Посудомойка• 27 августа 2022

Ненавиджу себе, ненавиджу дивитися в зеркало

Мені 45; роки три назад я: красуня, стильна, звертали увагу,жінки - колеги компліменти за стильні речі і смак. Був перелом руки і таза + щитовидна,стала коровисько. Сьогодні шукала сукню....зрозуміла,що не хочу нічого,хоч найшла декілька. Я у них як у мішках. Буде подія,потрібно виглядати презентабельно. Я нічого не хочу,згидувала себе з цією вагою. Розумію,що не хочу ходити у мішках. Пробувала худнути- зриваюся...
ХЗ,що робити...себе не жалію,сердита на себе,.....скажіть щось, неможу дивитися на це неподобство у дзеркалі....
Нехай щастить• 27 августа 2022
Ответ дляПосудомойка
Все так,але ж одяг у 58 не хочу,не хочу,я як пенсіонерка в ньому. Дорога професійна доглядова косметика,за собою доглядаю,манікюр,педикюр,але це все не те-бо немає легкості,короваа
Автор , у мене проблеми з гормонами після 30. Мені 40 і я себе ненавиджу. Розмір 50-52. Я не сприймаю людину в дзеркалі. Збираюсь до ендокринолога, готова приймати препарати, бо розумію , що це ненормально
автор Посудомойка • 27 августа 2022
Ответ дляТихомандражная
Так там три питання було:)
Ну ладно
Зараз гляну, останні не пам´ятаю.
Organic• 27 августа 2022
Какой вес был и какой сейчас?
Бочка порохУ• 27 августа 2022
Гнобити себе - це злочин. Ось, що я скажу. Особливо після хвороби і переломів. Ні, щоб пожаліти себе, з розумінням поставитись, бо ви ж сама це і пережили.
Гидувати собою, бо якісь жіночки більше компліменти на роботі не роблять. Це ціль вашого життя?
Зніміть корону і прийміть реальніть, яка вона є. А потім і сили з‘являться на схуднення
автор Посудомойка • 27 августа 2022
Ответ дляOrganic
Какой вес был и какой сейчас?
Було 76 зріст 180; є 125
автор Посудомойка • 27 августа 2022
Ответ дляБочка порохУ
Не за компліментами гонюмя,ні повірте,просто бачу тітку в дзеркалі,у якої задишка ,друге підборіддя,пузо...що тут полюбити?!
Organic• 27 августа 2022
Ответ дляПосудомойка
Було 76 зріст 180; є 125
Наели 50 килограмм? Ну ладно 10, ок даже 20 ок. Но 50????
ЧакрыНеРаскрылись• 27 августа 2022
Ответ дляПосудомойка
Активно рухалися? Я чай , каву без цукру,мабуть багато їм..одні крайнощі, психологічно в мене одна думка:я жирна і я жирна ....
якщо є можливість, то підіть у басейн
автор Посудомойка • 27 августа 2022
Ответ дляOrganic
Наїла...втратила дитину ,переломи і наїла, уявіть
автор Посудомойка • 27 августа 2022
Ответ дляOrganic
Ви мене запитали,я відповіла не для того,щоб ви дивувалися...
Бочка порохУ• 27 августа 2022
Ответ дляПосудомойка
Прийняти для початку. А як дітей люблять, просто за те, що вони є - безумовно. От і ви себе повинні любити безумовно. Як можна з огидою до себе ставитись??!!! Що ви такого зробили?
Organic• 27 августа 2022
Ответ дляПосудомойка
Удалено администрацией...
Бочка порохУ• 27 августа 2022
Ответ дляOrganic
Удалено администрацией...
Крутышка-Пышка• 27 августа 2022
Ответ дляЗубная фея
І я .Скину якихось два-три кг і через декілька тижднів вони знову повертаються.
Я після родів поправилась сильно, це мені було 37 років. Сама скинути не могла, і пішла в дієт-центр. То перших пів року врач казала не підключати вправи, а худнути на дієті. А потім вже підключити. Бо перші місяці я худнула по 3 кг, потім 2, потім 1. І от як стала 1 на місяць, пішла на спорт. Тобто при худненні спорт не зразу повинний бути.
автор Посудомойка • 27 августа 2022
Ответ дляOrganic
Удалено администрацией...
Не пишіть сюди будь ласка,знала що напишеш вмеяк є, обов´язково знайдуться такі як Ви- дивуватися будуть...дурна ви,дурна...
автор Посудомойка • 27 августа 2022
Ответ дляКрутышка-Пышка
Дякую
Organic• 27 августа 2022
Ответ дляПосудомойка
Вы вообще нормальная?
Вы хотите услышать какая вы сладкая малышка? Но вы же сами видите отражение в зеркале. Худеть не планируете, вы ведь срываетесь. Наела и наела.
Вы молодец.
Крутышка-Пышка• 27 августа 2022
Ответ дляПосудомойка
У Андре Тана літом була не погана колекція, дуже гарні плаття і льняні костюми. Там все молодіжне. Але не знаю, чи є там 58 розмір. Мамі 54 купувала то свободно знайшли. Там у нього колекція для пишних дам.
Зубная фея• 27 августа 2022
Ответ дляКрутышка-Пышка
Після родів мені й дієти не були потрібні.Кг злітали на ура.А зараз дуже важко .Але я дуже мало рухаюсь.Ще на цей пунктик списую.
Зубная фея• 27 августа 2022
Ответ дляOrganic
Удалено администрацией...
Ви така люб’язна 😡
автор Посудомойка • 27 августа 2022
Ответ дляOrganic
Вы вообще нормальная?
Вы молодец.
Я знаю яка я зараз...але ви лізете запитуєте причини,потім гидоту пишите.....
Крутышка-Пышка• 27 августа 2022
Ответ дляПосудомойка
Було 76 зріст 180; є 125
Багатенько. Але спробуйте зробити, як я написала в першому пості. Ну те що ви багато їсте, то таке. Ви точно їсте вуглеводи швидкі, раз така вага. Не купляйте їх.
Organic• 27 августа 2022
Ответ дляЗубная фея
Ви така люб’язна 😡
Человеку нужен пинок, а не жалость. От жалости можно ещё незаметно 10 наесть. Кому это надо, в ее возрасте.
автор Посудомойка • 27 августа 2022
Ответ дляКрутышка-Пышка
Сьогодні сніданок: гречка 200
Помідори 2 шт
Баклажани тушковані 150 грн
Обід 100 грам малини
Вечеря кава
Вода 1,5 л
В е на сьогодні
Organic• 27 августа 2022
Ответ дляПосудомойка
Хорошо. Давайте по другому - вы что то планируете делать с этим?
Зубная фея• 27 августа 2022
Ответ дляOrganic
Кожній людині потрібне добре слово.От і все.
автор Посудомойка • 27 августа 2022
Ответ дляOrganic
Я не жалію себе,хочу знати,може хто мав таку проблему як у мене,щоб дослухатися
Organic• 27 августа 2022
Ответ дляЗубная фея
Согласна
Organic• 27 августа 2022
Ответ дляПосудомойка
Проблема с весом у большинства женщин.
Вы сидели на диете последнее время?
автор Посудомойка • 27 августа 2022
Ответ дляOrganic
Важу їжу: сніданок,обід, вечеря. Тиждень вже пп, зривів тиждень не було,тримаюся ,важко дуже,хочу цукерку,іноді,але хочу...ось так.а похід за сукнею розсердив вщент