Зайканалужайке• 28 августа 2022
Папка з ручками, якої вистачить не на тиждень
Порадьте, будь ласка. Якої фірми купити, щоб ці ручки не відривалися. В ній буде книжка, зошит і пенал, вага не велика. Але в мене чомусь, вони завжди не якісні. Ціна не має значення, головне якість. Вірю в вас, бо саме тут мені порадили ланч бокс і пляшку для води ну дуууже класні
Рыжик-пыжик• 28 августа 2022
У мене цих папок повно, бо щороку хотілось нову. А двоє дітей. В жодної ручки не полетіли.
Зайканалужайке
• 28 августа 2022
Ответ дляtanek_t
Kite, 1 вересня якісні
Дякую, пішла дивитися
Зайканалужайке
• 28 августа 2022
Ответ дляРыжик-пыжик
В мене вони зберігаються в приміщенні, де проходить англ гурток, що вони там з ними роблять, але ні за 100, ні за 400 не виживають
Незламна• 28 августа 2022
Дочка уже два года ходит на рисование с такой. Обычная китайская. Самая дешёвая.
Носит в ней большую коробку гуаши, краски, большой набор карандашей, тапочки, воду и фартук. Прилично по весу.
Все ок, не порвалась.
Зайканалужайке
• 28 августа 2022
Ответ дляLediBlac
У них не ручки летят, а сам пластик папки. Просто лопается со временем.
Ні, в мене ручки. Бо воно постійно вісить на них