ДаЗдраПерма• 27 августа 2022

Звільнитись без відпрацювання

Не відпускають з роботи та вимагають відпрацьовувати 2 неділі. Ця робота скоро доведе до суїциду. Дуже збільшили навантаження, позвільняли працівників. Фактично 1 людина тягне роботу за 6 чоловік. Якщо не справляєшся кричать. Морально дуже гнітюче. Зняли всі премії, надбавки за понадурочні, не має святкових, відпустку не дають. Понапридумували кучу штрафів. Отримую копійки, а скоро здохну від тої роботи. Знайшла іншу і туди вже треба виходити. Чи якийсь варіант аргументували звільнення одним днем на законних підставах, чи так як вони все спираються в усьому на військовий стан. Чи плюнути на ту трудову і що хочуть туди нехай і ліплять. В понеділок не вийду, не можу і не хочу.
Я не в теме• 27 августа 2022
На скільки я пам’ятаю під час військового стану не потрібно відпрацьовувати два тижні?

соева-сысоева• 27 августа 2022
У вас дети до 14 лет есть?
автор ДаЗдраПерма • 27 августа 2022
Ответ длясоева-сысоева
У вас дети до 14 лет есть?
Так є
соева-сысоева• 27 августа 2022
Ответ дляДаЗдраПерма
Так є
Пишите заявление на увольнение по уходу за ребенком до 14 лет. Там без отработки. Поищите в инете статью закона.
автор ДаЗдраПерма • 27 августа 2022
Ответ длясоева-сысоева
А довідок лкк не потрібно під цю статтю?
соева-сысоева• 27 августа 2022
Ответ дляДаЗдраПерма
Нет. Просто заявление КЗОТ 38 статья.
Одни_мысли• 27 августа 2022
Ответ длясоева-сысоева
Це і є ст.38, просто з поважною причиною

Одни_мысли• 27 августа 2022
Ответ дляДаЗдраПерма
Ні
Болтушка Му• 27 августа 2022
Да,по уходу за ребенком или в связи с переездом - доказательств не надо,отработки нет
Доктор Варвар• 27 августа 2022
В зв´язку з переїздом. Купляєте білет в найближчий населений пункт, навіть на електричку. Він коштує 20 грн.
Добрая свекровь• 27 августа 2022
Я дивлюся нині працедавці зовсім охреніли.
автор ДаЗдраПерма • 27 августа 2022
Ответ дляДобрая свекровь
У нас не звільняють навіть по-хорошому. Ліплять догани, штрафи. З заробленого знімають суттєві суми. Робити не має кому, але їм якось фіолетово. Залишиться один працівник, той звалять всю роботу на одного.
Барышня_Смольный• 27 августа 2022
Можно отработать те две недели на отвали, все равно увольняетесь))
Одни_мысли• 27 августа 2022
Ответ дляДаЗдраПерма
Які ще штрафи?
Поскаржіться в держараці і тоді буде штраф з роботодавця.
Зараз казна пуста, штрафи будуть в десятках тисяч.
Ищу Аленя• 27 августа 2022
Ответ длясоева-сысоева
А хіба там не двоє має бути?
автор ДаЗдраПерма • 27 августа 2022
До війни отримувала 10 тис, зараз 7-7,5тис. Але просто нерви не витримують, я вже навіть спати нормально не можу. Додому приходжу п´ю заспокійливе, тому що до дитини нормально не говорю, зриваюсь на ній. Не витримаю жодного дня більше
Одни_мысли• 27 августа 2022
Ответ дляИщу Аленя
А хіба там не двоє має бути?
Ні
Одни_мысли• 27 августа 2022
Ответ дляДоктор Варвар
Квиток - не означає переїзд. Все це зайве.
автор ДаЗдраПерма • 27 августа 2022
Дякую за поради. Уже пишу заяву

ЖД білети ловлю• 27 августа 2022
Ответ дляБолтушка Му
копію свідоцтв про народження додати до заяви останнім пунктом:
’Свідоцтва про народження дитини/дітей додана’
Доктор Варвар• 27 августа 2022
Ответ дляОдни_мысли
Які ще штрафи?
Ага, ага. Особенно, если зарплата в конверте.
Доктор Варвар• 27 августа 2022
Ответ дляОдни_мысли
Значит снятие с регистрации нужно. Я плохо помню, когда-то увольняламь так, но у меня и то, и другое было
Одни_мысли• 27 августа 2022
Ответ дляДоктор Варвар
В будь-якому випадку скарга передбачає перевірку відповідними органами)
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 27 августа 2022
А подскажите, мне нужно а понедельник писать заявление на новой работе. Когда я должна быть уволена на старой? Я там в неоплачиваемом отпуске. Думала в среду. Я уже предупредила. Но не знаю как правильно все состыковать
Барышня_Смольный• 28 августа 2022
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Сначала увольнение, потом прием.
Заявление вы можете написать хоть в понедельник, но примут вас на работу на следующий день после увольнения со старой.
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 28 августа 2022
Ответ дляБарышня_Смольный
Сначала увольнение, потом прием.
Спасибо огромное! То есть я завтра пишу заявление на прием на новой и примерно в среду делаю запись в трудовой на старой работе про увольнение. И со следующего понедельника выхожу на новую. Так все правильно будет? У меня эта неделя на решение этого вопросса . Боюсь что- то не так сделать.
Барышня_Смольный• 28 августа 2022
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Да, правильно, так и будет)
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 28 августа 2022
Ответ дляБарышня_Смольный
Да, правильно, так и будет)
Благодарю!