Жена сантехника• 28 августа 2022

Чи можна вирівняти такі зуби пластинкою?

26 років. В принципі воно мені не критично, але зайнялась здоров’ям зубів і думаю може вже і це виправити. Хто в дорослому віці носив, вони допомогли вам?

Брекети точно не хочу. Розглядаю хібащо пластинки.

P.s. будь ласка, не пишіть про колір емалі) ще буду прибирати зубний камінь.
Губы_зубы• 28 августа 2022
Элайнеры лучше. Но возможно у вас проблема в том, что нижняя челюсть шире, чем верхняя.
автор Жена сантехника • 28 августа 2022
Ответ дляГубы_зубы
вони наче коштують дорого(
автор Жена сантехника • 28 августа 2022
Ответ дляГубы_зубы
в мене були зуби мудрості, які почали штовхати зубний ряд. прибрали їх вже.
Губы_зубы• 28 августа 2022
Ответ дляЖена сантехника
вони наче коштують дорого(
Пластинки, как правило, применяется у пациентов в возрасте от 3-5 до 10-12 лет, пока их челюсти только формируются
автор Жена сантехника • 28 августа 2022
Ответ дляГубы_зубы
це речення з гугла я теж бачила)) мене цікавить реальний досвід
Цыпка• 28 августа 2022
Пластини в основному носять до віку, поки не припинився активний ріст. У 26 років це навряд чи можливо
Губы_зубы• 28 августа 2022
Ответ дляЖена сантехника
Вам об этом любой ортодонт скажет. Нормальный ортодонт. Я брекеты в 38 лет носила. Год и 2 мес.
Вместо брекетов можно было элайнеры. Но 5 лет назад цена заоблачная была
автор Жена сантехника • 28 августа 2022
Ответ дляЦыпка
читала, що дорослим теж допомагають, але все індивідуально. в мене наче не дуже складний випадок
Цыпка• 28 августа 2022
Ответ дляЖена сантехника
Так основна мета пластинки - це розширити щелепу і виправити прикус. Вирівнювання зубів - це просто бонус.
Що ви хочете розширити в 26 років, якщо ваш череп вже не росте
автор Жена сантехника • 28 августа 2022
Ответ дляГубы_зубы
дорослим теж ставлять пластинки.
Губы_зубы• 28 августа 2022
Ответ дляЖена сантехника
Это вам так кажется)
автор Жена сантехника • 28 августа 2022
Ответ дляГубы_зубы
Это вам так кажется)
ок, дякую за вашу думку, гарного вечора)
Распутница• 28 августа 2022
Я носила в 19, бітьки мене не вговорили раніше чогось. В 19 вже пішла сама. Тоді брекети коштували, як моя зп за пів року. Шкодую, що їх не поставила. Допомогла, але не дуже. Досі є проблеми. Але вже не можу поставити брекети, бо є захворювання, як протипоказ
Губы_зубы• 28 августа 2022
Ответ дляЖена сантехника
дорослим теж ставлять пластинки.
Мне ортодонт в модной клинике хотел ставить пластинку для расширения верхней челюсти. Такие пластинки до 14 лет ставят. Хорошо, что мой стоматолог-терапевт посоветовала правильного ортодонта. Он долго был в шоке от того, что хотели мне пластинку ставить. Кстати, он исправляет косяки криворуких врачей.
Цыпка• 28 августа 2022
Ответ дляЖена сантехника
Ортодонт доньки казала, що дорослим ставлять спеціальні незйомні апарати по типу пластин. Але брекети вони не виключають. Вони штовхають тільки окремі зуби, якщо в цьому є потреба, але самі зуби не рівняють
автор Жена сантехника • 28 августа 2022
Ответ дляРаспутница
в мене всі хто носив брекети все одно потім носять ті капи постійно. а якщо не носити-то все росповзається назад. ще і зуби в жахливому стані були після тих брекетів. жахливий біль, купа грошей. я б на них наважилась тільки в критичному стані.
Губы_зубы• 28 августа 2022
Ответ дляЦыпка
Я носила такой аппарат. Его цепляют на микроимпланты в нёбе и на шестые зубы. Потом брекеты поставили через 4 месяца.
автор Жена сантехника • 28 августа 2022
Ответ дляГубы_зубы
я не виключаю, що мені теж відмовлять ставити пластинку) але їх ставлять дорослим. навіщо ви всіх під себе рівняєте? кожен випадок індивідуальний.

я рада за вас, що ви знайшли свого лікаря і схоже, що задоволені результатом)
Чорнобаївка• 28 августа 2022
У Вас наче травматичний прикус, нема перекриття. У 26 років пластинка не допоможе.
Цыпка• 28 августа 2022
Ответ дляЖена сантехника
Тому що ті капи служать фіксаторами, вони нічого не рівняють.
Я носила брекети в віці 18-21 рік. Потім фіксатори ще десь рік і все. Моя ортодонт казала, що років до 25 ще зуби самі фіксуються на новому місті.
А після носіння фіксаторів пожиттєве
автор Жена сантехника • 28 августа 2022
Ответ дляГубы_зубы
звучить боляче(
Губы_зубы• 28 августа 2022
Ответ дляЖена сантехника

Да. У меня зубки ровнюсенькие) реально довольна.
автор Жена сантехника • 28 августа 2022
Ответ дляЧорнобаївка
ні, то я так зуби поставила для фото щоб все видно було)
автор Жена сантехника • 28 августа 2022
Ответ дляГубы_зубы
ну і супер)
Губы_зубы• 28 августа 2022
Ответ дляЖена сантехника
звучить боляче(
Их ставят с наркозом, а выкручивают без анестезии) в кости нет нервных окончаний, это не больно)
Лунтик-паунтик• 28 августа 2022
Ставили нещодавго пластину дитині і я консультувалася у ортодонта з приводу можливості вирівнювання за допомогою пластинки одного зуба у мене. Відповідь лікаря - дорослим пластини практично не допомагають, саме тому дорослим їх і не ставлять, так як результату або зовсім не буде або він буде мінімальний.
Чорнобаївка• 28 августа 2022
Ответ дляЖена сантехника
Аа)
По нижніх зубах у Вас різна висота зубного ряду. Робіть панораму і йдіть на консультацію.
Брекетів чому боїтеся?
Цыпка• 28 августа 2022
Ответ дляГубы_зубы
У доньки зараз під питанням такий апарат. Чекаємо, поки всі сімки виростуть
Губы_зубы• 28 августа 2022
Ответ дляЖена сантехника
ну і супер)
Я вам советую обойти 3 врачей. Если единогласно озвучат, как исправить - смело дерзайте.
автор Жена сантехника • 28 августа 2022
Ответ дляЦыпка
А після носіння фіксаторів пожиттєве
в мене подруга носила 2 роки у віці 21-23. зараз 27, мала зламала їй капу і за декілька місяців почали зуби розповзатись. брат теж носив на перших роках інституту. йому вже 30, теж лізуть.