Посудомойка• 27 августа 2022

Ненавиджу себе, ненавиджу дивитися в зеркало

Мені 45; роки три назад я: красуня, стильна, звертали увагу,жінки - колеги компліменти за стильні речі і смак. Був перелом руки і таза + щитовидна,стала коровисько. Сьогодні шукала сукню....зрозуміла,що не хочу нічого,хоч найшла декілька. Я у них як у мішках. Буде подія,потрібно виглядати презентабельно. Я нічого не хочу,згидувала себе з цією вагою. Розумію,що не хочу ходити у мішках. Пробувала худнути- зриваюся...
ХЗ,що робити...себе не жалію,сердита на себе,.....скажіть щось, неможу дивитися на це неподобство у дзеркалі....
Аноним ФЕЯ• 27 августа 2022
Ответ дляБочка порохУ
Прийняти для початку. А як дітей люблять, просто за те, що вони є - безумовно. От і ви себе повинні любити безумовно. Як можна з огидою до себе ставитись??!!! Що ви такого зробили?
Спасибо за Ваши мудрые советы.
Зубная фея• 27 августа 2022
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Візьміть собі за правило- не менше 7000 кроків щодня.
Я зараз переважно вдома працюю, теж набрала спочатку декілька зайвих кг, бо сиділа...
З травня почала інтенсивно ходити, роблю декілька підходів по 20 хвилин. В обідню спеку ходжу по хаті)))
Якби ще час знаходити .Сидяча робота,потім домашні справи і спати.
ЖенаАйтишнеГа• 27 августа 2022
Ответ дляПосудомойка
Сьогодні сніданок: гречка 200
Помідори 2 шт
Баклажани тушковані 150 грн
Обід 100 грам малини
Вечеря кава
Вода 1,5 л
В е на сьогодні
Ваш організм боїться, що ви його заморите голодом, тому й не віддає зайві кг...
Для того, щоб худнути, треба нормально харчуватися, а не 109г малини в обід і кава на вечерю.
ЖенаАйтишнеГа• 27 августа 2022
Ответ дляПосудомойка
Важу їжу: сніданок,обід, вечеря. Тиждень вже пп, зривів тиждень не було,тримаюся ,важко дуже,хочу цукерку,іноді,але хочу...ось так.а похід за сукнею розсердив вщент
Цукерку (одну!!!) можете дозволити собі до ранкової кави.
Бочка порохУ• 27 августа 2022
Ответ дляparele
Вы что творите? Вам нельзя так питаться!
Вам нужно 2100 калорий, чтобы начать худеть.
Закачайте себе приложение для подсчёта калорий, купите кухонные весы, и начинайте понемногу приводить себя в порядок. Килограммов 20 скинете, можно начинать ходить.
Я для себе ще зрозуміла, під час їжі ніяких телефонів, книг, фільмів. Повільно їсти, зосереджуючись на процесі) Наче банально, але дієво. Я менше з‘їдаю.
parele• 27 августа 2022
Ответ дляПосудомойка
Є ваги,важити їжу
Уже хорошо. А теперь почитайте про полноценное питание.
В Вашем меню я не увидела белки. Если организм не будет их получать, он начнёт их забирать из мышц. Вам это нужно? Нет.
Вам нужно мясо, рыба, много овощей, творог, орехи, в общем, вкусный и полезный рацион, который позволит не чувствовать себя жертвой изнуряющих диет.
У Вас все получится. Я сама худела в 45. Не с такого веса, конечно, но чем меньше нужно скинуть, тем сложнее. Удачи Вам.
Берюковна• 27 августа 2022
Ответ дляПосудомойка
Вирішила не буду купувати ці мішки,вони грошей коштують,а толку,як воно не красить.
І одягнути толком немає чого... Або меле,або куце....я вже не можу це все терпіти,і себе терпіти,і дивитися ....ну, хоч плач,хоч скач...скотина я- розжерлася
Вот с этого и надо было начинать, а то щитовидка, кость широкая. Берите себя в руки, дайте себе определенный срок времени, например 3 месяца. Что за это срок вы не будете есть после 19.00 например, а голод запивать кефиром будете и днём тоже порции сократите. Из за стола вставать не наевшись, о еде не думать абсолютно. Меньше ее покупать тоже. Для этого занимать себя чем угодно и вместо мыслей о еде представлять себя стройной.
И всего то 3 месяца для этого вам надо.
Через 3 месяца увидите результат и у вас появится стимул взять ещё 3 месяца.
А срывались вы, потому что после обжираловки наверное вообще ничего не ели. Поэтому и срывы. Так нельзя. Надо есть все, что любите и вкусное, только в 2 раза меньше. Все порции сократить и не объедаться
ЖенаАйтишнеГа• 27 августа 2022
Ответ дляЗубная фея
Зайву зупинку-другу пройтися пішки. В обід не сидіти в офісі, а ходити.
Берюковна• 27 августа 2022
Ответ дляКошечка-муркошечка
В 45 метаболіз вже не такий як в 40.
Такий же. Только меньше двигаешься и больше ешь
Берюковна• 27 августа 2022
Ответ дляПосудомойка
Дякую, думаю теж бігати
Куда вам с вашим весом бегать? Сейчас в тренде китайская жиротопка. Я первые недели даже до конца не могла доделать упражнения, хотя они вообще лёгкие. Потом втянулась, сейчас спустя 2 месяца - красотка, живот ушел, попа подтянулась. Ну красота стройная
