из желе я• 27 августа 2022
Дівчата спасайте, вся палаю!
Чоловік накришив в салат гострий перець, а мені не сказав. Мені аж в голові пече, по тілу наче кип"яток. Салат був з огірками, то тепер молочні продукти не можна, щоб ще не ночувати у вбиральні? Ще гикавка напала.
Моль Молливна• 27 августа 2022
Ответ дляРыжая бестия
Воду пейте.
Не треба води, печія буде сильнішою.
Докладная• 27 августа 2022
Ответ дляМоль Молливна
Не треба води, печія буде сильнішою.
У автора ж не печія
100pudov• 27 августа 2022
Від гикавки - стоячи нахиліться ( під кутом 90 градусів) руки за спину і нехай той кат чоловік з чашки вам дасть випити води.
Лунтик-паунтик• 27 августа 2022
Ответ для100pudov
То ж автор не хоче спати у вбиральні
Не буде спати
Молоко добре нейтралізує гостре.
З огірками подружиться
Молоко добре нейтралізує гостре.
З огірками подружиться
100pudov• 27 августа 2022
Ответ дляЛунтик-паунтик
Не буде спати
Молоко добре нейтралізує гостре.
З огірками подружиться
Молоко добре нейтралізує гостре.
З огірками подружиться
Я тільки за. Автор боїться
Вечный двигатель• 27 августа 2022
Ответ для100pudov
Это только лакать из чашки получится, так изогнувшись)))
из желе я
• 27 августа 2022
Ответ дляДокладная
А ви з першої ложки не розібрали, що там перець?
Та з першої ложки зрозуміла, але я пережовую довго. І перець якийсь не простий, скорпіон традідаду, чи як його там.
100pudov• 27 августа 2022
Ответ дляВечный двигатель
Перевірено.
Я уявляю, як ті хто читають вже стоять у позі і перевіряють
Не фонарь• 27 августа 2022
Ответ дляВечный двигатель
Можно с бутылки, но реально работает
Пупуговка• 27 августа 2022
Молоко!
Я вот айран только что заквасила - свежие огурцы, молоко и укроп. От чего там нести должно?)
Значит надо• 27 августа 2022
Автор, я живу сейчас в семье индийского происхождения. У них то, что «not hot” у меня выпекает все внутри. Рецепт прост- с острой едой они едят несладкий йогурт (по типу болгарского, без наполнителя). Прямо кладут в тарелку и ложкой набирают- часть карри и часть йогурта. Так что ищите йогурт или сметану в холодильнике.
Моль Молливна• 27 августа 2022
Ответ дляЛЮБА
Вода тот перец размоет по полости рта и так печь будет брррр
Сама острое люблю, только заедать.
Вірно