Заместитель автора• 25 августа 2022
У кого небольшой доход (10-15-20 тыс), что готовите
Соня-сонятко• 26 августа 2022
Ответ дляЗаместитель автора
Дєвочке переселенцу доставляють крупи масло олію чай каву і тд. А мені треба вийняти останні кошти і все закупити. Я теж живу в нелегкий час.
Вот вы бронелобая…хату снимаете, дровами топить будете? У всех сейчас времена нелегкие, но те, кто оставил свой дом, вещи, свою среду и бежал, как это можно сравнивать?
Вы из разряда нытиков, у которых все норм на самом деле, но они заламывают руки, не пытаясь что-то поменять или подстроиться под обстоятельства, хотя бы временно, без наматывания на кулак соплей.
Просто Филя• 27 августа 2022
Ответ дляЗалізна пані
Думайте, чому так. Мені немає сенсу говорити неправду, погодьтеся. Навпаки, всі люблять нити, що немає грошей) Коли чоловік заробить більше, ми навіть долари купляємо, небагато, 100, але все ж таки. Передивіться свої покупки, бюджет, раціон. Але скажу вам, що у нас не буває такого, що суп-борщ без м´яса чи каша без м´яса, битка чи підливи х м´ясом
скільки у Вас виходить на харчування?
скільки на молодшу дитину? скільки на старшу?
які є ще статті витрат в родині?
чи є село/дача/батьки/свекри/куми/друзі/родичі які підкидають овочі/фрукти/мясо,яйця і тп
може Вам все на дітей купують батьки чи віддають друзі
ссубсидія є?
багато буває таких собі непомітних додаткових надходжень у вигляді грошей чи продуктів чи речей, які дозволяють вписуватись у мінімльний бюджет
які є ще статті витрат в родині?
ссубсидія є?