parele• 27 августа 2022
Ответ дляЗубная фея
Было бы желание. Я в обед на работе на тренировки бегаю. Правда, могу себе позволить удлинить его на 15-20 минут. Этого времени хватает добежать до спортзала, переодеться, и так же рысцой назад)
Крутышка-Пышка• 27 августа 2022
Ответ дляПосудомойка
Сьогодні сніданок: гречка 200
Помідори 2 шт
Баклажани тушковані 150 грн
Обід 100 грам малини
Вечеря кава
Вода 1,5 л
В е на сьогодні
А де м´ясо, риба? Ви ж того і зриваєтесь.
В мене було білка вдосталь. Ось приблизне моє меню. І скажу вам я дуже наїдалась.
Ранок :обов´ язково 0, 5 л води маленькими ковтками, чи великими, як вам влізе) Це для розгону метаболізму. Потім творог з сіллю чи корицею, або без нічого, 200 грам. Стакан кефіру. І до обіду можна кефір, яблука скільки хочешь. Обід суп з бульону де м´ ясо собі варили, але без картоплі, салат і грам 200 м´ яса, чи риби. Вечером теж м´ясо з салатом. Весь час кефір можна пити. М´ясо любе запечене, варене, тушковане, окрім жирного (свинина) . Рибу любу запечену.
Другий день не м´ ясний, а каша і салат, і так почерзі. Один раз на неділю розгрузочний. Це або творог з кефіром, або яблука печені з кефіром, скільки хочешь. А творога не більше 400 грам на день. За перший місяць такої їжі я зхудла майже на 6 кг, але не жиру, бо сюди входить і рідина, яка з мене вийшла при схуднені.
Ваша їжа не ситна, ви голодні. І втрачаєте не жир, а м´язи. І не забувайте салати олією поливати трохи, бо жири теж потрібні. Не їсти за 2 часи до сну.
parele• 27 августа 2022
Ответ дляПосудомойка
Дякую, думаю теж бігати
Не вздумайте. Максимум - ходьба. И то, если не тяжело. Только после того, как скинете хотя бы до сотни.
Берюковна• 27 августа 2022
Ответ дляПосудомойка
Наїла...втратила дитину ,переломи і наїла, уявіть
Соболезную((
Берюковна• 27 августа 2022
Ответ дляПосудомойка
Сьогодні сніданок: гречка 200
Помідори 2 шт
Баклажани тушковані 150 грн
Обід 100 грам малини
Вечеря кава
Вода 1,5 л
В е на сьогодні
Это очень мало на ваш вес. Поэтому вы и срываетесь. Вашем мышцам нужно двигать 125кг, и когда энергия заканчивается, начинается жор. Мышцы требуют белка.
Вам надо слегка сократить завтрак, но и обед должен быть таким же. А вот на ужин малина сойдёт и кава.
И у вас срывов не будет.
А так день один завтрак, а через день три тазика всего, что не прибито
Крутышка-Пышка• 27 августа 2022
Автор, все у вас получится, будете красивой и здоровой. Не переживайте. Ви не опустили руки, хотя многие не выдержали бы ваших бед. Что вы сильный человек, это видно, но жизнь вас подкосила. Желаю вам достичь хороших результатов в похудении.
Зубная фея• 27 августа 2022
Ответ дляparele
Мабуть що так .
Ленивица-красавица• 27 августа 2022
Мало разозлились, вы должны понять, что дальше так нельзя, бодипозитив это фигня собачья.. и в спортзал, или на Ютубе находите упражнения для 40 летних . Анна Куркурина вам в помощь. Удачи!
Ленивица-красавица• 27 августа 2022
И не вздумайте бегать по утрам, потом всю жизнь суставы будете лечить. начинат надо с зарядки и питания.
СирОжино пирОжино• 27 августа 2022
Ответ дляПосудомойка
Дякую, думаю теж бігати
С большим весом, не умеючи навредите только. Похудейте сначала
СирОжино пирОжино• 27 августа 2022
Ответ дляНехай щастить
Автор, це вік і повільний метаболізм.
Ага, еще напишите, это не от котлет , а от лет. Вы себя так успокаиваете?
Нехай щастить• 27 августа 2022
Ответ дляСирОжино пирОжино
Нет, не успокаиваю .
СирОжино пирОжино• 27 августа 2022
Автор, ну вы ленивая жопа. Возьмите ваши марафоны и начните проходить. И записывайте каждый кусочек, который съели. Я завтра тоже начинаю -продолжаю следить за питанием, болела, нажрала 4кг. Сегодня последнее обжорство было, завтра уже блюда все считаю и пишу.
Я тоже ленивая жопа, раньше всегда занималась в зале, потом ереехала, тренер тут мне не нравится, ходила без удовольствия, потом купила марафон, и подумвла , тю, нпфиг куда-то ездить, если все дома можно делать. Марафон закончился и тренировки с ним тоже. Так и не соберусь никак
СирОжино пирОжино• 27 августа 2022
Ответ дляПосудомойка
Сьогодні сніданок: гречка 200
Помідори 2 шт
Баклажани тушковані 150 грн
Обід 100 грам малини
Вечеря кава
Вода 1,5 л
В е на сьогодні
А кто придумал вам так питаться? Посчитайте вашу норму и питайтесь нормально
СирОжино пирОжино• 27 августа 2022
Ответ дляБерюковна
Дайте ссылку пожалуйста
Берюковна• 27 августа 2022
Ответ дляСирОжино пирОжино
Дайте ссылку пожалуйста
я их чередую, день одно, потом другое. одно больше для ног и попы, второе для талии.

