Хачапууури• 24 августа 2022

Чи справді по руці можна сказати кількість шлюбів?)

Хто розуміється по лініях руки-чи справді можна взнати кількість шлюбів?і чи буде міграція?
Хто розуміється-що можна сказати по лініях моєї руки?
Щиро дякую за відповіді)
Аноним с кешбеком• 24 августа 2022
Ответ дляХачапууури
Може був ,а може ще буде.Залежно в чому він полягає,багато було періодів ’чорна полоса’(((((
Я тоже не хиромант, одно время интересовалась, то что помню сказала. Висела на спец форуме. Там не так надо делать, а намазть краской черной и сделать контрастный отпечаток и разбирать. И одни и те же люди спустя время делали отпечаток, линии менялись. То есть вы сами вершите свою судьбу)
автор Хачапууури • 24 августа 2022
Ответ дляАноним с кешбеком
Міграції не бачите?)))
Аноним с кешбеком• 24 августа 2022
Ответ дляХачапууури
Міграції не бачите?)))
Я таких тонкостей не знаю, поэтому ничего не скажу. Понимаю, что вам этот вопрос важен, но думаю лучше решить его логически, не эзотерически)
автор Хачапууури • 24 августа 2022
Ответ дляАноним с кешбеком
Щиро дякую Вам
Аноним с кешбеком• 24 августа 2022
Ответ дляХачапууури
Щиро дякую Вам
Пожалуйста, желаю вам принять верное решение
автор Хачапууури • 24 августа 2022
Ответ дляАноним с кешбеком
Дякую,нехай так і буде)))
Шкура Шуры• 24 августа 2022
Ответ дляЗапыхалась
(Автор,це все видаляється лазерною епiляцiєю,не так дорого,якщо надумаєте)
Недорого (безкоштовно), швидко і за раз - то над конфоркою. Вжик і немає.
Анонимба• 24 августа 2022
Ответ дляШкура Шуры
Я так роблю)
автор Хачапууури • 24 августа 2022
Ответ дляАнонимба
Я так роблю)
Супер
автор Хачапууури • 24 августа 2022
Ответ дляШкура Шуры
Супер
Анонимба• 24 августа 2022
Ответ дляХачапууури
Супер
Безкоштовно і завжди доступно) тільки вікно перед тим відчиніть))
автор Хачапууури • 24 августа 2022
Ответ дляАнонимба
100%%%
Леди_на_драндулете• 24 августа 2022
Ответ дляХачапууури
Спеціально для Вас мої волохаті жіночі руки!)))
В мене такі ж😀
Жынси_на_флиси• 24 августа 2022
Долго жить будете! Всё, что вижу.)) ну и счастья желаю!))
оксюморон• 24 августа 2022
1 шлюб
Леди_на_драндулете• 24 августа 2022
Ответ дляЛукава Кішка
если так хотите узнать больше, напишите ей
https://kashalot.com/users/momento/opinions/
Вы обращались к этой девушке? Как вам? Может знаете, в соц сетях она есть?
Gala-1986• 24 августа 2022
1 шлюб двоє діток
автор Хачапууури • 24 августа 2022
Ответ дляGala-1986
1 шлюб двоє діток
Що ще можите сказати?
Gala-1986• 24 августа 2022
Ответ дляХачапууури
Що ще можите сказати?
В дитинстві була якась хвороба чи операція, але все добре минулося, бо в вас є лінія ангела охоронця, ви легко видужуєтє, часто змінювали роботи 3-4 точно, в вас рука з вашою мамою схожа, ви будете тримати на собі всю свою сім´ю, грошових знаків на руці не видно, гроші то будуть то не будуть, але бідувати не будете, велика підтримка батьків. Дітки однополі у вас, чоловік в формі не обов´язково у військовій.
автор Хачапууури • 24 августа 2022
Ответ дляGala-1986
А по лінії життя по роках розумієтеся?)і чи є міграція?
Gala-1986• 24 августа 2022
Ответ дляХачапууури
В 65 якась хвороба, а так лінія життя десь до 77 років, міграція є дві дороги перед вами відкриті, а ви сумніваєтеся.
автор Хачапууури • 24 августа 2022
Ответ дляGala-1986
А краще їхати чи ні?)
Лукава Кішка• 24 августа 2022
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Да,она просто описала меня,указала на какието периоды жизни,ничего сверхестественного,подхожу к одному важному году из названных ею,посмотрим)
Gala-1986• 24 августа 2022
Ответ дляХачапууури
А краще їхати чи ні?)
Вам вирішувати, але буде важко, хоча що тут, що там вам потрібно буде працювати і нелегко.
автор Хачапууури • 24 августа 2022
Ответ дляGala-1986
Де більше перспектив і плюсів не бачите?)
Gala-1986• 24 августа 2022
Ответ дляХачапууури
Напевно там
автор Хачапууури • 24 августа 2022
Ответ дляGala-1986
Напевно там
А в питанні ’пошуку себе’,професія щось можите підказати?)
Gala-1986• 24 августа 2022
Ответ дляХачапууури
Робота з людьми, ви відчуваєте себе живою і потрібною коли спілкуєтеся з людьми.
автор Хачапууури • 24 августа 2022
Ответ дляGala-1986
Це справді так,в точку 100%)))
Може ще підкажите як менше тривожитись за все?)
Gala-1986• 25 августа 2022
Ответ дляХачапууури
Це справді так,в точку 100%)))
Просто час від час розслабляйтеся, відпускайте всі думки, бо на все воля Божа від вас не так багато і залежить! Частіше балуйте себе, досить відмовляти в усьому, ви живете лише раз, а життя швидкоплинне!