 августа 2022
Ответ дляПросто болталка
Ви хочете отримати в супутниці україномовну і чемну жінку, то нащо ви викривлюєте нашу мову? Ще й на кацапський лад? Фу
І чого це ви одинак? 65 рочків і один
А скоріше за все ви тріль, який мітить в топ), от таку категорію порадниці знаємо дуууже гарно)
так, я тріль. тільки ніком не кажіть
ШобВам_КакНам• 24 августа 2022
Ответ дляПросто болталка
І чого це ви одинак? 65 рочків і один
СКОКА? СКОКА?
Дедушке 65 годиков и он на женском форуме трется? Сиделку ищет?
автор ТаПрямТам • 24 августа 2022
Ответ дляПодскажите плиз
Колись даааавно один мудрий чоловік сказав мені, що з віком до людей приходить найважливіша і найкорисніша риса- вміння бути гнучким. Хто не здатен бути гнучким- приречений. Я з кожним роком в цьому переконуюсь. Ваші принципи і пункти вам заважають, але це ваша справа, звичайно.. а ще важко це усвідомити. Я не маю на увазі зраджувати собі, але принципи по відношенню до інших це типовий егоїзм.
оце порадниця, а не совєтчіца. Мудрі слова і мудрий знайомий
жар-птица Нюра• 24 августа 2022
Ответ дляLadyDShoes
5 книг?))) это будет читать женщина которая не работает, дома ничего не делает, без детей и сидящая вечно на диете. Автор живет в мире розовых пони и заек
5 книг за год это много???? Я за месяц больше читаю....
ШобВам_КакНам• 24 августа 2022
Ответ дляТаПрямТам
не прати а прасувати. і там треба сприймати у контексті: тема була чи прасують жінки чи лінуються. більшість лінуються
Так и мужики не убивают мамонтов, не бороздят океаны, открывая новые земли, не строят дом своими руками. Откуда претензии к женщинам?
tarveldy• 24 августа 2022
Ответ дляЛюбви вам!
Аутизм не хвороба
]Mrs.Сексуальность[• 24 августа 2022
Писал не мужик, это раз. Писала занудная баба это два
КарамбОлька• 24 августа 2022
Не знаю правда ли вы мужчина, но про советчиц в точку, тут таких хватает. Проголосовала что умрете холостяком. А вообще бегите, закидают помидорами.
ШобВам_КакНам• 24 августа 2022
Ответ дляПодскажите плиз
Мудрость приходит с возрастом. Но чаще всего, возраст приходит один. И это как раз случай Автора.
автор ТаПрямТам • 24 августа 2022
Ответ дляДикая Роза
Автор, хороший текст, але жінки які заробляють і можуть фінансово бути партнером в сім‘ї не жіночні, бо щоб заробляти треба мати яйця. Все інше може бути, і її саморозвиток буде не на користь борщів та прасування. Ви двоє працюєте, двоє голодні, але готуєте ви, бо в неї ввечері теніс, вам підходить?
дозвольте уточнити: ви точно маєте на увазі, що у неї теніс? бо вище ви писали, що у неї яйця. я трохи заплутався. Бо з пенісом мені не підходить
ШобВам_КакНам• 24 августа 2022
Ответ дляжар-птица Нюра
Нет шансов, вы душный
Душный, старый, не успешный мужик с претензиями.
Подскажите плиз• 24 августа 2022
Ответ дляtarveldy
Аутизм не хвороба
Хіба?
Ревнивая жена• 24 августа 2022
Ответ дляДуболом

Тут або к ’умним’, або к ’красівим’ :)
Я дуже люблю книжки. З дитинства. Читаю швидко. Мінус - майже не запам´ятовую назви і авторів.
Ще й мама бібліотекар, можливо, це спадковість. Вона взагалі не може без книжок.
Всі теми на Порадниці не перерахую, але читала багато свого часу. І коментувала, і теми створювала.
Зараз же не так часто читаю Порадницю, вона мені сайт з новинами замінює.
Julieta78• 24 августа 2022
Ответ дляТаПрямТам
прімного благадарєн, дарагая савєтчіца. мій допис про вас
Молодой человек, Вы совершенно правы в своем портрете советчицы.
Только поймите, что образ этот собирательный, и большинство женщин здесь совсем не такие, как описанный вами образ.
А вообще для меня - Советчица, как сайт, - это параллельная вселенная. В жизни я не встречаю 90% того, и таких, что можно встретить здесь. И меня это радует.
А у вас шанс встретить нужную женщину - очень велик. Но не здесь. Бегите отсюда, пока ваш мозг не исказился понятиями типовой советчицы.
КарамбОлька• 24 августа 2022
Ответ дляТётя Хрюша
И что вообще интересно здесь читать мужчине, вот правда?
А почему мужчине не может быть интересно здесь читать? О женщинах много чего узнает точно, правда хорошего мало, удивительно что он после советчицы все еще хочет жениться.
автор ТаПрямТам • 24 августа 2022
Ответ дляжар-птица Нюра
Нет шансов, вы душный
це да
Марс атакует• 24 августа 2022
Ответ дляШобВам_КакНам
СКОКА? СКОКА?
От тільки сьогодні розказувала конкурентка. Ій 69 і приходив чоловік подруги свати свого друга.
Ну й каже їй, в парі ж краще. Взаємодопомога і все таке. От як мене серце прихватило то якби не дружина я б і не вижив.)))
Пріхлєбатєлі.
Щоб жінка доглядала старість треба до цього допомагати їй з дітьми, побутом і т.д. А нє так...здрасьтє Наташа, досмотріть а то можу здохнуть скоро.
tarveldy• 24 августа 2022
Ответ дляПодскажите плиз
Хіба?
Це стан, особливість
Але це розумієш лише коли поспілкуєшся багато з аутистами дорослими,
Просто болталка• 24 августа 2022
Ответ дляТаПрямТам
так, я тріль. тільки ніком не кажіть
Ну пишіть ще, скучно тривога за тривогою. Але давайте якось поактивніше, чи що. А вік обраниці який?
Губы рыбы• 24 августа 2022
Вы нудный
С таким подходом к поиску женщины/спутницы лучше найдите себе украиномовного собеседника на форуме и общайтесь, зачем вам именно женщина?
А вы ей что? Писюн раз в месяц и беседы про политику?
автор ТаПрямТам • 24 августа 2022
Ответ дляРевнивая жена

що за дві книги, ви можете порадити? я до речі теж одночасно читаю кілька книг
Нерадистка Кэт• 24 августа 2022
А мені здається все правда, неважливо хто йе написав.