СирОжино пирОжино• 27 августа 2022
Ответ дляБерюковна

https://www.youtube.com/watch?v=eCIiiFI9kAg

https://www.youtube.com/watch?v=c5X1LjF_nUc
Спасибо, может хоть с чего-то начну, а потом достану кучу марафонов в записях
Берюковна• 27 августа 2022
Ответ дляСирОжино пирОжино
я поначалу только половину времени делала упражнения, на целых 3 мин не хватало меня. потом постепенно больше, больше. сейчас вообще скачу. когда результат видно - мотивирует
СирОжино пирОжино• 27 августа 2022
Ответ дляБерюковна
Класс, завтра же попробую, спасибо большое!
Зубачистка• 27 августа 2022
Автор, левова частка в схудненні - харчування. Якщо Ви не в темі правильного харчування, то купіть готову програму у професійного тренера+дієтолога. У Аніти Луценко є така програма, наприклад Wow body slim називається (надіюсь, не зарахується як реклама - сама по ній з травня 3 місяці займалася, дуже допомогло.). Або у інших тренерів. Там і заняття на кожен день, і харчування на кожен прийом їжі з рецептами. Це дуже допомагає почати, бо якщо не знаєте базові принципи ПП, то може бути складно, так як крім калорій, ще потрібне збалансоване харчування по білках, жирах, вуглеводах